Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-20 10:40:11

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) pzstm válasza Def26 (#5986) üzenetére

pzstm
(félisten)

igen, este beállítottam és játék közben is magyar felirat töltődik be. De vissza is állítottam angolra ;)

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6002) pzstm válasza B3ny00 (#5992) üzenetére

pzstm
(félisten)

az at végű nem küld, nézd meg a .de végűt. Ők még Surface-t is postáznak, szóval szerintem boxot is kellene, bár kitudja

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6003) pzstm válasza Gsx-rr (#5996) üzenetére

pzstm
(félisten)

Floridaivagyok, sosem számolt még fel adót ;)

(#6004) bulikavagyok válasza pzstm (#6003) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Majd év végén leszedik a kártyádról... ;]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#6005) Def26 válasza pzstm (#6003) üzenetére

Def26
(félisten)

Ja, mert azt be kell vallanod évente egyszer. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#6006) pzstm válasza bulikavagyok (#6004) üzenetére

pzstm
(félisten)

másfél éve nem szedik ;] :P (Internetkártyán meg minimálisan van csak több összeg mindig rajta mint ami kell, szóval arról szedhetik ;] :P

(#6007) Madwe válasza Def26 (#6005) üzenetére

Madwe
(veterán)

Az áfát nem rögtön hozzáírja a megvásárláskor az összeghez? én eddig úgy tudtam, hogy ha van rögtön ráterhel azzal is...

(#6008) Def26 válasza Madwe (#6007) üzenetére

Def26
(félisten)

Én úgy tudom, hogy USA nem. Mivel államonként változik a tax. ezért adóbevallásnál leadózzák amit kell és adómentesen vásárolnak. Aztán lehet nagy hülyeséget mondok, de én így tudom. :U

pzstm: Mondom, nem voltam vele tisztában, csak tippeltem.

[ Szerkesztve ]

(#6009) pzstm válasza Def26 (#6008) üzenetére

pzstm
(félisten)

bocsi de hülyeséget írsz. surface-t pl floridában vett ismerős, mindenhol nettó ár van, de pénztárnál rárakják a helyi TAX-ot és bruttót fizetsz ;)

(#6010) HGabor89

HGabor89
(őstag)

Sziasztok!

Van infó, hogy Ausztriában mennyibe kerül a One Forza 5 pakkban? Honnan érdemes venni? Van ott Media Markt?:D Ismerős Sopronban lakik, Bécsben dolgozik, munkahely címre kérném a gépet vagy valami MM-be.

Köszi!

(#6011) Zjunior válasza HGabor89 (#6010) üzenetére

Zjunior
(veterán)

550euro körül. :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6012) Madwe válasza Def26 (#6008) üzenetére

Madwe
(veterán)

Én sem vagyok benne biztos hogy úgy van ahogy én mondtam, de rémlik olyasmi hogy valaki írta hogy felszámol neki valamennyi taxot, s kérdezte hova migráljon inkább, mert ott ahol volt látta már vásárláskor hogy mi a helyzet... No meg azért minden apró cseprő online vásárlás után bevallani az adót 1 évre visszamenőleg, hát nem sokaknak menne odakint szerintem rendesen, s sok tétel kimaradhatna :D
S miután államonként változik, szerintem ezért egyszerűbb is eleve rögtön az adott állam tax rate-jét hozzáírni, minthogy utólag bevallani...

Azért annyi biztos hogy usa-ban elkezdtek felfigyelni az online vásárlásokra s az adómentességükre, uh az h most van 1-2 állam ahol ingyenes, nem jelenti azt hogy ez így is fog maradni... Szóval idővel változhat ez mgé rossz irányba, sajnos... Mondjuk amennyivel olcsóbb odakint felőlem kérhetnek tőlem adót, nem érdekel :)

(#6013) Zjunior

Zjunior
(veterán)

Ha most letölti Amcsiból a Dead R 3-at, utána visszamehetek Uk-ra gond nélkül?
Fifaba alig talal ellent Amcsibol!:(

[ Szerkesztve ]

(#6014) Gsx-rr válasza pzstm (#6009) üzenetére

Gsx-rr
(addikt)

Igen ez biztos így van! Az árakon nem tüntetik fel a helyi adót ,de a fizetésnél hozzáadják.

(#6015) a.sebi válasza Zjunior (#6011) üzenetére

a.sebi
(őstag)

A forza most 59 euro a mediamarktban, ha boxot akarsz venni, akkor ne tökölj a budlel, mert kb 10 eurot sporolsz, de cserébe nem kapsz:)

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#6016) HGabor89 válasza Zjunior (#6011) üzenetére

HGabor89
(őstag)

Köszi!

a.sebi: ? mármint nincs forza bundle? Vagy mi az, hogy nem kapok?:D

(#6017) Madwe válasza Zjunior (#6013) üzenetére

Madwe
(veterán)

Ha usa-n vagy, a servereket usa-ban keresi, nem ott ahol alacsony a ping (eu) vagy ahova te állítod be :F Mert ez gy azért elég rossz hír akkor, fps-t pl tuti nem játszanék nagy pingel, de a fifa sem az a kategória ahol kellemes lenne...

