Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz mrviceguy #4780 üzenetére

    Örültem volna én is, ha megemlítik a gázlift típusát, de ezt más székeknél sem nagyon szokták írni, pedig lényegi alkatrész. Nekem mondjuk annyira nem fontos, mert valószínűleg úgyis a legalsó állásban fogom csak használni, meg nem is vagyok ilyen súlyos egyéniség.
    De ne a hazai árakból induljunk ki. Ez a szék pontosan ugyanaz, mint ez, mégis az első 56 ezer forintba kerül, míg a másik csak 30 ezer forintba, illetve kuponnal 20-25 ezer forint lehet maximum. Ez volt a BlitzWolf első széke, de amit én rendeltem, a 4-es, az is legalább ilyen árban lenne. Vagyis nálunk az is legalább 56 ezer forintos szék lenne, ha kapható lenne.
    De akkor az IKEA-s áraknál sem jön ki a matek. LIDKULLEN 25 ezer forint Class 4-es gázlifttel (ami most 17 ezer Familyvel). A Markusban is ilyen van.

    (#4781) Degeczi Műanyag és műanyag között óriási lehet a különbség, és megvan az az előnye, hogy jóval könnyebb a fémnél, ami például a szállításnál nem elhanyagolható.

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák