Hirdetés

2019. július 18., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#83001) eL Geri válasza birorichard (#82999) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Összesen 10 órán át használható a program (multival együtt, de abból se érhető el az összes pálya)... ha jól tudom (nem tapasztalat).

[ Szerkesztve ]

(#83002) oriic válasza Csacsa05 (#82997) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

De igen, korlátozott a trial. [link]

Gondolj bele, a fejlesztők sem hülyék, mi az üzlet nekik abban, hogy kifizetsz 990Ft-ot egy havi EA Access-re és végigtolod a játékot az idő alatt. Ez csak egy rövid 10 órás bepillantás, ami után eldöntheted, hogy megveszed-e a játékot vagy nem.

Live-Die-Respawn

(#83003) StLui válasza oriic (#83002) üzenetére

StLui
(PH! kedvence)

"bepillantás" :D

Hány megvett játékkal nem is játszottam többet, pl időhiány miatt, utána meg megvettem másikat, és azzal sem.. pl Halo 5, szinte bele sem néztem még, pedig szeretem a sorozatot

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#83004) eL Geri válasza StLui (#83003) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Dettó :)

Csak én most önkontrollt gyakorlok és nem veszek semmit... mert még van egy csomó kijátszatlanom :)
Addigra meg ezek is majd olcsósodnak.

(#83005) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Akiket érdekel az új CoD bétája. Mindenki aki előrendelte a játékot és beaktiválta a béta kódját HAT darab letöltőkódot kap majd, így lehet majd haveroknak adogatni a kódokat. Xbox-on jövő hét péntektől bétázhatunk, csütörtökön küldik ki a letöltőkódokat.

Live-Die-Respawn

(#83006) eL Geri válasza oriic (#83005) üzenetére

eL Geri
(senior tag)

Azt lehet tudni meddig tart? Csak a hétvégén?

Engem érdekelne majd egy BÉTA kulcs :D

(#83007) oriic válasza eL Geri (#83006) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

[link]

Xbox One-on, magyar idő szerint:

Kezdés:

Október 21. 19:00

Béta vége:

Október 24. 19:00

Kódokat október 20-án küldik ki az előrendelőknek, vagy akik szereztek béta kulcsokat.

Live-Die-Respawn

(#83008) ImpersonatoR válasza oriic (#83007) üzenetére

ImpersonatoR
(őstag)

Es te előrendelted? :U
Remélem nincs 6 barátod csak 5es lehetek a 6. aki kap kódot.

Na vett mar valaki military green BF1 boundle-t?
Lőhetne pár képet azért hogy fest otthoni környezetben.
Elvileg a vertical standje is zöld.

(#83009) oriic válasza ImpersonatoR (#83008) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Hja fullos kiadás elő van rendelve. Kapsz majd egy kódot. :)

Live-Die-Respawn

(#83010) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

No emberek.

Aki csapatna ma este egy kis BF1 multit vagy Gears of War 4 multit/horda módot, az jelöljön be nyugodtan :K

Ezúton meg is kérném a mindenkori topicgazdászt, hogy az összefoglalóba rakjon be: CrazyHussarHU

edit: még vissza kell szoknom a rendszerhez, majd dobjatok itt egy privátot, hogy ki-kicsoda és mivel játszik :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#83011) birorichard válasza oriic (#83009) üzenetére

birorichard
(őstag)

A COD-ból?

(#83012) oriic válasza birorichard (#83011) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen :K

Live-Die-Respawn

(#83013) birorichard válasza oriic (#83012) üzenetére

birorichard
(őstag)

Király. :D Szemezek vele egy ideje, hazaértem, egy legacy-re én is rányomok. :D Season pass-t is?
Am boxon dlckkel is lehet rendesen játszani, mármint szokott bedobálni ilyen lobbyba?

[ Szerkesztve ]

(#83014) oriic válasza birorichard (#83013) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

DLC témában nem tudok infót mondani, sose vettem COD-hoz DLC-ket. :D

AMúgy hja Season Pass-os fullos kiadást vettük meg.

Live-Die-Respawn

(#83015) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Ma este 8-tól akkor kik fognak BF1-ezni vagy GoW4-ezni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#83016) Zolibacsi88 válasza Mister_X (#83015) üzenetére

Zolibacsi88
(tag)

Ma elvileg amíg tart a trial addig veretem a multit. Amugyis van kötve hozzá egy acsi :D ,hogy érd el a 10-es szintet a 10 óra alatt.

(#83017) Mister_X válasza Zolibacsi88 (#83016) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Csatlakoznék, most én is pazarlom az órákat ;]

(#83018) adalbert1 válasza s7evcsenko (#82941) üzenetére

adalbert1
(PH! kedvence)

Szerintem amit előrendelsz úgy, hogy csak novemberben jelenik meg, azt majd elég akkor kifizetni - de azért biztosat az üzlet tudna mondani, egy kérdést esetleg megérhet, ha érdekel a dolog.

(#83019) s7evcsenko válasza adalbert1 (#83018) üzenetére

s7evcsenko
(PH! addikt)

Engem megtévesztett a hirdetés, most látom, hogy ez november 15-ös dátummal van.
Akkor csak az előrendelés tart még 3 napig ezek szerint. :B
Hát akkor bepróbálom.
Köszi a felvilágosítást. :R

Eladó: Zidoo X9s

(#83020) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Cod: Infinite Warfare stream

Live-Die-Respawn

(#83021) okibots

okibots
(senior tag)

Múltkor kerestek itt GoW 4 kupont ~9000Ft környékén. Most van 10000Ft-ért, és látok Forza 6-ot is 5000Ft-ért, az sem rossz vétel, gondoltam megosztom hátha valaki nem bújta ma még a hardveraprót.
Egyiküket sem ismerem, nem reklám :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#83022) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Sikerült végre eljutnom addig, hogy kipróbáljam a GOW 4-et. Annyira magába szippantott a játék, hogy az félelmetes. Ez a grafika nekem már bőven elég lenne a későbbiekben is bármelyik játékhoz, egyszerűen pazar és meseszép.

(#83023) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

No gyerekek, akik felvettek, mind vissza lettek jelölve. Amíg nem hozzuk össze a BF1 partit, addig GoW4-ezek :K

(#83024) captainriker

captainriker
(újonc)

Sziasztok!

Vettem Ea access-t 1 éveset, és itt https://www.microsoft.com/hu-hu/store/p/ea-access/cfq7ttc0k5dh/0004 5500 Ft-nak írja, de 5990 Ft-tal terheltek meg.
Érdemes valakinél ezt jelezni?

(#83025) oriic válasza captainriker (#83024) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A hivatalos ára az EA Accessnek 5990 Ft. Az 5500-as ár valami bug lesz.

Live-Die-Respawn

(#83026) birorichard válasza oriic (#83014) üzenetére

birorichard
(őstag)

Az igen. Mennyi pénzbe fájt?

(#83027) frankdelgado

frankdelgado
(senior tag)

Üdv!

kicsit meginogtam, majdnem váltottam ps-re, de nem tudtak meggyőzni igazán, úgyhogy a skorpióig az alábbi gépszörnnyel múlatom az időt. A plusz fehér kontit bagóért el fogom passzolni, de ez majd az arra kijelölt helyen. Mellé még befigyel egy GOW4, úgyhogy mehet a hordázás :DD

(#83028) birorichard válasza captainriker (#83024) üzenetére

birorichard
(őstag)

Nálam is így volt, szerintem még így is megéri.

(#83029) oriic válasza birorichard (#83026) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mivel volt még accountunkon zsé így pont 100 SGD lett, vagyis kb 20 ezer Ft.

Live-Die-Respawn

(#83030) birorichard válasza oriic (#83029) üzenetére

birorichard
(őstag)

Megnézem a bétát, lehet h én is benevezek egyre. Kíváncsi vagyok, az mw-hez lesz-e majd több mp pálya, utánanézek majd. De amúgy 20-ért nagyon baráti.

(#83031) mukibuci válasza oriic (#83025) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

amikor nekem megújitotta, akkor 5500at terhelt a kártyámra. első évben volt 5990

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#83032) oriic válasza mukibuci (#83031) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen, elvileg ez lenne a standard, de több ismerősnél is 5500-at írt ki, és 5990-et fizettek úgy, hogy soha nem volt egy hónap Access-ük sem.

De tegnap pl: Bulikánál is 5500-at írt le, aztán mondta live-on hogy 5990-et terheltek a kártyájára.

#83030) birorichard

Valami 120-125 SGD volt eredetileg, csak ugye rájött a maradék a számlámról. Felesbe vettük ugyebár, 10k-t megér a két játék + season pass-nekem. (úgyse volt még Season pass-os cod-om. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#83033) mukibuci válasza oriic (#83032) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#83034) oriic válasza mukibuci (#83033) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Itt a másodlagos profilom, soha nem volt rajta access, nem volt home-olva, és olyan gépen sem volt használva amin lett volna Access. Ennek 5990-at kellene kiírnia, és ha megvenném profilra előfizetést annyit is vonna le. Ezért mondom hogy valami bug/glitch lesz a rendszerben.

