Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz LZs?! #4325 üzenetére

    Nekem már mindenkiben vannak kétségeim. Elaforg, tipikus Alfás meg olasz autós alkatrészbolt és cikkszám alapján sem találtak nekem egy alkatrészt, amit kellett most rendelnem a kocsiba. Kikerestem az ePer-ben, ott volt. Bementem itt a mezei autósboltba. 2 perc alatt előkeresték a cikkszám alapján, megrendelték és 3 napra rá már nálam volt.

  • rbalint88

    addikt

    válasz LZs?! #4325 üzenetére

    "Vagyis be- illetve elvállalja, inkább mint az Alfát. :)
    ...és ebből kifolyólag nagyobb tapasztalatra tesz szert a nem-Alfákkal, ergo még inkább abba az irányba igyekszik elfoglalni magát. Részemről indifferens, hogy presztizsből, altruizmusból vagy önös pénzkereseti érdekből csinálja meg."

    Igen, de hibat elharitani azon se tud. Alkatreszekettud cserelgetni es akkor majd talan megjavul. Vagy nem. O leszarja, csak legyen kifizetve, meg a tulaj ne menjen hoborogni. Ismerem az ilyet... VW-hez tudok EGY jo szerelot, Volvo/Saabhoz detto, suzukit es opelt markaszervizbe visszuk, mert a szervizvezeto jo ismerosunk es megcsinaljak rendesen a kocsit, evi egyszeri olajcserenel meg nem faj az a +10k a markaszervizes pecsetert...
    De erted, VW, minden bokorban van belole husz es megsincs hozza jo szerelo. Sok istenitett szerelorol kiderultek a turpissagok minden markanal, szoval tenyleg baromira lutri.
    Nem akarom vedeni az Alfat, meg foleg a szereloit nem, de azert annyira nem szar a helyzet, mint amilyennek tunhet. Plusz ugye senki nem tart piszolyt az ember fejehez, hogy Alfat KELL venni, lehet mast is. Itt ugye csak az a kerdes, hogy kinek mi fontos. En hajlando vagyok a vezetesi elmenyert, meg a joleso ranezesert tobbet szivni, mint egy rnd tucatautoval. Nekem megeri, masnak meg nem. Ha csaladi auto, ha elmenyauto, legyen valamilyen, legyen egyenisege, ne csak a statisztikai miatt lehessen szeretni. Pl csaladibol se vennek avensis vagy mondo kombit, hanem a6 vagy v70, mert azok kenyelemben, biztonsagban adnak pluszt cserebe a nagyobb karbantartasigenyert.

Új hozzászólás Aktív témák