Hirdetés

2019. július 18., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#99001) blackraider

blackraider
(fanatikus tag)

Project Scorpio’s pre-order placeholder shows up on Amazon

iPhone XR 64Gb Product RED, Apple Watch 3 Nike+, Xbox One: appleGjuice, Ps4: appleGjuice11

(#99002) Attila432

Attila432
(tag)

Sziasztok,
új kontroller beregisztrálást a garancia miatt hogyan tudom megtenni a Microsoft rendszerébe? Nem fogadja el az eszközreg-nél a kiegészítő S/N számát.

(#99003) Zizmand

Zizmand
(fanatikus tag)

Ha szeptember-október környékén megjelenik a Scorpio, akkor a sima One meddig lesz még támogatva játékok terén, meddig jelennek meg még rá játékok? Vagy ezt még nem lehet megmondani?

(#99004) r.levente75 válasza Attila432 (#99002) üzenetére

r.levente75
(PH! addikt)

Konzolhoz volt vagy külön vetted?

(#99005) Attila432 válasza r.levente75 (#99004) üzenetére

Attila432
(tag)

Külön vettem.

(#99006) eL Geri válasza Zizmand (#99003) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Elvileg azt ígérték, hogy NEM lesznek Scorpio exkluzív játékok. Minden menni fog ezután is XBOX ONE-on... max kisebb grafikai beállításokkal. Aztán, hogy mi lesz a valóság, azt még ők sem tudják!

Én emiatt még mernék ONE-t venni, csak hát azért a szebb grafika mégiscsak szebb grafika :B

(#99007) r.levente75 válasza Attila432 (#99005) üzenetére

r.levente75
(PH! addikt)

Úgy tudom a számla elegendő. Ha gariztatni kell valamikor, akkor kérhetik.

(#99008) Attila432 válasza r.levente75 (#99007) üzenetére

Attila432
(tag)

Ok, köszi.

(#99009) Zizmand válasza eL Geri (#99006) üzenetére

Zizmand
(fanatikus tag)

Értem, köszi.
Engem nem kifejezetten zavar, ha valami "csúnyábban" fut el. Persze jobb, ha szebb, de nem minden áron. Mikor még 360-am volt nem zavart, hogy mennyivel szebb lehetne One-on a GTA V, F Horizon 2, telejesen jó volt nekem a 360. :DD

[ Szerkesztve ]

(#99010) eL Geri válasza Zizmand (#99009) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Engem fiatal koromban nagyon zavart :) Most nincs elég időm ezzel foglalkozni, de azért legbelül vágyok az elérhető legjobbra.

Én pl voltam olyan lüke, hogy PC-n inkább kisebb fps-sel játszottam (értsd, akár 15-el is), csak legyen meg a natív felbontásom :) Persze butaság volt, mert elég vacakul lehetett így játszani.

(#99011) r.levente75

r.levente75
(PH! addikt)

Nálatok a régió nagy átlagba mire van beállítva?

(#99012) Medocsabi válasza eL Geri (#99010) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

+1 :)
Míg otthon laktam volt gamer pc-m,imádtam,de szinte minden pénzemet arra költöttem. Annó xbox miatt adtam el,amolyan leszoktatásképp.Nyilván a 360 azért grafikailag elég nagy visszalépés voolt egy gtx 760 slihez képest,de a mostani konzolokon azért nincs garikai probléma szerintem.doom,witcher3,tomb raider,gtaV ezek mind rohadt jól néznek ki sztem :)

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#99013) gianni85 válasza r.levente75 (#99011) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

account magyar, konzol régio usa

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#99014) Bogyi007 válasza r.levente75 (#99011) üzenetére

Bogyi007
(PH! kedvence)

Magyar embör, magyar profil csak magyar régió. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Samsung 61XX UHD tévékhez beállítási segítség Xbox One S/X és/vagy Ps4 esetén: https://gamepod.hu/tema/samsung_lcd_tv/hsz_115973-115973.html

(#99015) eL Geri válasza Medocsabi (#99012) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Szépek, szépek!
Engem, főleg a nem natív felbontás zavar. Azt azért látom, hogy nem olyan éles a kép mint kellene.

