Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ScomComputer #18156 üzenetére

    Hát, én maximum a hármasok közé tartozhatok, mert, bár a szeretet megvan, a boldogság is még úgy-ahogy (20 évnyi házasság után :K ;) ), de bőség, na, az már sajnos mostanában nem jellemző. Bár csóró sem vagyok még - szerencsére -, de azért, amilyen ütemben romlik a forint és megy fel mindennek az ára, a fizetésem pedig még mindig annyi, mint két évvel ezelőtt volt, így hamarosan eljutunk a szegénységhez. :(

    Persze pont jókor mondom ezt, mikor nemrég vettem én is új VGA-t, de épp emiatt voltam kénytelen a használtak között keresgélni. Az RGB hiánya tényleg olyan téma, amire sokan érzékenyek. Én szeretem, ha világítanak a cuccok, de persze nem lettem öngyilkos, mert a kártyán nem jó az RGB, pár ezer forintért vettem egy kitámasztót, és meg van oldva. :)

    De azért annak örültem volna, ha legalább megjavítják, vagy ha nem tudják, akkor cserélik, elvégre még bőven garanciális a VGA, és az RGB-re ez ugyanúgy kellene, hogy vonatkozzon, mintha a ventik mentek volna tönkre rajta és túlmelegedne a kártya. Erre fel még válaszra sem méltattak, és ezért írtam a posztot elsősorban, hogy tudassam, azóta sem történt előrelépés az ügyben. Nem javították meg a kártyát, még a csomagolást is lenyúlták (jó, hogy nem egy reklámszatyorban küldték vissza, de komolyan), szóval aki hasonló helyzetbe kerül, erre számítson. Részemről nem zargatlak tovább titeket, így jártam, legközelebb okosabb leszek.

    További szép napot. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák