Hirdetés

2019. július 16., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#60001) norbi2010 válasza Def26 (#59996) üzenetére

norbi2010
(őstag)

Nekem is, nem is tudtam, hogy regisztráltam az alfára. :DDD

(#60002) Mukih

Mukih
(tag)

~11.5k a Rise of the Tomb Raider ha vkit érdekel. :)

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#60003) bulikavagyok válasza Mukih (#60002) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Megvetted az utolsót? ;] Amúgy én 12-ért adtam el a 2 TR kódot (Rise, és Definitive Edition) kb 2 héttel ezelőtt. Nem igazán tolongtak érte az emberek.. :N

Szerk.: Azóta már megint elérhető. :F

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#60004) Mukih válasza bulikavagyok (#60003) üzenetére

Mukih
(tag)

Nem vettem még meg :D Ha elfogy akkor utána kicsit később megint elérhető lesz, de elég gyorsan elviszik őket.

(#60005) frankdelgado válasza Mukih (#60004) üzenetére

frankdelgado
(senior tag)

Üdv.

Xone t meg routert állítottam be, de a 80as port megnyitásakor a web managementnek konfliktusa támadt a wirtuális szerverrel. Mi a teendő?

(#60006) zsolesz010 válasza frankdelgado (#60005) üzenetére

zsolesz010
(őstag)

Remote management portot átlövöd pl. 8080-ra

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#60007) frankdelgado válasza zsolesz010 (#60006) üzenetére

frankdelgado
(senior tag)

köszöntem.

(#60008) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ha valaki tudja esetleg..Bécsben, hogy mozognak a lemezes szoftver árak?

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar eladó

(#60009) EmThor válasza Mukih (#60002) üzenetére

EmThor
(őstag)

Amazonrol lehet csak igy vásárolni kodot?

Magyar account alatt be lehet váltani nem tudjatok veletlenul?

Koszonom

X360, X1: Gardan De Thor

(#60010) Def26 válasza hackeeeee (#60008) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

60-70 euro között. Kb mint itthon.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#60011) Mukih válasza EmThor (#60009) üzenetére

Mukih
(tag)

Igen, csak Amazonról tudod ennyiért megvenni (vagy szingapúri storeból, de ott 14.5k kb) és igen, be lehet váltani magyar accounttal is a kódot. (fizetés után egyből kapod a kódot)

[ Szerkesztve ]

(#60012) hackeeeee válasza Def26 (#60010) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hm.. Hát jó. :( Köszönöm!

Ha lesz rá idő, szombaton lehet körbenézek azért, ha már ott leszünk. Lehet max megveszem kint a battlefront-ot.

Elite Controller nem jön össze idén.

(#60013) HGabor89

HGabor89
(PH! addikt)

Íme a videó. Elég geek hiba :D

[Sima karos]
Hosszított karos

(#60014) EmThor válasza Mukih (#60011) üzenetére

EmThor
(őstag)

Köszönöm szépen

X360, X1: Gardan De Thor

(#60015) JackFeryll

JackFeryll
(őstag)

Sziasztok!

Xbox One-nál van valami frissített verzió amire érdemes figyelni vásárláskor ? (mint PS4-nél a CUH-1216B halkabb meg frissebb)

(#60016) GhettoChild

GhettoChild
(kvázi-tag)

[link]
Ilyet tud valaki intézni ?

[ Szerkesztve ]

(#60017) bulikavagyok válasza JackFeryll (#60015) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Nem kellett volna sokat visszaolvasnod, ma este volt már ugyanez a kérdés. A válasz.

HGabor89: Nem 4K-s videó? Meg se nézem! :D ;] Egyébként jó tudni, h kijavították az analóg karok "gyengeségét"..:)

hackeeeee: Nem ajánlom az osztrák lemezes játékot. Ugyanannyiba kerül mint itthon, de a német nyelvű borító miatt nehezebb eladni. Ha meg nem akarod eladni, miért nem veszed meg Szingapúrban? :K

GhettoChild: Ez miért jó? A hazai Store-ban olcsóbban megkapod!

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#60018) Will Irons válasza GhettoChild (#60016) üzenetére

Will Irons
(újonc)

Nem.

(#60019) hackeeeee válasza bulikavagyok (#60017) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

72 $, ugye ehhez most 90$-t kéne venni.. plusz home társsal vegetáltunk rajta, de annyira sajna nem jön be a bf, hogy meglegyen digitálisan..

(#60020) Jovanny2 válasza GhettoChild (#60016) üzenetére

Jovanny2
(őstag)

Itthon 6000 az éves, nem, akkor minek vennél 9000-ért? :F

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához --- Magzar billentzuyet ruley!!

(#60021) bulikavagyok válasza hackeeeee (#60019) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Oké, de mindig nem értem miért jó Ausztriában megvenni majdnem 20 ezerért... :F A jatekaim.hu-n 14-ért van bontatlan fóliás! ;)

[ Szerkesztve ]

(#60022) HGabor89 válasza hackeeeee (#60019) üzenetére

HGabor89
(PH! addikt)

Nekem nagy csalodas..
..januarban meg adok neki egy eselyt, aztan ha ugyanazt nyujtja, megy fel jatekaim.hura..

(#60023) GhettoChild válasza Jovanny2 (#60020) üzenetére

GhettoChild
(kvázi-tag)

Köszönöm ! Ezt nem tudtam, de ilyen redeem code-os föltöltővel úgy érzem egyszerűbb lenne számomra, bank kártya adatok megadása nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#60024) hackeeeee válasza bulikavagyok (#60021) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nem jó, csak kérdeztem, hogy mi pénz ott a szoftver.

Valszeg marad az ipon, mert jelenleg ott a legolcsóbb.

(#60025) bulikavagyok válasza hackeeeee (#60024) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Ajánlottam olcsóbbat, de Te tudod..

(#60026) hackeeeee válasza bulikavagyok (#60025) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Van, 0 értékelés. Kezdésnek bizonytalan, olcsóbban mint mások.

[ Szerkesztve ]

(#60027) bulikavagyok válasza hackeeeee (#60026) üzenetére

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Szerintem nem ugyanarról az emberről beszélünk. 165 pozitív, 1 negatív értékelés..:D G.Z. Dunaharaszti. Az ilyennek simán előre utalok. Mondjuk bárki másnak is. Még soha nem volt gondom ebből, és nem is lesz..

Remélem ez nem minősül hirdetésnek. Nem én vagyok G.Z.! :D

[ Szerkesztve ]

(#60028) hackeeeee válasza bulikavagyok (#60027) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nem. :D

(#60029) sirszevenap válasza hackeeeee (#60019) üzenetére

sirszevenap
(PH! addikt)

Nézd. Kinek csalódás, kinek nem. Nekem nagyon átjön, rohadt szórakoztató! :K

Ma alkottam ezt Hangszóróval ( Palpatine is megvolt csak keveset vett fel ;] )
Múltkor pedig ezt Boba papával.

Aztán mára ezek kb mindennaposak! :DDD

Bevallom ami egy nagy katyvasz benne az a Walker Assault és az egyébb 40 v 40 fős módok. Úgy érzem elveszek benne. Drop Zone és a Heroes vs Villains a kedvencem jelenleg.

Az ilyenek elég nagy sikerérzetet adnak! :K 40 valahány órám van benne és egyáltalán nem unom úgyhogy már megérte. ( Igen ez nekem már sok! :DDD) Folyamatosan vannak Objective-ek is ami szintén motivál és még sorolhatnám. Most jött az új játékmód és pálya ill lesznek új hősök, ez biztos!

Mindent IS!

(#60030) DeathBat666

DeathBat666
(fanatikus tag)

Hali!
Ma megvettem a bf4 premium ot, a premium részéhez kaptam egy kódot, melyet aktiváltam, ki is írta, hogy sikerült, de a játékba nincsen bennt a premium része, ill. a konzolon se látom, hogy rajta lenne.
Mit csináljak :F

(#60031) Lehiñito válasza DeathBat666 (#60030) üzenetére

Lehiñito
(senior tag)

A játékon belül a store-ból el tudod indítani egyesével a tartalmak letöltését, vagy az xbox storeban rákeresel a játékra és ott indítod el a kiegészítők letöltését.

[ Szerkesztve ]

(#60032) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Heti GOLD ajánlatok

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#60033) Tom5 válasza HGabor89 (#60013) üzenetére

Tom5
(PH! addikt)

Itt mi a lényeg? :F Hogy lötyög a kar? Vagy mi? :F

(#60034) zsolti72837 válasza GhettoChild (#60016) üzenetére

zsolti72837
(őstag)

Csak simán megrendeled és kész.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 123 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60035) FOXhun válasza hackeeeee (#60019) üzenetére

FOXhun
(fanatikus tag)

Akár 80$ is elég lehet 72$ kifizetésére :-)

(#60036) hackeeeee válasza FOXhun (#60035) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Elég lehet, de 20+50, az Nálam 70, és nem látok 10$-os gift card-ot. :) Megrendeltem ipon-ból lemezesen. Majd ideér.

@sirszevenap: Én a survive moddal küzdöttem, amikor kipróbáltam, hogy mi mi tud, az elég nehéz. :D Nem sokat multiztam, bár van még pár órám a trial-ból, de a játékkal való ismerkedés csak viszi az órákat.

[ Szerkesztve ]

(#60037) pzstm válasza bulikavagyok (#59971) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

én sem beszélhetek még eszperente vagy fuji nyelven sem arról, hogy a következő nagyobb Windows frissítés hogy áll, mi lesz a következő telefon, mit fog tudni, mi lesz az O365 várható frissítéseiben stb...... ;)

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#60038) ferensz válasza hackeeeee (#60036) üzenetére

ferensz
(senior tag)

Aranyapam, ha van 20$-os kartya, akkor a 4*20 nem 80? :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#60039) FOXhun válasza hackeeeee (#60036) üzenetére

FOXhun
(fanatikus tag)

Ohh, valóban, bocsi. Gondoltam veszel 4x20$ -t, de úgy valóban nem jön ki, ha 20+50-et veszel :DD
(Nah fec555 be is előzött)

[ Szerkesztve ]

(#60040) hackeeeee válasza ferensz (#60038) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Wááááááááááááááááááá... :DDD Oké, reggel.. Köszi. :) Bár, amúgy sem gondoltam, 4 db 20-asra. :D Segáz.

Nadeszóval.. Mivel nem tudom még mi lesz, hogy lesz, így maradt a lemezes. Ha kicsit kilábalok belőle, akkor eladható. Hometárs sem mert beleugrani digitálisan, pont azért, mert neki sem volt 100%-os. Nekem sem az, de tetszik. Marad a lemezes, az a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#60041) Bogyi007 válasza oriic (#60032) üzenetére

Bogyi007
(PH! kedvence)

Egyszerűbb lett volna a héten BfwG-nek (Battlefield with Gold) nevezni az "akciót" ;]

Talán a Bf4 Premium megvásárlása gondolkoztatna el mivel így az árból le tudnék még csípni 10%-ot az Ea Access tagság miatt...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Samsung 61XX UHD tévékhez beállítási segítség Xbox One S/X és/vagy Ps4 esetén: https://gamepod.hu/tema/samsung_lcd_tv/hsz_115973-115973.html

(#60042) adalbert1 válasza Bogyi007 (#60041) üzenetére

adalbert1
(PH! kedvence)

Érdemes amúgy Premiumot venni BF4 mellé? Van olyan expansion, amit sokan játszanak? Gondolom mivel az EA Access része az alapjáték, így azt is játsszák majd Premium nélkül elég sokan, nem?

