Hirdetés

2019. július 16., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#174001) FollowTheORI válasza l.skywalker (#174000) üzenetére

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Majd leboxolják házon belül.

Szerintem egyébként lesz annyira más, hogy elférnek majd egymás mellet.

De az ingyenesség miatt az APEX lesz a tömegesebb nyerő... szerintem. :)

Szóval tömeges sikere nem lesz a BF-nek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#174002) l.skywalker válasza FollowTheORI (#174001) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Azon fog múlni, hogy milyen lesz :)

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

(#174003) wesder válasza Bogyi007 (#173995) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jó persze meglehet hàzibarkàcsolni, de ugye nem ez az àltalànos.

"Open windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#174004) l.skywalker válasza wesder (#174003) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Igen pont ez jutott eszembe. Már RAM-ot is utálok berakni laptop-ba, az Xbox-okat sohase fogom szétszedni, pedig van itthon paszta meg minden. Van ami szent na! :D

(#174005) FollowTheORI válasza l.skywalker (#174002) üzenetére

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Is... de amit írtam szerintem nem kérdés... a Fortnite is ingyenességel tolta le a PUBG-t (amellett hogy "jó" is persze, márakinek), és most szerintem az APEX is ezzel nyert... nincsennek kétségeim melyik lesz népszerűbb EA-n belül.

Meg szerintem a BF-ben tartalom gondok is lesznek, ahogy az alapjátékkal is vannak ezek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#174006) F_Peter válasza FollowTheORI (#174005) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Szerintem simán lehet hogy nem lesz egymás konkurenciája.
A Pubg pl. azért tud - ennyi gonddal együttvéve is - talpon maradni, mert nincs igazán konkurenciája.
A Fortnite, Apex az arcade vonalon mozognak, a Pubg inkább szimulátoros megközelítést használja. Akár a Bf is mehetne ebbe az irányba, és akkor inkább a Pubg-nek lenne ideglenes vetélytársa és nem az Apexnek. Nyilván nem is terveznek Apex szintű játékos bázist.

(#174007) bilon73 válasza F_Peter (#174006) üzenetére

bilon73
(fanatikus tag)

pont ugyanígy gondolom.

én pl ezért pubg-zek hébe-hóban, és ezért nem fortnite-ozom, meg apex-ezem.

mert én még lőttem AK-val, bele tudom magam képzelni.

persze aki meg egy elvarázsolt világot akar, azt is elfogadom. pl a fiam fornite kedvelő, bár nála még sokat számít a baráti társaság véleménye.

a CODBO-t nem próbáltam, lehet az is jó.

(#174008) persil

persil
(PH! kedvence)

Ha ket fiok van a gepemen es mindketto be van jelentkezve(kislanyommal szoktunk ketten jatszani) akkor, ha a masodikra feldobja a 300 ft-os gamepass honapot es megveszem, akkor mindket fiokkal hasznalhatom? A sajatomon mar volt lehetoseg, ott megvettem, de lassan lejar.
Tehat kvazi mindegy, hogy milyen fiokkal van elofizud, a lenyeg, hogy legyen es az adott gepen bejelentkezve mindenki hasznalhatja, vagy ez teljesen fiokhoz kotott?
Nem tudom mennyire ertheto a kerdes :D

The only good human.. is a dead human!

(#174009) Game-over válasza persil (#174008) üzenetére

Game-over
(senior tag)

Ahogy mondod, menni fog, csak be kell jelentkezni mindkét fiókkal.

(#174010) persil válasza Game-over (#174009) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

Zsir, koszonom :) 300 magyar kiralyi jatekpenzert baromsag kihagyni.

The only good human.. is a dead human!

(#174011) l.skywalker

l.skywalker
(Topikgazda)

Hétvégén Free Play Days Gold tagoknak:

Mortal Kombat X

(#174012) wesder válasza l.skywalker (#174011) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Gamepassos is

"Open windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#174013) l.skywalker válasza wesder (#174012) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Meg is lehet venni :D

(#174014) #80123904 válasza l.skywalker (#173998) üzenetére

(törölt tag)

Amennyiben az ellenkező pólusát célozzák meg a BR játékoknak (lassú, taktikus menetelés (hasonlóan a pubg-hez), akkor szerintem teljesen jól meg fog férni egymás mellett a két játékuk.