De eddig teljesen kiszolgált a ONE, csak hát ugyebár, ha lesz jobb... akkor megszólal az emberben a kisördög :)
Na majd meglátjuk mit lesz itt FHD-ben, mert a 4K még jó ideig nem érint.

(#99016) r.levente75

r.levente75
(PH! addikt)

Letöltöm akkor a meglévő accountom a 360-asnál ami van a régiót belövöm magyarra. Köszönöm mindenkinek.

(#99017) gianni85 válasza Bogyi007 (#99014) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

magyar régió akkor lesz nálam, ha a srácok megoldják, hogy ugyanúgy működjenek a szolgáltatások, mint pl az usa-ban :)

(#99018) Atomgeszi válasza gianni85 (#99017) üzenetére

Atomgeszi
(PH! kedvence)

Nem lehet.. Csóri európaiaknak nem engedik, hogy pl. zenét hallgassanak játék közben a boxról. Hiúú ábránd a jelenben és jövőben, ez csak a múltban (X360) és az óceánon túl működik!!

(#99019) bLaCkDoGoNe válasza gianni85 (#99017) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

A fejlesztőknek fontosabb dolguk van! ;]

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#99020) Siffredi válasza bLaCkDoGoNe (#99019) üzenetére

Siffredi
(senior tag)

És most jönne Peterke: "helyette megkaptuk az acsívmentek két (!) tizedesjegyig történő kijelzését, nem is tudom, mit akartok még többet..." ;]

(#99021) okibots

okibots
(senior tag)

Mi ez a nőuralom itt? :D Én a fizetésemből a közös költségek felett annyit költök magamra amennyit nem szégyenlek...és nem vagyok szégyenlős ;]

Amúgy 20 perce próbálom elindítani a Far Cry 4-et, de nem sikerül. Net OK, még a xbox szerint is, store-t látom, GOLD cuccokat is...és be vagyok jelentkezve. Imádom ezt :N De majd a 6egésznemtudommennyiteraflops majd megoldja ezt is :))

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#99022) eL Geri válasza okibots (#99021) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Uhhh, én magamban épp azzal szoktam megvédeni az XBOX-ot, lehet hogy nem extra felhasználóbarát a dashboard..., de a lényeg, a játékok hiba nélkül, simán futnak rajta, és ez a lényeg.
De ez így elkeserítő lehet :(

(#99023) balazs025 válasza okibots (#99021) üzenetére

balazs025
(tag)

Nekem gyakran van az, hogy hiába jó a net, be is vagyok jelentkezve mégis azt dobja ki, hogy vegyem meg a játékot. A legszebb, hogy már kétszer volt olyan is, hogy játék közben dobta fel és akkor ki is lépet. :W

(#99024) okibots válasza balazs025 (#99023) üzenetére

okibots
(senior tag)

Olyat nekem is szokott, rendszeresen (azt hittem már engem súlyt ez a folyamatos törődés az xboxom-tól)....pedig kábelen lóg a router-en, és mivel mellettem van a laptop wifin, látom mikor nincsen net és mikor van. Néha már a falra mászok tőle, hogy 2-3 naponta egy procedúra elindítani egy játékot/bejelentkezni/vagy csak felcsatlakozni vele a netre. De nem panaszkodom, majd lesz jobb is ;]

eL Geri Elkeseredve nem vagyok, csak frusztráló, hogy napi 1 órát tudok játszani, de nettó-ban az nem annyi..

[ Szerkesztve ]

(#99025) l.skywalker válasza okibots (#99021) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

4 gyerek mellett nincs olyan, mint költségek felett. Minden ilyen kiadasert taktikazni kell

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

(#99026) interstate76 válasza okibots (#99024) üzenetére

interstate76
(PH! addikt)

Ha már hibák:

1. Nálam a minap csinált olyat először, hogy belefagyott egy játékból való kilépésbe és kiírta, hogy tartsam nyomva 10 mp-ig a bekapcsoló gombot.

