Hirdetés

2019. július 18., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#51001) vg válasza Gebriel (#51000) üzenetére

vg
(PH! addikt)

Sebaj.

(#51002) bulikavagyok válasza pCarsHungary (#50992) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Este 7-től FRH szabadedzés Monzában, de 8 körül csatlakozok hozzátok. Sikerült végre beállítanom a kormányt, már csak a kormánykereket szeretném elrejteni cockpit nézetben.. Utánaolvastam, és állítólag lennie kéne egy ilyen beállításnak (hide steering wheel), de én nem találom. Tudsz ebben segíteni?

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#51003) Gebriel válasza vg (#51001) üzenetére

Gebriel
(PH! nagyúr)

Arra gondolsz, hogy majd milyen jól jár, mert az ő profilján lesznek a játékok, nekem meg semmi?

Vagy úgy gondolod, olyan személyt keresek akinek sok játéka van és majd ezt megossza velem, míg nekem nincs még egy digitális játékom se? :(((

Feltételezem rólad, hogy ez elsőre gondoltál, ha meg még sem, akkor biztos csak én gondolom úgy, hogy rajtam kívül még van olyan user aki most vásárolta meg a gépét, és kihasználná a Home adta lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#51004) pCarsHungary válasza bulikavagyok (#51002) üzenetére

pCarsHungary
(lelkes újonc)

Options & help - gameplay - onscreen guides & display - cockpit wheel/driver OFF

Project Cars Racing Hungary - Online versenyek szervezése Xbox-on - www.projectcarsracing.hu

(#51005) norbi2010

norbi2010
(őstag)

Dragon age-hez van olyan dlc amiben megtudjuk ki/mi Solas?

(#51006) oriic válasza Gebriel (#51000) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Minden fajta személyeskedés nélkül:

Úgy érti, hogy nincs indok, hogy miért home-oljon veled bárki, ha te nem tudsz felmutatni semmit, miközben az esetleges home partnerednek már vannak játékai, amiket te így ingyen játszhatsz a home-olás pillanatától.

No offense persze, de szerintem könnyebb lenne utána home partnert keresned, ha már van pár cuccod a profilodon.

Persze barátok, meg ismerősök megelőlegezhetik a bizalmat, de idegen nem biztos, hogy belemennének így a dologba.

Na már közben írtál, ez van ha nem lapozok. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#51007) zzola válasza oriic (#51006) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Ez b@romság! Én is most homeoltam kollégámmal! Neki semmije nincsen, én nem kértem cserébe semmit sem, de innentől kezdve minden vásárlást felezünk! Igaz, adott 10k-t...de én nem kértem!

Muhahahahahahaaa

(#51008) Def26 válasza oriic (#51006) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Szerintem olyat keres aki mostanában vett gépet ahogy ő is, és együtt tudják elveszíteni a szüzességüket. :D

Mondjuk az érdeklődési körét azért nem árt beleírni. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#51009) JamesHun válasza zzola (#51007) üzenetére

JamesHun
(PH! addikt)

a hangsúly itt a kollégán van
azért mégsem vadidegen

de persze a home másik fele egy 0 játékos partnerrel is jól jár, mert minden játék az ő profiljára megy majd, így ha összevesznek is nála marad minden játék

tud valamit bukni így? szerintem nem nagyon, főleg ha a profilt levédi egy mobiltelefonos azonosítással (kódadós app) és akkor még vásárolni sem tud a másik fél az ő számlájának a terhére

Origin/Xbox 360/One: JamesSHun

(#51010) tunkiih

tunkiih
(őstag)

Előrendelhető Store-bol az SW: BF. :) Magyar 21, Singapore 80$. :C

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: flashpah

(#51011) Def26 válasza tunkiih (#51010) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

2k -val drágább a deluxe. :D Nem is értem, hogy miért ilyen drága az alap.

(#51012) oriic válasza zzola (#51007) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Én értem, csak próbáltam kitalálni hogy vg mire gondol. Én bármikor home-oltam volna full szűz emberkével. :)

Live-Die-Respawn

(#51013) bulikavagyok válasza pCarsHungary (#51004) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Megvan, köszi! :R

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#51014) tunkiih válasza Def26 (#51011) üzenetére

tunkiih
(őstag)

Igen, dobozosba jobbat mutat a Deluxe. :D Kapsz egy dlc-t amit egyébként megkap mindenki késöbb, meg ha jól vettem le a 4 itemet is megszerzed késöbb a játékba..

(#51015) zzola válasza oriic (#51012) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Értem! :)

Muhahahahahahaaa

(#51016) zkas90

zkas90
(senior tag)

Azt meg lehet valahogy oldani, hogy az Xbox-ra való belépésnél más jelszót kérjen a microsoft accomhoz és mást kérjen az outlookba / windowsba való bejelentkezésnél?

Szívesen megosztanám a játékkollekciómat egy arra érdemes személlyel (pl speedhungary szimpatikusnak tűnik). Viszont csak úgy, ha a fenti dolog megvalósítható.

[ Szerkesztve ]

(#51017) oriic válasza tunkiih (#51010) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Vannak itt jó árak ám. :D

Live-Die-Respawn

(#51018) tunkiih válasza oriic (#51017) üzenetére

tunkiih
(őstag)

Szingapur ereje jol jött volna, de ugyebár a vásárlási folyamat közben vették le a kedvezményes gift cardokat, ugy hogy a probavásárlásos pénzt már levette a kártyámról.. azóta sem birom feldolgozni.. :DDD

(#51019) zkas90 válasza tunkiih (#51018) üzenetére

zkas90
(senior tag)

Azt én is bánom már hogy csak 120$ értékben vettem giftet és nem 240 :(

(#51020) zzola válasza oriic (#51017) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

90 sgn pénz a deluxe, felesbe már az is barátibb ár...

Muhahahahahahaaa

(#51021) Mankó válasza bulikavagyok (#50809) üzenetére

Mankó
(PH! kedvence)

Felrakom a Hola-t és bankkártyával vehetem is, vagy kell még neki kamu cím is és egyéb adatok?
Csak jövő héten jön meg a boxom, megvehetem úgy is most, vagy meg kell várni a boxot? Létező Xbox fiókom már van.

(#51022) krx21 válasza bulikavagyok (#50987) üzenetére

krx21
(PH! nagyúr)

Miért foglalkozol vele, ha egyszer van egy Forza 6??? :K

(#51023) tunkiih válasza zkas90 (#51019) üzenetére

tunkiih
(őstag)

300at akartunk behuzni a home társammal.. :D

(#51024) bulikavagyok válasza Mankó (#51021) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Ha a hivatalos Store-ban akarsz vásárolni bankkártyával (vagy PayPal-al), akkor meg kell adnod egy adott országbeli címet. Ha a US Store-ban akarsz vásárolni, akkor oregoni címet adj meg, mert ott nincs nincs tax a vásárlás után.

krx21: Régóta ki akartam próbálni, csak visszatartott a sok bug amiről írtak. Gondoltam mostanra már normalizálódott a helyzet. Illetve az ára is elég rendesen leesett a használt játék piacon..:) Ha nem jön be, tovább adom minimális bukóval.

[ Szerkesztve ]

(#51025) hitchins válasza oriic (#51017) üzenetére

hitchins
(őstag)

es melyikbol tudsz vasarolni...

(#51026) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Akik tervezik a Hitman megvásárlását:

Március 11-én jelenik meg, ilyen módon adják ki a játékot:

[link]

Intro Pack ára 34.99 dollár, 3 pályával, online eventekkel. Április-május-június hónapokban összesen 3 új helyszín nyílik meg, de ezekért összesen ki kell még fizetni az upgrade pack 30 dolláros árát. Viszont meg lehet venni egyben az egészet (ettől még időszakosan nyílnak meg a pályák), akkor 60 dollárt kell fizetni. Utóbbi megvásárlása esetén korai béta hozzáférést kapnak a leendő játékosok.

Inkább nem kommentálnám ezt az üzletmodellt. :U

Live-Die-Respawn

(#51027) vg válasza Gebriel (#51003) üzenetére

vg
(PH! addikt)

Nem kell megsértődni. Én is home-olnék olyan emberrel aki mondjuk minimum 5e pénzt költ havonta játékokra. Élősködő nem kell, mert alapvetően ez egy üzleti dolog, kivéve ha ismerős vagy barát.

(#51028) Def26

Def26
(PH! félisten)

Ingyenes játék. frozen free fall

(#51029) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Keresnék valakit, aki kölcsönözni tudna nekem hétvégére egy külső hardvert amivel One-ról tudnék felvenni anyagot. Olyan kellene, amihez vagy nem kell PC vagy Noti és tud 1080p-t, 60 FPS-t.

Live-Die-Respawn

(#51030) gabesz839 válasza tunkiih (#51010) üzenetére

gabesz839
(senior tag)

Megvárjuk a betat aztán jöhet. Legalábbis nekem biztos tetszeni fog még így látatlanban is.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#51031) Dinter

Dinter
(PH! addikt)

Üdv, kicsit offos a téma, de kapcsolódik.

Van két vezetékes kontrollerem (PC-hez használom), mindkettő hibás lett. Olyan hangot ad ki, mintha újra lenne csatlakoztatva. Én a kábel kontakthibájára gyanakszom. Ez javítható?