Egy hasonlóan fast-paced BR-t kihozni nem lenne okos döntés szerintem.

Egy battlefield BR-től valamiért én elvárnám a tankok/repülők jelenlétét a játékban. Ezt ha jól megoldják, akkor simán találhat magának egy új rést a BR játékok között.

(#174015) matex

matex
(kvázi-tag)

Az NBA Live 19 bekerült az EA Access-be.

(#174016) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

RAGE 2 trailer

Live-Die-Respawn

(#174017) #78687232 válasza oriic (#174016) üzenetére

(törölt tag)

Ott van, igazán ütős shooter lesz :C kooperatív móka gondolom kimarad.

(#174018) #80123904

(törölt tag)

11 gigás just cause 4 update. :Y Persze most se szedte le a gép, hiába instant on. :(((

(#174019) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

[link]

Valami ingyenes túlélő horror lesz, hivatalosan még be sincs jelentve. :D De weboldaluk már van. [link]

Live-Die-Respawn

(#174020) aureeel

aureeel
(fanatikus tag)

Szintén... Kábelen van összekötve a router tőle egy méterre.. Instant on, minden ilyen be van pipálva.. Egész este ment benne a hdd. 2 percenként kikapcsolt 40másodpercre, majd úrja felpörgette.. De nem töltettem le vele semmit az este, illetve ahogy látom semmihez sem jött frissítés. Ez másnak is így van? Miért nem alszik, ha nincs mit letöltenie? Itt van velünk a hálószobában, szerencsés helyen lakunk, ugyanis az utcazaj mint olyan itt nem létezik..Megszoktuk a csendet alvás közben, de a kis x miatt ez újabban lehetetlen :D Nem para, hisz ha ennyire zavarna, beállítanám úgy, hogy kompletten kapcsoljon ki.. Inkább az idegesít, hogy feleslegesen le-fel pörgeti a hdd-t. Amennyire tudom, ez a legártalmasabb neki. Másnak is ilyen, vagy érdemes lenne egy teljes törlés? ( Hardveraprós vásárlás, konzolvilág gári még 20 hónapig. Majdnem új a gép, de az előző gazdája csak kilépett az accountjából, a játékokat rajta hagyattam vele. Lehet ez is gond? )

Bocs, regény :D

EMUI 9 és 9.1 témáim elérhetőek a Play Áruházban: tiny.cc/Aurel

(#174021) Jovanny2 válasza aureeel (#174020) üzenetére

Jovanny2
(őstag)

"Megszoktuk a csendet alvás közben, de a kis x miatt ez újabban lehetetlen". Ugyan, kérlek. Ezt komolyan gondolod? :U Ha nem tudsz együtt élni egy vinyófej hangjával, akkor az energy saver a te módod, vagy a kapcsolós elosztó. Mindenre van megoldás, csak kényelem miatt érdemes az instant on. Úgy tűnik, nálad megkövetel bizonyos kompromisszumokat. De nem ez a jellemző szerintem.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához --- Magzar billentzuyet ruley!!

(#174022) dunc válasza Jovanny2 (#174021) üzenetére

dunc
(PH! nagyúr)

Igen ilyen. Nekem mindig reggel fél 6 kor keress frissítést, jó volna ha lehetne állítani mikor kereshet a szentem! :))
És külön izgalmas ha van bent lemez, mert azt is felpörgeti. :D

[ Szerkesztve ]