[ Szerkesztve ]

(#6018) a.sebi válasza HGabor89 (#6016) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Nem nagyon van, de ha van is akkor keves, es nehezebb hozzajutni...

(#6019) Zjunior válasza Madwe (#6017) üzenetére

Zjunior
(veterán)

Nem tudok állítani, automatikusan keresi,gondolom amilyen regioban van a box.
Nem tudom:( biztosra!
A.sebi:

Mehet majd a kaszabolás!

[ Szerkesztve ]

(#6020) a.sebi

a.sebi
(őstag)

https://www.libro.at/games/xbox-one/konsolen/xbox-one-konsole-standard-edition-500gb-schwarz.html

Ezt azonnal szallitja a libro, legalabbis a sofortlieferbar ezt jeleni...

(#6021) Gsx-rr válasza a.sebi (#6020) üzenetére

Gsx-rr
(addikt)

ide mennyi a posta? És ha esetleg ,gond van és nálunk is lesz hivatalosan akkor jó lesz a gari?

(#6022) bulikavagyok válasza Zjunior (#6013) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Nekem is US acc-om van, de nem hiszem, hogy Fifában Amerikából keresne nekem ellenfeleket. Szombaton például tutira egy francia majommal játszottam, aki franciául makogta végig a meccset, illetve próbált angolul káromkodni, de nagyon nem ment neki. Mivel angol csapattal voltam, azt hitte angol vagyok -micsoda logika :D

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#6023) Madwe válasza bulikavagyok (#6022) üzenetére

Madwe
(veterán)

Lehet Kanadai volt :D Remélem elkented a csigazabáló száját! ;)

[ Szerkesztve ]

(#6024) Zjunior válasza bulikavagyok (#6022) üzenetére

Zjunior
(veterán)

Tényleg kinect-el milyen utasírásokat lehet adni fifába?
Ha én pofázok akkor hallja, vagy adnom kell vmi utasítást, hogy hallja amit mondok :F
Én sem tudom, hogy kell kikapcsolni. :O

[ Szerkesztve ]

(#6025) bulikavagyok válasza Madwe (#6023) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Sajnos nem. Volt kb 4 vagy 5 kapufám, de végül is csak elvert a kis rohadék...:)
Zjunior: hallja, ha beszélsz. A neved mellett meg is jelenik a kis mikrofon. Én inkább azon gondolkodtam, hogy ki lehet-e kapcsolni az ő hangját?

[ Szerkesztve ]

(#6026) Zjunior válasza HGabor89 (#6016) üzenetére

Zjunior
(veterán)

Gametech | Budapest, VIII 06 70 776 7875 Xbox One 500 GB Bundle,Új,1 év garancia,üzletből,készleten
185.000 :Y
Hívdd fel!

Játékaim.hu

576-ban is 180k , ő is ad hozzá játékot amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#6027) Gsx-rr válasza Zjunior (#6026) üzenetére

Gsx-rr
(addikt)

Mennyi?

(#6028) bulikavagyok válasza Gsx-rr (#6027) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Még jó, hogy van készleten. :DD
Az 576-ban nincs, úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#6029) HGabor89 válasza Zjunior (#6026) üzenetére

HGabor89
(őstag)

Készleten nem nagyon van sehol sem, ahova érkezik pár 10 darab, az meg megy egyből az előrendelőknek. Pitizni és plusz 20-30e felárat pedig nem fogok fizetni senkinek.

(#6030) Zjunior válasza HGabor89 (#6029) üzenetére

Zjunior
(veterán)

Pali most írta ott ki.
180 alatt itthon nem kapsz!:(

(#6031) boost válasza HGabor89 (#6029) üzenetére

boost
(addikt)

Nem rossz a 180-as ár, játékkal. Ne hidd, hogy ha itt megjelenik hivatalosan, akkor 157nél olcsóbb lesz. (magas az áfa)
A plusz huszból meg elhozzák neked, játékot adnak hozzá, és nem kell fél évet várnod rá.

(#6032) Gsx-rr

Gsx-rr
(addikt)

Kár ,hogy rád van erőltetve a kinect ,így lehetne 100 körül a gép.