(#51032) Gebriel válasza vg (#51027) üzenetére

Gebriel
(PH! nagyúr)

Nem sértődtem meg, csak nem tudtam mire gondolsz.
Teljesen egyetértek veled amit most leírtál, csak annyi, hogy én pl 5000-10000ft közé tenném az összeget az új játékok ára miatt.
És ha esetleg nincs home társad, feltételek megbeszélése követően társulhatunk ha gondolod. :D

(#51033) des_tiny válasza Def26 (#51028) üzenetére

des_tiny
(újonc)

Csodás.

orichalcos: Hitman decemberben jelenik meg nem? Azt hiszem 08.

[ Szerkesztve ]

(#51034) figure85

figure85
(PH! addikt)

USA-s Gift Cardot honnan érdemes venni trükközés nélkül ? fizetésnek PayPal-al tudok. Amazon-on néztem, gondolom ott nem kell kamu cím a számlázási dolgoknál. Vagy a szingapúri trükk itt is működik (van usa számlázási címem is a profilomban.

(#51035) oriic válasza des_tiny (#51033) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

(#51036) zzola válasza figure85 (#51034) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Szingapúri shopban működik a PP! Cím is kell, de az is jó, amit felajánl az oldal, utcának bármit be lehet írni...

Muhahahahahahaaa

(#51037) sch_a válasza Dinter (#51031) üzenetére

sch_a
(PH! addikt)

Ha kontaktos, miért ne lehetne? Elvágod a kábelt a törés előtt, aztán megtoldod egy másik usb kábellel. ;]

(#51038) mettek válasza tunkiih (#51018) üzenetére

mettek
(őstag)

Most megint megszűnt a singaporeos dolog vagy paypallal működik még mindig?

(#51039) joocek

joocek
(tag)

sziasztok!

A 14 napos az promo kód ugye? Azzal nem tudok vásárolni kedvezményesen?

Köszi!!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#51040) baker_ válasza figure85 (#51034) üzenetére

baker_
(PH! addikt)

amazonrol szoktam venni kamu portlandi cimmel, magyar mastercarddal.

[ Szerkesztve ]

(#51041) figure85

figure85
(PH! addikt)

Köszi mindenkinek :)

A USA MS store-ból is lehet vásárolni nyugodtan a szingapúri módszerrel. Gyorsan vettem egy 17$-os kártyát és meg vettem belőle a Shadow of Mordor GoTY-t :D.

(#51042) Zjunior

Zjunior
(PH! kedvence)

Ha veszek feltöltőkártyákat, mondjuk euroba meg dollarba és beváltam akkor azok összeadódnak vagy hogy működik ez?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51043) figure85 válasza Zjunior (#51042) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Minden valuta külön van, nem adódnak össze (max a USA+USA, EUR+EUR elv szerint). Vagyis a Microsoft nem pénzváltó.

Viszont minden országhoz, ahonnan vásárolni szándékozol oda külön számlázási cím kell.

[ Szerkesztve ]

(#51044) Zjunior válasza figure85 (#51043) üzenetére

Zjunior
(PH! kedvence)

Van feltöltőkártyám, akkor csak eurosat tudok euroshoz...
Értem :K .

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51045) figure85 válasza Zjunior (#51044) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Elvileg EUR-os kártyát bármelyik olyan proliba beválthatod ahol EUR-t használnak.

(#51046) vg válasza Gebriel (#51032) üzenetére

vg
(PH! addikt)

Hát, három teljesen idióta arc írt a hsz-em miatt, hogy home-olna velem, úgy gyakorlatilag két három játékkal rendelkeznek. Én inkább passzolom eme remek lehetőséget.

(#51047) Def26 válasza vg (#51046) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

:D Nem tudod Te mi a jó.

Egyébként mindig van szopás, pl. az én home társam nem akarja a star wars battlefrontot és tudom Te megvennéd. :(

[ Szerkesztve ]

(#51048) tunkiih válasza oriic (#51035) üzenetére

tunkiih
(őstag)

Eltolták a Trackmania Turbo -t is 2016 elejére, legalább könnyebben zárom az évet anyagilag.. :D

(#51049) zzola válasza Def26 (#51047) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Akkor kinek lesz/van gondja a home társsal? :DDD :DDD
Az enyém szeretné... :B

[ Szerkesztve ]

Muhahahahahahaaa

(#51050) Def26 válasza zzola (#51049) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Mákod van. Csak azért írtam, mert a közel megegyező ízlésű emberek között is lehet tévedés.

Ő meg a fallout -ot venné, én meg azt nem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.