(#174023) Medocsabi válasza Jovanny2 (#174021) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Hirtelen belegondoltam, mit szólna, ha neki is olyan felső szomszédja lenne mint nekem a panelben.(skizofrén 60 körüli házaspár- nem vicc, mindkettő gondozás alatt- minden 3.reggel a kacsából a pisit az ázott wcpapírral együtt kiöntik az ablakon, ami egyenesen végigfolyik a mi ablakunkon, ezután egy ~ 40 percen át torkaszakadtából üvölt a bácsi a nénivel, hogy MEGÖLLLLLLLLLLLEEEEEEK, aztán gondolom hat a gyogyó, mert kuss van. Vagy csak nem vagyunk otthon és nem halljuk. Hétvégén javarészt nyugi van, gondolom akkor valaki felügyeli a gyógyszer szedést. Ja és mindez ilyen hajnali 5kor)

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#174024) Cloud Strife válasza Medocsabi (#174023) üzenetére

Cloud Strife
(őstag)

Jó lehet egy ilyen szomszéd👍

Galaxy S10+

(#174025) F_Peter válasza Medocsabi (#174023) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Biztos hogy egy panelban laksz, nem egy intézményben? 😁

(#174026) Medocsabi válasza Cloud Strife (#174024) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Nyáron az igazán fini, mikor a pisiszag a forró betonról is felszáll.( mi az elsőn, ők a másodikon laknak, nálunk csak a földszintiek szívták meg jobban)

(#174027) l.skywalker válasza dunc (#174022) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Ide lehet beírni :D

XBOX IDEAS

(#174028) S@c@

S@c@
(fanatikus tag)

Sziasztok! Most kicsit elgondolkoztam egy xbox one vasarlasan. Ha jol ertem veszek egy one x-et es hozza game passt havi 3000ert akkor tudok jatszani pl gears of war vagy tomb raider shadow legujabb reszeve vagy a kozel 200 jatekka barmikor amig el az elofizetes?

(#174029) jannid

jannid
(fanatikus tag)

OFF: PS plus előfizura is van cd keyshez hasonló oldal? Ott csak speckó országokra bontva láttam. :F

(#174030) szabog74 válasza S@c@ (#174028) üzenetére

szabog74
(fanatikus tag)

Igen, sőt game pass sokszor van olcsóbban is.

(#174031) l.skywalker válasza S@c@ (#174028) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Pontosan! Amíg él az előfizetésed, addig tudsz velük játszani és ez nem stream szolgáltatás, hanem letöltöd, játszol.

(#174029) jannid: lehet, hogy ha ezt a PS topikban kérdezed meg több esélyed van.

[ Szerkesztve ]

(#174032) aureeel válasza Jovanny2 (#174021) üzenetére

aureeel
(fanatikus tag)

Igazán végigolvashattad volna az egész posztot, ha már választ írsz :D

EMUI 9 és 9.1 témáim elérhetőek a Play Áruházban: tiny.cc/Aurel

(#174033) HartgeH3-2.8

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Biztos mótvá, de azéé az úgy fincsi.. [link]

NBA Live 19 All Star Edition, 1300 HUF

Bővebben: EA Publisher SALE [link]

..és még mondják, hogy drága Xboxot tartani.

Otthon a 2db One X, meg a 4k tv, mégis "függöd" a 300 forintos game pass-t

(#174034) S@c@ válasza l.skywalker (#174031) üzenetére

S@c@
(fanatikus tag)

Akkor lehet a ps4 pro melle beszerzek egy xbox one x-t. Hbo go es netflix is van ra?

(#174035) MunezXBK válasza dunc (#174022) üzenetére

MunezXBK
(PH! nagyúr)

Nálam 02:30-03:00 óra között.

(#174036) Madoc válasza MunezXBK (#174035) üzenetére

Madoc
(PH! addikt)

kb. nálam is

Jelenlegi konzoljaim: Xbox One X - Xbox One S - Nintendo Switch - Ps4 slim. *[Ami nem látszik az nincs is---->Magic!.... Ja nem, ph prémium.]*

(#174037) jannid válasza S@c@ (#174034) üzenetére

jannid
(fanatikus tag)

HBO GO nincs. :(

(#174038) Jovanny2 válasza aureeel (#174032) üzenetére

Jovanny2
(őstag)

Végig olvastam. Pontosan mit nem értesz a mondaton, amit magad írtál le? Arra válaszoltam. ;) Szerintem jo tanácsot adtam. Végig olvastad? Amúgy először egy cache ürítést csinálj, aztán gyári visszaállítással is próbálkozhatsz. Én nem tudom mikor pörög, mert nem veszem észre. A külső vinyó egy TV polc mögött van, a belső meg nem hallatszik. Nem egy szobában "alszunk". :)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához --- Magzar billentzuyet ruley!!

(#174039) l.skywalker válasza S@c@ (#174034) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

A vicc az HBO Go-val, hogy 360-ra volt évekig. Mondta nagyon az HBO Magyarország, hogy lesz majd One-ra is. Erre amikor kijött az online előfizetési lehetőség, a 360-at már nem lehetett rá regisztrálni mint eszközt, de az app még mindig fent volt. Végül nem lett belőle semmi sem.

(#174040) EmThor válasza l.skywalker (#174039) üzenetére

EmThor
(őstag)

Próbáltam xboxon edge böngészővel, az HBO oldala bejön, be lehet lépni, feljön a videó is de csak fekete ablakkal, lejátszási hibával, pedig nem lassú az oldal vagy ilyesmi.

X360, X1: Gardan De Thor

(#174041) chipesz

chipesz
(őstag)

Frissült a GamePass app Androidon. Végre bekerült, amit hiányoltam, hogy az alapértelmezett Xboxot be lehet állítani, így már nemcsak a Home boxra lehet telepíteni vele játékot.

Nokia 7 Plus

(#174042) M@no válasza KardosAttila (#173996) üzenetére

M@no
(tag)

Én tegnap ráléptem az Xbox-on, csak megakartam valamit nézni és felkínálta a 300 Ft-os GP-t, alatta pedig írta, hogy 08.31-ig tart az eksön. Szóval ezek szerint, ha valaki szerencsés csillagzat alatt született, akkor addig ellehet a 300 Ft-os gp vásárlásokkal. :DDD

(#174043) l.skywalker válasza EmThor (#174040) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Bezzeg a p.nó megy :D

Legalábbis azt mondják :U

[ Szerkesztve ]

(#174044) szimszonos válasza M@no (#174042) üzenetére

szimszonos
(senior tag)

Kb 2200 a Titanfall 2 Ultimate Edition.Nem tudja valaki hogy volt már ennél olcsóbb a magyar store-ban?Nekem mintha az rémlene hogy karácsony körül 1500ft körül volt,de lehet tévedek.USA-ban volt olcsóbb 6 dolcsi.

(#174045) Medocsabi válasza l.skywalker (#174043) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Oszt' az előzményeket hogy lehet a boxon törölni, hogy asszony meg ne lássa?:D

(#174046) l.skywalker válasza szimszonos (#174044) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Igen decemberben nagyobb akcióban volt - 85% 1350 forint körül volt.

(#174045) Medocsabi: nem tom. Inkább eladtam :D

[ Szerkesztve ]

(#174047) Jovanny2 válasza Medocsabi (#174045) üzenetére

Jovanny2
(őstag)

Az ilyet pont nem kell titkolni az asszony elől, együtt kell nézni. :D Amit titkolni kell, az az MS store vásárlási előzmények. :B

[ Szerkesztve ]

(#174048) l.skywalker válasza #80123904 (#174018) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

És, hogy a közösség profitáljon belőle, itt az update notes: [link]

És a roadmap a jövőre:

(#174049) gombilaci1 válasza M@no (#174042) üzenetére

gombilaci1
(őstag)

Ha a szerencse nem áll az oldaladra , akkor havi 2700ft megtakarításért csinálsz rá mindig új "eldobható" profilokat.

és most jön az ,hogy ez már fillér ba..ás :-)
pedig ez igazából, 2700 ba..ás!

(#174050) #80123904 válasza l.skywalker (#174048) üzenetére

(törölt tag)

:R köszi, magamtól lusta voltam megkeresni

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.