Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    válasz sz_abika #1878 üzenetére

    Nekem jo volt ez igy, szerintem nyomok ma meg egyet ebbol ugyanigy, nagyon tetszett, plusz szerintem most kopott pont annyit a motor, hogy meg szorosabb legyen. Egyebkent tenyleg tobbet van a boxban a gep mint en, es az is fura, hogy akkor jon ki mikor en. Az osszes eddigi Endurance-on mindig szamolgatnom kellett azzal is, hogy nem eleg a palyan megvernem, meg ki kell annyi elonyt is autoznom, hogy eleg legyen arra is, hogy en 1.5-2-szer tobbet jarkalok a boxba mint ok. Egyebkent en egy 370LE-re tuningolt (alapbol 305LE) 1100kg-s RX-7 es verseny geppel mentem most soft gumival, de minden segitseg nelkul, csak az ABS volt 1-en hagyva.

    Aztan remelem jon a szokasos Seasonal event (elivleg ma kellett volna sztem), amiket ha behuzok, akkor elvileg meglesz mar a szint nekem is a Csukubara. De hogy a hetvegen nem fogom lenyomni az biztos, mert fajni fog a fejem. :D

    Szerintem Csukuban egyebkent tuti valami komoly geppel fogunk menni, azaz szerintem az also hangon 550-600 kor korul lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák