Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz DaveHutt #126452 üzenetére

    Liberté nem kapható, szóval mindegy is milyen lenne.

    IS6-om van, kell ugyan egy 200 csata, mire a tankot használni lehet, de mostanában teljesen meg vagyok vele elégedve, 2000 xp simán megy, jobb napokon 4000 felett is. Tier limit miatt sokszor vagyok top 3-ba sorolva, rosszabb esetekben sem vagyok a lista végén (mint pl. T34-el). Persze nem visz át mindent szemből, de nem is muszáj mindenkit szemből lőni, plusz ismerni kell hozzá a vaskosabb heavy-k weak spotjat.

    A liberty is csak addig jó, amíg szembe van az ellennel, de még én is elég sokszor belövöm a pupját IS6-al.

    Ezzel a ilyenszarolyanszartank dologgal úgy vagyok, hogy minden tanknak ismerni kell az erősségét és a gyengeségeit és aszerint játszani vele, magyarul gondolkodni kell előre. Milyen pálya, milyen ellenfél, milyen csapatársak és abból kihozni a legtöbbet. Szerintem pont ettől élvezetes a játék és nem fullad unalomba.

    (#126455) Antonius1978

    Sp-ről tudok nyilatkozni, top gun nem leszel kb. soha (nekem legalább is nem sikerült, 500 csata alatt vagy talán 1 alkalommal talán, nem emlékszem pontosan), lassú. Nagyon lassú. Viszont egész jó a torony páncélja, sokat lehet pattintani vele 2-3-4k simán megy, igaz jó játékosok belövik azért, de melyik tankot nem? Átlag szerintem 20-25k hoz átlagba. Tier limit kellemes. Sokan utálják, én szeretem, igaz én sokszor heavyként használom inkább, főleg, ha előre sorol az MM.

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák