Hirdetés

Aktív témák

  • cascada

    senior tag

    válasz Razor_alpha #47155 üzenetére

    Razor_alpha, hr2: köszi!

    0. Gyári T-s 2.2-es rendszer vana telómon. Gen2-es a temóm.

    Felmerült bennem még néhány kérdés, melyek megválaszolásában segítségeteket kérném:

    1. Hogyan és mivel tudom lementeni az érintetlen gyári ROM-ot? És a gyári Recovery-t? Fontos lenne mert ha vissza kell vinni gariztatni, nem árt ha megvan minden ami eredeti :)
    Tudom van eredeti stock recovery, de én mégis szeretném lementeni a sajátomat, ha nem túl nehéz. IMG formátumba szeretném lementeni, úgy, hogy majd a Recovery-ből könnyedén vissza tudjam tenni egy install zip from sd card opcióval. Mi ennek a menete?

    2. Mi a pontos menete az eredeti Recovery helyreállításának?

    3. Milyen recovery-t használjak? Milyen verziószámút? Ezt esetleg? Recovery feltelepítéséhez RomManager-t használjam? Melyik verziót? Honnan?

    4. Hogyan tudnám megnézni a jelenlegi partíciókiosztását a telónak? system-data-cache

    5. Hogyan tudom átpartícionálni a telót? Úgy hittem, hogy nem szükséges külön partícionálgatnom, mert a ROM feltelepítésekor ezt magától elvégzi a Recovery (Big Daddy II vagy Sweet Dreams III fog rákerülni) és kialakítja a 128MB, 2MB, 310.9MB partíció méreteket, de most már azt sejtem, hogy nem fogja és ezt nekem kellene megcsinálnom :F

    6. Hogyan tudom majd vissza alakítani a gyári partícióméreteket, mielőtt visszateszem a gyári ROM-ot és recovery-t?

    Egyelőre ennyi :DDD
    Köszi!

Aktív témák