Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kispotter

    tag

    Sziasztok! Van egy Philips 14PV375/ 01 típusú képcsöves magnós kombó TV-m. Anyukámnak kellene a konyhába megcsinálnom. Annyit csinál amikor bedugom hogy lemágnesezi a képcsövet ezen kívül se kép se hang a stanby LED sem világít rajta. Ötlet amit esetleg megtudnék nézni mi nem jó?? Biztosítékot néztem az oks.
    A másik pedig egy Philips 14PV135/58 as típus ez pedig megy bekapcsol majd 10 másodperc múlva stanby-ba megy minden bekapcsoláskor ezt csinálja.

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    Sziasztok! Van egy Videoton TS 4329 SP típusú tv-m. Olyan problémám lenne, hogy az évek során egyre nehezebben veszi a távirányítót és ma már teljesen közel kell mennem, hogy betudjam kapcsolni. De nem a távirányító rossz szerintem ugyanis minél többet megy a tv bekapcsolva annál inkább megjavul és ekkor már veszi a jelet a táviráyítóbol. Mi okozhatja mit nézzek meg??

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

  • Kispotter

    tag

    Sziasztok! Van egy ts 4329 SP tv-m. Ami egy hétvégibházban teszi a szolgálatot. Mivel el voltak állítódva a színek az évek alatt kh-s volt a azínvégfokon a poti kivettem megfújkáltam, megjárattam beállítottam jó is lett. Illetve félig. Mert ha fogok egy fekete fehér képet és az alapján beállítom a színeket szép és jó lesz a képe egészen addig amíg nem egy sötét jelenetes filmet nézek. Mert akkor ugyanis kék árnyalatos lesz a kép és a sötét részek kékben tündökölnek. Fekete képnél is sok a kék látszik, mert nem fekete ha nem kék. Ha letekerem a fényerőt, hogy eltűnjön akkor meg nagyon kevés a fényerő, de úgy is kékes a kép. Ha beállítom film közben, hogy ne legyen kékes árnyalat letekerek a kékből akkor meg amíg nincsenek világos jelenetek jó is de amint van fehér rész zöldes szóval látszik, hogy kevés a kék. Viszont fekete képnél jó. Lehet vele valamit kezdeni vagy ez ilyen szokjak hozzá? 🙂

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

Új hozzászólás Aktív témák