(#60043) misiizsai

misiizsai
(fanatikus tag)

Jó pár napja végre Xbox One tulaj vagyok. Imádom! :) Lenne pár kérdésem :) Felkeltette a figyelmem ez az EA Acces érdemes előfizetni rá? Mert 1 hónapon gondolkoztam mindenképp mert kiakarom próbálni az új NFS-t.Vagy inkább érdemesebb az évesre fizetni ami 6 ezer? A játékok amiket kapok örökké az enyém vagy amig csak az előfizetés van? Esetleg tudtok olyan oldalt pl ahol lehet venni olcsóbban játékokat vagy DLC-t? Mert majd szeretnék Horizon 2 Storm Island meg Porsche DLC-t venni.Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Steam:misiizsai1993 Game For Windows Live és Xbox Live:misiizsai1993 Origin:misiizsai

(#60044) Krapter válasza sirszevenap (#60029) üzenetére

Krapter
(kvázi-tag)

Mondjuk a a videóidat elnézve még a játék élvezetes is, nagyon is:)

(#60045) Gergőke88 válasza misiizsai (#60043) üzenetére

Gergőke88
(PH! addikt)

Ha örökké a tied lenne, akkor miért lenne 1 hónap vagy éves? :U
Csak addig játszhatsz vele amíg van előfizetésed.

(#60046) Jovanny2 válasza misiizsai (#60043) üzenetére

Jovanny2
(őstag)

Üdv itt. Legközelebb használd a keresőt, de pár válasz. Érdemesebb az éves, főleg, ha még nincs sok játékod. Kezdésnek ideális. Ez csak bérlet, 1 év után nem fognak elindulni a játékok. Viszont jönnek újak a Vault-ba folyamatosan, és a régiek is benn maradnak.
Játékokat olcsóbban a szingapúri store-ban vehetsz (leírás hozzá az első hsz-ben). Ott a PayPal preferált, de a tapasztalat szerint tökéletesen működik a magyar bankkártyás fizetés is. Ebay, meg ilyen kódokat (esetleg profilokat) áruló oldalak vannak, itt is olcsóbbak a játékok, de az utóbbit nem ajánlom.
A home rendszer miatt, ha van XBO-s ismerősöd érdemesebb digitális játékokban gondolkodni, és felezni az árakat. Leírás az első hsz-ben szintén.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához --- Magzar billentzuyet ruley!!

(#60047) misiizsai válasza Gergőke88 (#60045) üzenetére

misiizsai
(fanatikus tag)

Sejtettem..Csak azt hittem hogy a havi díj a Trial miatt lényegesebb..:)

Steam:misiizsai1993 Game For Windows Live és Xbox Live:misiizsai1993 Origin:misiizsai

(#60048) Baltazár123 válasza misiizsai (#60047) üzenetére

Baltazár123
(fanatikus tag)

Éves bérlet esetében kb 600 forintra jön ki havonta. Csak a Dragon Age játék maga több ennél és 1 év alatt biztos, hogy végig játszod. Közben meg bővülhet a lista is, amit az EA ajánl. Szerintem nagyon megéri, ha valakit ezek a játékok érdekelnek.

Lehet úgy is nézni, ha megvennéd lemezesen és eladod, ha már végig játszottad, de ott biztosan buknál több ezret minden lemezen. Úgyhogy az drágább megoldás.

(#60049) hackeeeee válasza misiizsai (#60043) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Üdv itt. :)

Benne van a nevében, hogy előfizetés. Vagyis, a kifizetett időre használhatod ingyenesen a Vault-ban szereplő játékokat. Vagyis, 1 hónapra, vagy 1 évre...stb.

Ha lejár az előfizetés, a játék a gépen marad, viszont amíg nem fizetsz újra elő, nem tudod elindítani, mert kiírja a gép, hogy tegyél be lemezt.

Az, hogy megéri-e, az pedig szubjektív, Én most beletoltam pár órát a Hardline-ba, de valszeg az miatt elő fogok még fizetni, hogy végigtoltam a Single részt, mert nem fogok végezni vele.

[ Szerkesztve ]

(#60050) misiizsai válasza Jovanny2 (#60046) üzenetére

misiizsai
(fanatikus tag)

Köszönöm a válaszod! :) Már van pár játékom de azért a több játék sose árt :) Alapból 6-ot kaptam a többi Golddal jött.Mert 360-on lefoglaltam úgy mond.Ez a Xbox Home rendszer jól hangzik.Még azt remélem hogy egyre több 360-as játék lesz One kompatibilis.Mert nálam jelenleg csak 2-3 játék az.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.