(#6033) Zjunior válasza a.sebi (#6020) üzenetére

Zjunior
(veterán)

Kibaszott jó játék a Dead Rising 3!!:Y:Y
Vegyétek!!:)

(#6034) Def26 válasza Zjunior (#6033) üzenetére

Def26
(félisten)

Én akarom, de majd csak akkor, ha 10k körül lesz használtan. Szvsz pár hét. :)

(#6035) bulikavagyok válasza Def26 (#6034) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Ja, karácsony után beindul a használt piac, remélem... :)
Nekem ma összejött egy Nba 2K14.

[ Szerkesztve ]

(#6036) pzstm válasza Zjunior (#6033) üzenetére

pzstm
(félisten)

hagyjál békén mert a végén még tényleg megveszem. Amúgy Ryse is az, s Forza, BF4, AC4 most pont elég nekem :-P

bulikavagyok: NBA 2k14-ről mesélj mindenképp, kíváncsi vagyok :R

[ Szerkesztve ]

(#6037) Zjunior válasza Def26 (#6034) üzenetére

Zjunior
(veterán)

Kibírod addig??:D
Pzstm vedd meg!!:P

Új Demók nem fognak jönni?:)
Miért nem adod el 13k haszonnal legalabb 1 jatek ara!

[ Szerkesztve ]

(#6038) Def26 válasza Zjunior (#6037) üzenetére

Def26
(félisten)

Lemondtam a ps4 előrendelést, úgyhogy nem biztos. :D

(#6039) pzstm

pzstm
(félisten)

Peggle2 12 dollárért ;)

(#6040) bulikavagyok válasza pzstm (#6036) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Holnap hozza a postás, majd írok róla pár szót. :)
Akitől vettem egyébként azt mondta, hogy nagyon szép, csak az irányítása inkább "szimulátoros" mint arcade..

(#6041) boost válasza bulikavagyok (#6040) üzenetére

boost
(addikt)

"csak az irányítása inkább "szimulátoros" mint arcade.."

pattogtatni kell a földön a kontrollert? :D

(#6042) B3ny00 válasza Zjunior (#6026) üzenetére

B3ny00
(aktív tag)

Én délelőtt beszéltem gamertech el ,akkor meg volt 2 ,mondtam rakják félre megyek érte ,oké 7ig elrakja ,számot mindent hagytam , mondom mielőtt elindulok érte felhívom őket ,biztos ami biztos feleslegesen ne menjek fel Kecskemétről , hívom őket hogy akkor megyek , szerintetek megvolt még :):). Jó hogy nem indultam el ! Legalább 1 telefon hogy megsincs ne gyere .

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6043) gyuribácsi88 válasza B3ny00 (#6042) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

Hát igen, ha már félrerakatom és azt adják el, akkor elvárnám hogy felhívjanak (ha már eladták azt amit nekem raktak félre) hogy hé, ne gyere x kiló métert, mert épp most adtuk el.

Sajnos azok akik kereskedelemben dolgoznak, azoknak a 80%-a nem oda való, hanem valami gazdaságba kéne nekik a ganét lapátolni :DDD

Nem jó, de nem is tragikus.

(#6044) B3ny00

B3ny00
(aktív tag)

Ha valaki tud eladó one t :D dobjon már 1 privit koszonom

(#6045) B3ny00 válasza gyuribácsi88 (#6043) üzenetére

B3ny00
(aktív tag)

Igen igen , és a szöveg az volt hogy azt hittek hogy van meg a nagykerben ,de mikor indultak volna érte , akkor mondtak nincs . Délelőtt meg , ó persze el van rakva 7ig ha nem jössz akkor vissza kirakom. :D , ez Magyarország ! Itt amit papírra írnak le az se szent!

(#6046) gianni85 válasza B3ny00 (#6045) üzenetére

gianni85
(veterán)

Bár ez nem törvényszerű, de szerintem alapból komolytalan egy bolt aki jatekaim.hu-n hirdet.

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc | Lian Li PC-Q34 fekete alu ITX

(#6047) B3ny00 válasza gianni85 (#6046) üzenetére

B3ny00
(aktív tag)

Nem találtam ott hirdetést :D (hétfő van :P)

(#6048) HGabor89 válasza gianni85 (#6046) üzenetére

HGabor89
(őstag)

Komolytalan bolt = kb 1 éve kezdték a Corvinba, valahogy el kell kezdeni. Nyomassanak milliós reklámokat?

(#6049) B3ny00 válasza HGabor89 (#6048) üzenetére

B3ny00
(aktív tag)

Ma mar három fele arat halottam onnan alap gépre

(#6050) HGabor89 válasza B3ny00 (#6049) üzenetére

HGabor89
(őstag)

Nem erről beszélünk, hogy Mo-n Xbox One hiány van? Minden kereskedés össze-vissza szerzi be a gépeket, változó áron valószínűleg.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.