2. Egy csomószor előfordul, hogy LAN-on belül streamelve játszanék, de nem tudom távolról bekapcsolni. Természetesen az "Instant On" és az "Instant Sign In" opciók aktívak, mégis - kb. 10-ből 2 alkalommal - oda kell ballagnom a boxhoz és kézzel kell bekapcsolnom. Nem tudom, hogy ez a win10-nek vagy a boxnak köszönhető-e, de mindenképpen örömteli. De legalább az acsikat 2 tizedesjegy pontossággal tudjuk követni (© peterkeT). :D

Eladó Live Gold, Game Pass, digitális játékok, fitnesz karóra bringás kiegészítőkkel és lemezes játék: Resident Evil 5 Xbox360-ra - http://hardverapro.hu/tag/interstate76

(#99027) Mukih

Mukih
(tag)

Új játékok jönnek EA Access-be

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#99028) pzstm válasza Mukih (#99027) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

kollégám éppma érdeklődött Fifa 17 iránt

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#99029) okibots válasza l.skywalker (#99025) üzenetére

okibots
(senior tag)

A gyerek faktorral nem számoltam (nekem nincs), pusztán azért, mert akik ma "taktikázásról" beszélgettek, nekik sincsen még (legalábbis sohasem említették mint tényezőt, csak a feleség/barátnőt/menyasszonyt).

De beismerem, hogy ha gyerek/gyerekek van(nak), onnantól ő/ők a legfontosabb(ak), és neki/nekik kell mindet megadni amit csak lehet, értelmes keretek között.

De ez nagyon off már, végén még szó éri majd a ház elejét ;)

(#99030) IntelKiller7 válasza Mukih (#99027) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Azért az a MOHA-t adom. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#99031) Medocsabi válasza okibots (#99029) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Vagy csak nem tudsz róla!! ;] ;]

(#99032) Akelaus válasza IntelKiller7 (#99030) üzenetére

Akelaus
(fanatikus tag)

Azt én is! Pont tegnap gondoltam rá, az egyik kedvenc részem, lehet végigviszem pc-n megint. Így a box lesz majd. :C

(#99033) kokoaliga

kokoaliga
(tag)

Sziasztok.
Bekapcsolás után elkezdett frissítene a boxom.
Kb fél órája frissít és csak 30% tart.
Ez normális?
30-as netem van.

Koko

(#99034) okibots

okibots
(senior tag)

FIFA17 az EA Access-ben április 21-től

Medocsabi Akkor már kopogtattak volna az ajtómon ha lenne ;]

[ Szerkesztve ]

(#99035) gorgocska

gorgocska
(kvázi-tag)

sziasztok,vettem egy bluetooth adaptert hogy a pc-n ki próbáljam az xbox one kontrollert a lemezt fel is telepítettem meg is találja a program a joyt de mikor párósítani akarja dolgozik egy darabig majd ki dobja hogy nincs párósitási válasz.valakinek van valami ötlete hogy szinkronizálhatom a pc a joy-al

lg 55'uh664, xbox one s 1tb,wd live media player+2tb hdd

(#99036) zsocy válasza gorgocska (#99035) üzenetére

zsocy
(őstag)

Biztos az a baj hogy épp a "világítós sellő barbie"-ra kerestél rá a böngészőben, ez blokkolja a kontrollert ;] :DDD

Viccen kívül, tudom hülye kérdés, de be van kapcsolva a kontroller? Elem van benne? megnyomtad rajta a párosító gombot? A bluetooth vevőd tudja kezelni? Hirtelen ennyi jut eszembe.

(#99037) Medocsabi válasza gorgocska (#99035) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

ugye az oprendszer win10? :U

(#99038) zsocy válasza Medocsabi (#99037) üzenetére

zsocy
(őstag)

Kép alapján az, hacsak nem skinezi a kolléga a win8-at.

