Hirdetés

2019. július 16., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#84001) Tesztelo.hu válasza lacaman80 (#83897) üzenetére

Tesztelo.hu
(senior tag)

És elég sokan néznék, ha közvetítenék is. :)

(#84002) Atomgeszi

Atomgeszi
(PH! kedvence)

Olyankor mi van, ha volt a Ready to install részben volt vagy 40 játékom, most meg konkrétan van egy mirorrs edge catalyst, meg 5 app. Hova a francba tűnhettek?? Valaki más tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#84003) okibots válasza hadogabi1 (#83996) üzenetére

okibots
(senior tag)

Szia!

Köszi szépen, elvittem :R
Pont a héten akarok venni EA Accesst újra, hogy kipróbálhassam a BF 1-et, így kapóra jött a kód a multi kipróbálásához :B

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#84004) birorichard válasza oriic (#84000) üzenetére

birorichard
(őstag)

Meghallgatom majd a véleményed, milyen lett, aztán lehet elcsábulok a hétvégén. :D :D

(#84005) Thusor válasza CtiveR (#83972) üzenetére

Thusor
(őstag)

Ez mennyire biztos információ?

Dell U2312HM monitor / Logitech M570 egér / HP Workstation z600 / Genius SP-HF2000X 2.0 hangfalpár / DELL PowerEdge T20 / Xbox One / Xiaomi Redmi 2 PRO

(#84006) IntelKiller7

IntelKiller7
(Topikgazda)

Hát akkor jó.. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#84007) Jovanny2 válasza oriic (#84000) üzenetére

Jovanny2
(őstag)

Én viszont rövid mérlegelés és a home partnerrel való egyeztetés után lemondtam az IW Digital Delux pre-orderemet. A béta alapján jutottam erre. :( Ez az első COD, ami nem lesz meg. A support megértő volt, visszatöltik elvileg a SG$ számlámra az összeget. Kérdezte honnan vagyok, írtam, hogy M.o-ról, de a Microsoft SG$ balance-omról vettem. Nem ütközött meg rajta egyáltalán. :) Kicsit kipótoljuk és veszünk belőle két rendes játékot. Titanfall 2 és BO1 eddig a két esélyes.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához --- Magzar billentzuyet ruley!!

(#84008) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Na lehet hogy agybajt fogok kapni. Nemrég keltem, látom Xbox frissít, de 91%-on van az update már közel 45 perce. :U

Live-Die-Respawn

(#84009) Zolibacsi88

Zolibacsi88
(tag)

Major Nelson oldalra kikerültek az akciók, rá kellene próbálni erre a Battlebornra. Jófèle?

[ Szerkesztve ]

(#84010) Csacsa05 válasza Atomgeszi (#84002) üzenetére

Csacsa05
(újonc)

Szia. Lehet hogy lejárt az EA Access és azért tűntek el a játékok. Tudtommal azok csak addig jelennek meg ameddig van előfizetésed.

(#84011) Bogyi007 válasza Zolibacsi88 (#84009) üzenetére

Bogyi007
(PH! kedvence)

Ha már szóba hoztad...

Itt is van még pár játék ami MJ listában nincs

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Samsung 61XX UHD tévékhez beállítási segítség Xbox One S/X és/vagy Ps4 esetén: https://gamepod.hu/tema/samsung_lcd_tv/hsz_115973-115973.html

(#84012) Integrator válasza oriic (#84008) üzenetére

Integrator
(senior tag)

Nekem már a múltkor sem volt update, mikor itt mindenki írta, hogy jött frissítés. Most írod te is, de elindítva a boxot, semmi. Belépve a Settings/Console info & updates-be is "No update available. Mi a fene? Ötlet?
OS version: 10.0.14393.1065

(#84013) alemma válasza oriic (#84000) üzenetére

alemma
(újonc)

Ajánlottátok régen live miatt musztii kollégát. Ránéztem és tényleg jó áron adja a live-t. Viszont a hirdetései között feltűnt, hogy nagyon jó áron ad pár játékot, SG store alatt. Ez hogy lehet, ha jól értem digitális, új játékokról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#84014) mukibuci válasza alemma (#84013) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

elég a cimet elolvasni, eléggé árulkodó

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#84015) lacy86 válasza Integrator (#84012) üzenetére

lacy86
(PH! addikt)

Oriic ha jol tudom preview tag, igy tobb update jon neki
Te nem tudom az vagy-e 😁

(#84016) Hunt3r22 válasza oriic (#84008) üzenetére

Hunt3r22
(őstag)

Korán kelsz.. ;]

Más, 9.99$ Dead rising 3 nálunk miért 5000 ft? :O
Undorító..majdnem dupla annyi, mint az amcsi storeba...

