Új hozzászólás Aktív témák
-
katt777
félisten
válasz
BogyóBP #40405 üzenetére
Ahhoz, hogy a VGA melegedjen, rendesen meg is kell terhelni (vagy éppen tuningolni). Ha pl CPU limited van (az adatlapodon szereplő procinál nem tudom, és persze graf. beállítás függő is a dolog). HD48x0 topicban anno volt késhegyre menő vita, hogy ua. ref hűtéses HD4850 egyik gépben folyton megfőtt, a másikban meg 60°C-ig sem hevült, aztán amikor rákérdeztem a procira, kiderült, hogy a csöndes és hűvös kari egy Athlon X2 mellett dolgozott.
A legtöbb kártyán, gyártótól függetlenül, éppen megfelelő a hűtés (úgy olcsó), a hatékonyság akkor jön elő, ha az a kártya bekerül a helyére, esetleg egy nem túl jól szellőző házba, vagy éppen megtuningolják kicsit.
Preferenciákat (minőség, hűtés) illetően szerintem Radeonban a HIS a nyerő (persze nem a ref. modellek), de ezen nem fogunk összeveszni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 12 / 128GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia / 100% akku
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3016, 98% Akkumulátor
- HP ProBook 440 G7 laptop i3-10110U laptop (hibás)
- Huawei 4G CPE Pro3 4G Router
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest