Hirdetés

Aktív témák

  • ildi6300

    tag

    Sziasztok!
    Én is ,megosztanék veletek egy "kellemes" élményt,hogy szakadna le az arca az emberünknek!Előre utaltam 18e ft-ot,telefonon beszéltünk,MSN-en beszéltünk..Nem tűnt csalónak a figura.GLS gyorspostát ígért a srác.Ennek 10 napja
    A neve LeAder ,MSN címe fimre9@windowslive.com,(vagy citromail-t is használ)és mint kiderült,hála a Google-nek,egy játékoldal gyökeres tagja.Illetve még mindig él egy hirdetése.Két napig ki volt kapcsolva az utalás után,de végül felvette a telefont és megkérdezte,hogy megérkezett a csomag?Másnap MSN-en értesített,hogy ki lesz kapcsolva a telója,mert eladta a W910i-jét és ne parázzak,nem átverés miatt vonja ki magát a forgalomból.Még erre is azt mondtam,hogy oké..Felhívtam a GLS-t,akik azt mondták,hogy szerintük hétfőn jön meg a csomagom,de szám alapján tudnak csak utánajárni pontosan,Amint arra került a sor,hogy adja mega csomagszámot,a figura eltűnt.Kőkeményen dolgozom azon,hogy az IP címét megtudjam.Ebben kérném a segítségeteket,mert ezeddig nem sikerült.A bankszámlaszám alaján nem tudom,mire mehetek,mostanság nem nehéz kamu személyit csináltatni sajnos.De semmiképpen nem hagynám,hogy másokat is átvágjon.Óvatos embernek tartom magam,ügyesnek kellett lennie,hogy átverjen,de sikerült neki.Pedig nem arról vagyok híres,hogy előre utaljak.Mivel felajánlotta,hogy két részletben is jó lesz,megbíztam benne.Érdemes ezzel megkeresni moderátort?Vagy mit kell csinálni ilyenkor?Fényképem is van,amit a monitorról készítettem MSN-ezés közben..vagy ő az,vagy nem..
    Bocsi,hogy ilyen bőbeszédű voltam..de elöntöttew az agyamat a sz..r...
    Szóval óvatosabb leszek ezentúl:)

    06309446865,vagy ildirozsnyo@gmail.com

Aktív témák