[ Szerkesztve ]

eshét

(#84017) oriic válasza lacy86 (#84015) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen az vagyok. Nem tudom geppel mi van de azota ujrainditottam, most beallt a zold xbox logonal. Eljottem meloba, hazaerek megprobalom majd az offline frissitest.

Live-Die-Respawn

(#84018) Stauffenberg válasza Zolibacsi88 (#84009) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Nem érdemes onnan venni, 576-ban lemezen is megkapod 6990-ért. Használtan már 3990 körül is megcsíphető ha éppen van raktáron.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#84019) rdt89 válasza Hunt3r22 (#84016) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Ezen én is meg vagyok rökönyödve és már kotrom az útlevelem és a zöldkártyám az utazáshoz, csak 1-2 dolog közbejött, így egyenlőre nem tudok menni. ;]

Más:
Egy jó ideje mikor be akarok jelentkezni, vagy vásárolni akarok, ezt a képet kapom:

Mivel tudom eltüntetni?

[ Szerkesztve ]

(#84020) ysengrin válasza rdt89 (#84019) üzenetére

ysengrin
(senior tag)

Engedélyezd a logint a telefonodról. Ha nem kértél telefonszám cserét, akkor sajnos valaki "feltörte" a fiókod és megváltoztatta a második faktort is.

Deals with Gold & Shocktober: Ha ilyen akciókkal bombáznának minden héten, akkor nagyon-nagyon boldog lennék. :Y

do you like hurting other people?

(#84021) rdt89 válasza ysengrin (#84020) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Kértem telefonszám cserét de már 1 hónapja lassan.
Telefonról engedélyezést, hogy kell csinálni? Az xbox programon keresztül?

(#84022) mukibuci válasza rdt89 (#84021) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

amikor kérted, akkor nem olvastad el, hogy mit is kértél?

(#84023) rdt89 válasza mukibuci (#84022) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Megváltoztattam a telefonszámomat a beállításokban, ott nem írt ki semmit. Mert a régi számom már nem aktuális és arra akarta küldeni a biztonsági kódot, így átállítottam a jelenlegire. Kb. onnantól kezdve műveli ezt, hogy bekavart neki a régi telefonszámom. De ezt se mindig csinálja, csak néha-néha, főleg mikor utazni akarok.

(#84024) mukibuci válasza rdt89 (#84023) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

telefonszám váltás 30 nap, de ez már sztem ott is le volt írva, mint a képeden is látszik. addig pedig nyilván nem fog beengedni

ja és ugy tudod eltüntetni, hogy törlöd a kérést és beirod az eredeti számra kapott kódot, vagy megvárod a 30 nap leteltét

[ Szerkesztve ]

(#84025) rdt89 válasza mukibuci (#84024) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Akkor kivárom, mert annyira nagy problémát nem okoz csak néha kellemetlen mikor bedobja. A régi telefonkártyám már nincs meg így azt a kódot nem tudom. Türelemmel várok.
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet. :)

[ Szerkesztve ]

(#84026) bLaCkDoGoNe válasza szilchi (#83989) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Zavvi-ról most 35 fontért rendelhető ingyen postával, az kb. 12 ezer párszáz forint a gyenge fontnak köszönhetően.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#84027) L_YKing válasza bLaCkDoGoNe (#84026) üzenetére

L_YKing
(PH! kedvence)

Ugye ha win10re streamelek es xboxon probalok partyban beszelni akkor nem tudok, hogy tudom megcsinalni azt, hogy kistreamelem win10re de boxon beszelek a partyban?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#84028) Zjunior válasza bLaCkDoGoNe (#84026) üzenetére

Zjunior
(PH! kedvence)

Van 27£ is;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#84029) Atomgeszi válasza Csacsa05 (#84010) üzenetére

Atomgeszi
(PH! kedvence)

Közben megkerültek maguktól. Egy kisebb frász kapott el :D

(#84030) bLaCkDoGoNe válasza Zjunior (#84028) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Hol?

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#84031) Zjunior

Zjunior
(PH! kedvence)

[link]

Kod pre5 es akkor 28£ :) :K

(#84032) brumi1024

brumi1024
(PH! kedvence)

Battleborn próbálta valaki? Local co-op miatt elgondolkoznék rajta.

(#84033) bLaCkDoGoNe válasza Zjunior (#84031) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Köszi, de szerintem ők nem szállítanak Magyarországra, legalábbis a terms & conditions szerint.

