Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz tomboy0013 #91129 üzenetére

    Kb ugyanezt akartam írni én is.
    Ezt hívom úgy, hogy szövegösszefüggéstelenül próbálja elhitetni magával (még az aktuális user), hogy amit használ az (még mindig) nagyon jó. A 950 XL-t 250 ezerért vettem, mikor megjelent, és ahogy írod a 950 is bő 200 felett nyitott, tehát mi a franc köze van annak, hogy valami akcióban megvette 70 körül, vagy azért mert az MS a sárba tiporta az összes készülék árát ezzel az egész gané rendszerével és hozzáállásával a saját felhasználói felé.
    Csak úgy mellékesen, egy akkor szintén 250K körül vásárolt ájfont, most is simán eladok 170 ezer környékén, ezzel szemben az MS flagship-je 60-80 ezer körül (több darab) rárohad az ismerősömnél a gsm szaküzletben.
    (garancia, doboz, patika állapotúak), de ez az összes MS készülékre igaz, ezért már nem is vesz ilyen telefonokat, csak szinte már fillérekért. Fémhátlap, annak mi köze hozzá? A csempék nekem is jobban bejönnek, de a tkm aki nézegeti a rengeteg semmimondó infóival együtt, mikor mögötte már minden hajszálvékony lábakon áll, feltéve ha éppen nem úgy dönt, hogy most egy időre kidöglök.

    -------------------------

    (#91125) k-adi

    berakta a GPS jelet Bp. Keleti pályaudvarra mikor konkrétan Firenzében voltam...

    Simán belefér ennyi "tévedés", nem is értelek... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • NGC

    tag

    válasz tomboy0013 #91129 üzenetére

    Biztos úgy van ahogy mondod, nem nézegettem melyik üveg hátlapos telefonokon van Qi töltés, hogy már váltsak is, csak annyi, hogy nekem megfelel egy olyan telefon, amelyikről nyugodtan bankolhatok például, és az sem zavar hogy 5 időjárás app közül tudok választani, nem pedig 1000 közül. Mindenkinek megvan az igénye, ehhez képest választ telefont. Tudom hogy lassan halott a rendszer, amikor vettem a L950-et akkor is tudtam, csak éppen ez tetszik. Jó fényképeket lő, 4k videót is tud lassítással együtt, rádió, pár app amire szükségem van, böngészés, nekem csak ennyik az igényeim. Plusz a continuumot se felejtsd el, vannak használható részei. Azért még fejlesztgetik néha, még megjelenik egy-egy újabb build. Vagy lásd például a térképek appot, ahol már van köztes pont tervezésnél, amit sokan annyira hiányoltak.
    Most olvasom a Galaxy S8-at, hogy már van always-on display, meg írisz alapú feloldás, na bumm, ez megvan a L950-ben is. És az mennyiért? 275 meg 300e.-ért.

Új hozzászólás Aktív témák