Live-Die-Respawn

(#83035) birorichard válasza oriic (#83032) üzenetére

birorichard
(őstag)

Nagyon be vagyok sózva már. :D Lehet h bevállalok majd én is egy ilyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#83037) Mister_X válasza frankdelgado (#83027) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Pacsi, nekem az egyel butább (simán fehér) verzió lett bezsákolva :K És már szenvedek hordában GoW4-ben.

(#83038) hackeeeee válasza oriic (#83034) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ha jól emlékszem már elég régóta 5.500-at ír.

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar eladó

(#83039) Silenc3Hun

Silenc3Hun
(őstag)

Sziasztok! Az miért lehet, hogy nem tudok Xbox 360-as játékokat venni One-ról? Próbáltam a store-ban venni akciós 360-as játékot (olyat, ami kompatibilis One-al) viszont mikor földobja az ablakot a tovább gombbal semmi sem történik ha rányomok. Bankkártya van megadva, 360-on be volt jelentkezve az accounttal (vagyis be is van, mivel a 360 is megvan még). Remélem tud valaki segíteni, előre is köszönöm.

(#83040) lacy86 válasza oriic (#83014) üzenetére

lacy86
(PH! addikt)

Honnan vettetek es mennyiert?!

(#83041) Dexar007 válasza Silenc3Hun (#83039) üzenetére

Dexar007
(PH! kedvence)

Hi,
supporttal leveleztem mar ez ügyben,de nem tudtak segiteni.Igy maradtam le a forza horizonrol is.. :(((

Give me your cum,bull!

(#83042) oriic válasza lacy86 (#83040) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Fentebb írtam hogy 20k volt, SG store-ból.

___

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC Gameplay Trailer

Live-Die-Respawn

(#83043) Silenc3Hun válasza Dexar007 (#83041) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

Remek. Mondjuk nem tudom, mit csinálnak az MS-nél, de se X1-en nem tudom megvenni a játékokat, mert nem megy tovább a fizetésre, se a weboldalon, mert azt írja ki, hogy ilyen tranzakciót csak a boxról csinálhatok, se a X360-ról, mert ott meg addig nem vehetem meg, amíg nincs hely letölteni. Gratula MS...

[ Szerkesztve ]

(#83044) oriic válasza Silenc3Hun (#83043) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nincs ket hete hogy megvettem COD World at War-t weben, minden gond nelkul ment a vasarlas. Furak ezek az egyedi gondok, masnal is olvastam mar.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#83045) DeeNee válasza Dexar007 (#83041) üzenetére

DeeNee
(lelkes újonc)

Nekem is ilyen gondom van, annyival kiegészítve, hogy nekem válogatós. Vagyis van olyan cím amit meg tudtam venni vagy GOLD-dal letölteni. Pl. nekem a Horizon és a Mirorrs Edge is lejött simán, ellenben az MX vs. ATV már nem. Most épp a Deus Ex: Human Revolution akartam megvenni mert elég jó áron van (
497,50 Ft), de természetesen nem megy. Tegnap emiatt chateltem kicsit a supporttal. 24-72 órán belüli választ ígértek. Hát kíváncsi vagyok a megoldásra.

Üdv DeeNee

(#83046) lacy86 válasza oriic (#83042) üzenetére

lacy86
(PH! addikt)

Bocsi.
Delutanos muszak kicsit hosszu volt :/

(#83047) gianni85 válasza oriic (#83044) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

na igen. Nem tudom elképzelni, hogy valami banális gond legyen, ha valakinek:
- magyar lokalizáción van a gamertag-je
- ugyanaz a cím van megadva mind a profilnál, mind a bankkártyánál

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#83048) peterkeT válasza gianni85 (#83047) üzenetére

peterkeT
(PH! nagyúr)

Valakinek korábban azzal jött az MS, hogy visszafelé kompatibilis játékokat csak akkor tud venni, ha az accountja valaha is fizikailag be volt jelentkezve egy 360-on. Már nem rémlik, ki volt, de utána kicsit el is szégyelltem magam, amikor kiköptem a kávét a hirtelen röhögéstől, miután belegondoltam, hogy ez milyen egy kvázi megoldhatatlan probléma, és fölösleges user-szivatás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#83049) hackeeeee válasza zzola (#82829) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

PC-s változat még akciós is... Agyalok rajta, hogy elő kellene rendelni onnan.

Rendelt már elő valaki innen?

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar eladó

(#83050) lacy86

lacy86
(PH! addikt)

Azert van rendesen keringozni valo az FH3-ban
Vagy csak nekem szokatlan 😂

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.