(#84034) Stauffenberg válasza brumi1024 (#84032) üzenetére

Stauffenberg
(PH! nagyúr)

Én is emiatt szerezném be, szóval engem is érdekelne. :)

Pár haverom megvette PC-re, de ők nem ájultak el tőle. Inkább lemezen venném, azt tovább tudom passzolni ha nekem sem jön be.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#84035) bulikavagyok

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Kezd "kicsit" elegem lenni a win10-es Xbox appból. Írtam már korábban, h hónapokig nem láttam mást a tevékenységi csatornán csak az ismerőseim barátlistás változásait. Kb egy hónapja ez rendbe jött magától, erre ma reggelre megint eltűnt az "események" nagy része. Meg akartam nézni az acsiknál, h mennyit játszottam a BF1-el, de az a játék nem található a listán -mintha soha nem is játszottam volna vele. Gears 4, FH3 ott van -tehát nem csak a régebbi játékaimat látom-, de BF1 nincs. Lehet, h csak engem sújt vmiféle furcsa átok, de az utóbbi időben egyre több bosszúságot okoz nekem a MS kiváló rendszere. :B

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#84036) XFishboneHUN válasza bulikavagyok (#84035) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

Töltsd le a Battlefield appot telóra, ott megmutat mindent a BF-el kapcsolatosan. :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#84037) bulikavagyok válasza XFishboneHUN (#84036) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Köszi, már megtörtént! :D De nem ez a legbosszantóbb hibája az Xbox appnak, és nem értem, h miért nem javítják?! :U

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#84038) thedarKnight

thedarKnight
(senior tag)

Azt mondja meg nekem valaki ez miért van? Sokszor látok ilyet játék közben is ilyen sávos átmenetet. Elég gagyi! :F

(#84039) pzstm válasza bulikavagyok (#84035) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

próbáld ki apublikus béta appot.....elmondhatnám én is a tapasztalataimat, de hát BF1-em sincs, meg úgysem hisz senki nekem :DDD

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#84040) brumi1024 válasza thedarKnight (#84038) üzenetére

brumi1024
(PH! kedvence)

TV hibának tűnik, valami belső jeltömörítésből adódik.

(#84041) birorichard válasza bulikavagyok (#84035) üzenetére

birorichard
(őstag)

Ugyanaz itt is...

(#84042) eL Geri válasza brumi1024 (#84040) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Esetleg nem lehet hogy valami TV beállítás / "képjavító, zajszűrő" funkció nagyon erősen beleszól a képbe?
Érdemes minden extra funkciót kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#84043) bulikavagyok válasza pzstm (#84039) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Köszi a tippet, teszteltem, de ugyanolyan mint a másik. :N Se teljes tevékenységcsatorna, se teljes játék lista.

(#84044) Zjunior

Zjunior
(PH! kedvence)

A deep blue xbox one s battlefield edition milyen élőbe?:)
Van jo aron most ujonnan elgondolkoztam rajta...

[ Szerkesztve ]

(#84045) brumi1024 válasza eL Geri (#84042) üzenetére

brumi1024
(PH! kedvence)

Simán lehet, érdemes őket csak akkor bekapcsolni, ha pontosan lehet tudni mit csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#84046) okibots válasza Zjunior (#84044) üzenetére

okibots
(senior tag)

Hát azt csak élőben tudod meg :DDD

Youtubeon tudsz nézni róla unboxing-ot, annál többet az itt leírt szavak sem tudnak mondani. (Esetleg ha valakinek van, pár fénykép róla, hogy hogy is mutat, de az sem mérvadó szerintem)
Videók alapján tetszik, de nekem a fehér és a GoW-os is bejön.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#84047) thedarKnight válasza eL Geri (#84042) üzenetére

thedarKnight
(senior tag)

Game modban van a tv szoval igy nem kapcsolhato be semmifele kepjavito dolog, meg ha akarnam se tudnam mivel inaktiv mind. Dinamikus kontrasztot lehet de az is offon van. Xbox beallitasoknal mit es hogyan erdemes allitani a kep reszen?

(#84048) keldorpapa88 válasza okibots (#84046) üzenetére

keldorpapa88
(Jómunkásember)

GoW 4 félével az a baj, hogy ezek a bemarások a controllerén is ott vannak. Aztán gyűjti a koszt, takarítani nehézkes és a gomboknál szerintem zavaró is. Szépnek szép az tény viszont.

fact: Radeon is better than GeForce

(#84049) brumi1024 válasza thedarKnight (#84047) üzenetére

brumi1024
(PH! kedvence)

Game mód nélkül is csinálja?

(#84050) Bishi

Bishi
(tag)

Titanfall 2 vásárláson vacilálok, gondoltam kiutazok Indiába vagy Szingapúrba.Szerintetek érdemes a Deluxe változatot venni? Mi a hozadéka a Standardhoz képest? Elolvastam mit írnak rá, nagy vonalakban értettem is talán:), de azt nem tudom, hogy átmeneti az előnye a simához képest, és a Starndard-dal is összehozható előbb-utóbb a plusz?
Illetve kérdezném, hogy sokan tervezik megvenni vagy megvették már innen a fórumról? A válaszokat köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.