Hirdetés

Aktív témák

  • tr00p3r

    őstag

    Jó reggelt!

    Én is itt vagyok. Ahogy Dirtyz és raczger is beszámolt már róla, a hétvégén a Visegrádi Duna Maraton ázsióját emeltem a részvétemmel. :DDD Éjszaka keveset, de legalább szarul aludtam. raczger-rel együtt álltunk be a középtávosok tömegébe, ahol aztán ki is szúrtuk Dirtyz-t. 10kor FIRE!!!! és indul a mezőny. Már az első aszfaltos emelkedőn éreztem,h valami nincs rendben. Pulzus a maximumon: 181 BPM és még hol van a hegy. :( Haladtunk lassan felfelé és tényleg többször is mondtam raczger-nek, hogy menjen nyugodtan, mert láttam, hogy visszafogom. Aztán el is lépett én meg szenvedtem felfelé. Voltak akik úgy előztek meg, hogy csak néztem. Nők és gyerekek egyaránt. Aztán persze volt a sok "nagyágyú", akik hol jobbról, hol balról üvöltöttek FELFELÉ!!!, hogy "pálya" meg "engedj jobbról". Ezek már itt nyerni akarnak? Aztán felértünk az erdőbe. Na itt leszálltam 2 percre, mert bal farpofám és ülőgumóm bemondta az unalmast. Alig tudtam ráállni. Itt előttem valaki eltörte a váltópapucsát. Aztán felfelé. Az új SID Team jól abszolválta a nehézségeket és azt vettem észre, hogy most a lefelék mennek sokkal jobban és a felfelé halál. Aztán feltávnál beért Horváth András, akivel megbeszéltük, hogy innen együtt megyünk. Mindketten fel akartuk adni, de aztán egymásban tartva a lelket terheltük a pedált. Andrásnak aztán végképp elfogyott az ereje és nekem meg jött a migrénes fejfájás, ami a lefeléknél rosszabb lett a koncentrációtól. Majd az egyik településen kint ült 3 néni, akiktől kaptam 2 fájdalomcsillapítót és egy pohár vizet. Egy idő után elmúlt a fájdalom és egy frissítő után valamiért visszajött az erőm. Mentem volna felfelé sok helyen, de András nagyon fáradt volt és nem akartam már otthagyni, mert nem lett volna fair. Így aztán tényleg végig együtt nyomtuk. A lejtőkön engedtem előre és az ő nyomán próbáltam zúzni lefelé. (a 3nyilasokon is már bátrabban zúztam le). A végén valamikor negyed 6 körül értünk be. A szint idő volt a célom és ahhoz képest, hogy féltávnál a feladáson gondolkodtam, egész jól tudtam menni 40 kmtől. Volt egy esésem az első frissítő előtt, ami egy meredek murvás mászás - műút - mászás után lett volna. Kiálltam, de a meredeken nem nehézkedtem rá a kormányra, feljött az első kerék és oldalra estem. Aztán volt egy randim az egyik csalánosban is, igaz itt nem estem el, csak amikor leszálltam, akkor combtőtől-bokáig végig simogatott. :DDD

    Eredmény nagyon fika, de nem akartam mást, mint egyben és életben abszolválni a 65 kilométeres távot. Ez meg is volt. Köszi raczgernek a társaságot az elején és gratula neki, na meg Dirtyznek a kiváló időért. Sajnos meglátszik a középtáv, a kevés tekerés, a start előtti bemelegítés hiánya. Nem baj jövőre jobb lesz! A jubileumi 10. Duna Maraton újra a Budai Várból indul majd! Legalább is Harang ezt hangoztatta a Rajt előtt.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák