Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sakab

    senior tag

    válasz oriic #69576 üzenetére

    "....szemben a Microsoft radikálisabb, médiacenter-víziójával. Az Xbox One-nal a Microsoft nem titkolt célja, hogy az alap játékfunkciók mellett minden otthoni médiatartalom aggregátorává tegye a konzolt, mely így inkább tekinthető egy komplex set-top boxnak, mint hagyományos értelemben vett játékkonzolnak. A Microsoft láthatóan a médiacenter vezérlését is új alapokra kívánja helyezni, legalábbis erre utalhat...."

    http://m.hwsw.hu/cikk.php?id=50420

    Érdekes hozzá állás...sajnos én a családi videoimat szeretném nézni kulturált formában. És nem rghz ni akarom se törni, csupán egy normalis használható mpleyert. Attól h neked erre nincs szükséged másnak még van...és ahogy néztem a keresőt nem vagyok egyedül. Ja és vegyek cél hardvert :) a 60e popcorn árából kijonne pár játék ;) és nem lenne még egy porfogó, ha már a one hardvere bírná. Bár a fogyasztói társadalom hasznos tagja lehetsz ha mindenre veszel egy 60-100e készüléket :)

    Böngészésnél ill a menübe továbra se értem miert nincs egér támogatas föleg ha már most valami w10 fut rajta

Új hozzászólás Aktív témák