Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    Sziasztok, él még ez a topik?

    Mert sajna a win10-en nem fut a microsoft Virtual machine, ami teljesen hibátlanul működött, helyett van ez a toldozott-foltozott Virtual box, amin semmi sem működik rendesen...

    Volna pár kérdésem, a legfontosabbak

    miért nem oszt meg mappákat/meghajtókat? minden be van állítva, integrációs szolgáltatások telepítve, de nem nem és nem és nem. És nem és nem. :W

    • a winxp-t ki lehet tenni full screenre, a win10 csak 1900x1200 ablakban fut a monitoron.. :F .

    • a két-monitoros mód ezen csak álom? :U

    • a kikapcsolások közt mi az érdemi különbség?
    ...- elmenteni a gép állapotát
    ...- leállítani a gépet -
    ...- kikapcsolni a gépet...
    ez utóbbi kettő közti különbségre nem jövök rá... a Virtual machineon volt egy opció, bezárás és változtatások elvetése. tehát bármilyen vírusos cuccot futtathattam, megnézhettem alatta, gond nélkül, mert nem mentette hozzá az állapotához. ez tudja ezt?

    • szinte állandóan szaggat, pedig adok neki 4 magot és 8GB ramot is...

    • a kétirányú vágólapról már nem is beszélek... :(

    egy időben napi szinte használtam virtual machinet, volt pl. nyomtatóim, ami csak xp alatt működött, a HP azt mondta rá, vegyek újat, hiába alig használt, nekik kell a forgalom (tőlük soha semmit!), de amióta ez a vacak van csak, szinte lehetetlen érdemen használni. néha nekiállok bepróbálkozok, de minden csak kínszenedés, semmi nem működik rendesen rajta.,

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák