Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viztelen

    tag

    Hello.
    Egy olyan problémával fordulok hozzátok, amire már egy jó ideje keresem a választ, de nem találtam semmi használhatót. Írtam az Ubuntu fórumba is ,de sajnos nem lett megoldás.

    Dell Latitude E6400-at használok 64bites Ubuntu 10.04 -gyel, de ha lehajtom a fedelet, akkor lefagy...
    4Gb memória van a gépben, van 4Gb-os swap is (bár korábban swap nélkül is működött , de akkor meg vagy a wifit dobálta el a gép, vagy egyéb problémák voltak...)

    részletesebben:
    bármilyen program fut (vagy ha semmi sem fut), és lehajtom a fedelet, akkor pörgeti a vinyót egy darabig, aztán amikor beindulna a képernyőkímélő, akkor leállítja a vinyót. Ha megint felnyitom a fedelet, akkor fekete a kép és nem reagál semmire se a gép, csak ha kikapcsolom gombot nyomva, és úgy indítom újra.

    Win7 alatt működik minden rendesen, és ha lehajtom a fedelet, akkor a visszajelző-led nem világít (bekapcsolt állapot) hanem villog, jelezve, hogy készenlétben van....

    nem leállítani szeretném a gépet hanem felfüggeszteni, esetleg hibernálni.

    ezzel is próbálkoztam, de nem működik :( ( ha lehajtom a fedelet, csak kijelentkeztet... )
    http://ubuntuforums.org/showthread.php?p=9162799

    remélem érthetően írtam le.
    előre is köszi a segítséget

Új hozzászólás Aktív témák