(#99039) DaveHutt

DaveHutt
(őstag)

Hölgyek és Urak, futott-e vki olyanba Ryse Son of Rome esetén, hogy a játék egy részfejezetet nem tölt be, minden más megy tovább?Magyarán megcsinálom a b.zi Chapter 3, dobáld le az íjászokat küldetést, és nem megy tovább a játék.

[ Szerkesztve ]

(#99040) ImpersonatoR

ImpersonatoR
(őstag)

Megjött végre Game-rol a füles.

GAME RETAIL LTD BASING
49,800EUR 313,3600

15.605 Ft. -ot vont le. cakk-pakk

Ennyiért kb MS stereo fülest kapni amivel azért nem egy szint.
Nálam egy Turtle Beach XO SEVEN Pro -t váltott mert kényelmetlen volt. (szorított)
Meg akciós aki esetleg kedvet kap hozza.

(#99041) IntelKiller7 válasza DaveHutt (#99039) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Nekem gond nélkül továbbment. :) Mondjuk az felhúz, hogy néha mutatja, hogy ott a lándzsa, de nem reagál arra, hogy felvegye.. :)

(#99042) gorgocska válasza Medocsabi (#99037) üzenetére

gorgocska
(kvázi-tag)

Igen az op.rendszer win 10, és be van kapcsolva,a szinkronizálás is meg történt,es igen elvileg tudja kezelni .
Akkor marad a kábeles megoldás .

lg 55'uh664, xbox one s 1tb,wd live media player+2tb hdd

(#99043) IntelKiller7 válasza ImpersonatoR (#99040) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Szállítással együtt volt ennyi? Nagyon megérte. :) Nekem Cloud II-van, nagyon faszán hallani mindent vele. Siberia V2-t váltott anno. :)

(#99044) gianni85 válasza ImpersonatoR (#99040) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

grat, ennyiért ajándék

(#99045) Chereiose válasza ImpersonatoR (#99040) üzenetére

Chereiose
(PH! addikt)

Hol akciós?

(#99046) Siffredi válasza interstate76 (#99026) üzenetére

Siffredi
(senior tag)

Nálam is többször fagyott csonttá a box játék közben. Viszont pozitívum, hogy magától újraindult...

(#99047) ImpersonatoR válasza Chereiose (#99045) üzenetére

ImpersonatoR
(őstag)

http://www.game.co.uk/en/hyperx-cloudx-pro-gaming-headset-1388787

Igen szállítással együtt ennyi.

Telefonhoz, PS4 és PC hez is jó mert adnak átalakítót hozza.

[ Szerkesztve ]

(#99048) l.skywalker válasza Mukih (#99027) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Dragon Age: Origins! Végre. X360-ra nem lehetett már digitálisan megvenni, lemezesen meg sehol sem leltem normálisat :D

A fülesekkel kapcsolatban valaki homályosítson már fel. Ha jól tudom X360-nál a kontrollerbe dugott chat fülhallgatón keresztül csak a többi játékost lehetett hallani. X1-nél lehet minden hangot? Vagy ott már alapból van vezeték nélküli fülhallgató csatlakozás? Vagy mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#99049) Atomgeszi válasza l.skywalker (#99048) üzenetére

Atomgeszi
(PH! kedvence)

Chat headset: amit kapsz gyárilag, csak a chat jön belőle.(ez olyan, mint a call centeres hirdetéses hölgyikék fején lévő 1 karos műanyag valami.)
Fülhallgató: amit a hallójáratodba dugsz, jön rajta játék+chat hang.
Fejhallgató: Amit a füledre teszel, jön rajta játék+chat hang.

[ Szerkesztve ]

(#99050) l.skywalker válasza Atomgeszi (#99049) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

De az X1-hez ezek közül mindegyiket elég a kontrollerbe dugni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.