Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krethx

    aktív tag

    válasz Oliverda #3567 üzenetére

    Én Raiffeisen-en voltam 13 évig. Hitelem is volt náluk. 3 évig fizettem. A hitel csak azért keltet hogy ne a megtakarításiból vegyem el. (Így még + félre is tudtam tenni.) Egy nagyon régi díjcsomagom volt. Ingyen utaltam és mivel a fizetésem is arra jött nem volt havidíj. De ha épp nem ment rá pénz az adott hónapban akkor felszámolt 1110-Ft körül. A fő kártya éves díja 8000-Ft körül volt. Az Euró számlaszám ingyenes. De hogy könnyen és díjmentesen mozgassak pénz kellett egy ahhoz a számlaszámhoz tartozó Euró-s kártya. Aminek éves díja hasonló volt. (Mint a HUF kártyáé.) Eldöntöttem hogy áttérek a Wise és a Revolut-ra Ez tavaly volt. (És valószínű még a Vivid.) Mikor a számlaszám megszüntetést terveztem jött egy Refound az Euró számlámra-ra. Mivel már az Euró kártyát megszüntettem nem volt egyszerű azt a pénzt átmozgatni a forint számlámra. Mert az összeg 100.000-Ft alatt volt. (Összes pénzem már a Revolut-on volt.) 7.000-Ft átváltás forintra 26xx-be került. :(((

    Annyit még hozzáteszek hogy Euro számlához nagyon ajánlatos egy kártya. Így díjmentesen Top-Up-osz. Revo, Wise, Vivid. stb. De ennek éves díja van.Tehát ahol a FinTech cég nem számol fel díjat.

    [ Szerkesztve ]

    Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

Új hozzászólás Aktív témák