Hirdetés

2016. december 3., szombat

(#601) Teeb82

Teeb82
(újonc)

Sziasztok!
Olyan univerzális tanítható távirányítót keresek, amin vannak dedikált tv funkció gombok (ki/bekapcs, hangerő). Az eszközök közti váltást szeretném elkerülni, és a tv-hez nekem már ennyi elég lenne :)
Válaszokat előre is köszönöm.

(#602) Víz Elek

Víz Elek
(senior tag)

Sziasztok!

Olyan univerzális távirányítót keresek, ami kompatibilis lenne egy Sony SMP-N100 típusú médialejátszóval.

Köszönöm! :R

Privát üzenetre illik válaszolni! Víz Elek felhasználónak 292 pozitív és 2 negatív értékelése van a fórumon!

(#603) Szilank1

Szilank1
(újonc)

Szerintetek melyik a jobb a panasonic,a harman/kardon vagy a yamaha Mindegyikem van és nem tudom hogy melyiket adjam el.
:D :C

(#604) Szilank1 válasza Víz Elek (#602) üzenetére

Szilank1
(újonc)

Ha veszel egyet az aliexpressen nagyon megéri és nem használt.És jó.
:D :DD

(#605) Szilank1

Szilank1
(újonc)

Ha megnézed a topicot kapsz választ mindenképpen alyánlom de ha nem volt hasznos ali express

(#606) Víz Elek válasza Szilank1 (#604) üzenetére

Víz Elek
(senior tag)

Nézelődtem már alin... de nem akarok várni több hetet, esetleg 1 hónapot, mert addig nem tudok filmet nézni :D

Privát üzenetre illik válaszolni! Víz Elek felhasználónak 292 pozitív és 2 negatív értékelése van a fórumon!

(#607) aclandiae

aclandiae
(senior tag)

Sziasztok!

ADB 5800S beltéri egységhez (T-Home; tőlük még nem jött válasz) kapott távirányítónk annyi. Több helyen is utánaérdeklődtem, de nem tudnak rendelni ehhez a típushoz valót. Merre keressek tovább?

(#608) GrotESC

GrotESC
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Olyan távirányítót keresek, amellyel be lehetne lépni egy LG **LF2510 TV szerviz menüjébe. Sajnos a gyárival nem sikerül. Hama 8in1 -ről írták, hogy működik, de ez vajon a most is kapható változat-e nem tudom. Illetve valami fully8-ról hallottam. Ha van valakinek ilyen tapasztalata, kérem ossza meg velem.
Köszönöm.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#609) band95 válasza sakeee82 (#312) üzenetére

band95
(újonc)

Szeretném meg kérdezni hogy van egy URC22B univerzális tanitható távirányitóm szeretném upc re meg tanitani hogy aszt irányitsa . :)

(#610) pumukli4573

pumukli4573
(kvázi-tag)

HQ RC univers 40 keresek távirányító kodot 4db kód kell

Thomson 21MF15et tv

[ Szerkesztve ]

(#611) wopi

wopi
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Jelenleg merrefelé lehet még, megbízható forrásból Logitech Harmony távirányítót venni? Úgy tudom, hogy a gyártása már leállt, bár lehet, hogy rosszul emlékszem. Leginkább olcsóbb széria érdekelne (pl 350).

Ebay, Aliexpress mennyire megbízható forrás? Könnyű gagyi utánzattal összefutni?

Köszönöm!

Túl az 5000 napon... :)

(#612) band95

band95
(újonc)

JVC tv hez keresek kódot táblázatot URC22B univerzális táviránytó . :) [/IM :Y G][/L] :W

(#613) lexter00 válasza band95 (#612) üzenetére

lexter00
(őstag)

JVC kódok : 074,109,159,160.

Nokia Lumia 625 WP 8.1 Denim white+ Nokia Coloud Boom, Jiayu G3T Black,Samsung Galaxy J5 Black,Sony KDL-40R450BBAEP

(#614) alratar

alratar
(őstag)

Sziasztok.

Van egy ROC 7112 távirányítom.
DVKI segítségével rá szeretném kötni a laptopomat.
Viszont akárhogy keresem, nem találok a távirányítón PC gombot.
Ez azt jelenti, hogy az AV-val is átválthatok a laptop képére?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#615) heyzsu

heyzsu
(újonc)

Sziasztok!

Remélem tudtok nekem segíteni. Van egy Samsung CZ21A083N típusú TV-nk és most vettünk hozzá egy Hama 011412-es univerzális távirányítót.
Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell ezt beprogramozni? Végigcsináltam az automatikus kódkeresés lépéseit, amit a használati útmutatóban írnak (bekapcs., Setup gomb, TV kiválasztása, Power gomb, OK gomb), de semmi. Ezután sem működik a távirányító.
Van hozzá egy kódlista is, ezzel mit kell csinálni? Bocs, nem vagyok nagy műszaki zseni. :D

(#616) McAdam6

McAdam6
(tag)

Megint kapható a makrózható, tanítható Silvercrest .

(#617) EMPEGandroid

EMPEGandroid
(újonc)

Nekem Kaméleon van már vagy 15éve + mostanában már Android távvezérlő is,pl: T-Home,Smart tv!!! A Kaméleont átalakítottam egy kicsit hogy ne kelljen mindig elemet cserélni ezért akkukat raktam bele meg egy mikro usb-t.Ja és nem feltétlenűl kell hozzá a régi távirányító.!

Gábor

(#618) attilav2

attilav2
(őstag)

Sziasztok
Van egy samsung CW-28C33N képcsöves tv és egy skymaster 2421 univerzális távirányító.
Kipróbáltam az összes a samsung tv-khez írt kódot ami a használatijában van, csak a 105-ös kóddal működik.
De ez nem vezérel minden funkciót. A menu gomb nem működik, ezért a csatornahangolás sem megy.
Milyen kódokkal érdemes még próbálkozni?

-||- Asus A88X-PLUS Sapphire HD6670 -||- Dell U2312HM -||- AMD X4 860K -||- AMD 65 Future is fusion

(#619) Hencso

Hencso
(fanatikus tag)

sziasztok van egy medion 32" lcd tv md30048 és van hozzá okos távirányítom is de nem tudom a kódot hozzá Total control a márkája ...[link] valaki tudna hozzá kódot adni ?

2 AMD Phenom 2 x6 1100T 3.8Ghz /Asus M4A79T Deluxe/ Corsair vegenance 2x4gb dd3 1600mhz /Enermax pro 87+ 600 watt gold Revoltech Sixty 2 kecó

(#620) laci1892

laci1892
(fanatikus tag)

Sziasztok.

Van egy régi 5.1 hangfalam amit iszonyatosan. Serioux. Ez csak távirányítórol volt vezérelhető ami kezd lassan meghalni. Mielőtt teljesen átlépne olyan távirányító keresnék aminél a gombjai programozható ( ergo a távirányító tanítható) ilyet hol tudnék venni? :/

(#621) Predator2

Predator2
(őstag)

Helló

Melyik univerzális távirányítót ajánlott megvenni (Tv-hez és média lejátszóhoz)? Akár külföldről is.

Üdv

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << McLaren Forever

(#622) pirosvilamos válasza Predator2 (#621) üzenetére

pirosvilamos
(tag)

Sziasztok!

SENCOR TV-hez tud valaki kódot?

Köszönöm

pirosvillamos ***Modellvasutat, Cseh, illetve NDK-s slotcar cuccokat vennék, valamint Minidisc lemezek is jöhetnek! ***ÉÉÉS ATARI2600 cartridge felvásárlás nálam :)

(#623) szabonagyur

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Hali

Elég kihalt a téma de megpróbálom én is.

Van egy régi Samsung TV, eredeti távirányító gombjai halottak, ehhez kéne valami jó univerzális.

Semmi más funkció nem kell vagy irányítania bármi mást csak a TV-t.

Samsung CK-5081T

Mi lenne ehhez a legolcsóbb a megoldás?

(#624) gulyi61

gulyi61
(újonc)

Szép estét!
Kérdezem ha vásárolok egy gyári Sony univerzásis távkapcsolót, akkor az minden Sony cucchoz jó?
PL. Sony RM-TP 504....stb. tehát komolyabb távkapcs.

János

(#625) Vangelis

Vangelis
(PH! félisten)

Üdv Srácok/ Lányok!

Vettem egy Philips SRP2008/86 -at.

Azt hittem, hogy jó lesz a wayteq setup box-hoz.
De nem talákok hozzá kódot....

Akkor gondolom, már veszett fejsze.. a dolog.

THX

Télapó ittas dagadt a mája....

(#626) z123456789

z123456789
(PH! addikt)

Sziasztok!

Mit gondoltok az Inviteles Albis sg 8000g típusú STB távirányítóját nem lehet tanítani egy SilverCrest SFB 10.1 C3-nak? Nem igen találjuk az STB távirányítójának kódját sehol. :(

Előre is köszi. :R

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.