Új hozzászólás Aktív témák
-
G.I.JOE
senior tag
válasz
frseatleon
#7121
üzenetére
Szia!
Szerintem ha az otthoni profilhoz hozzáadsz egy exit task-ot (hosszan nyomsz az otthoni profilnál a task-on), akkor amint annak a feltételei nem teljesülnek, végrehajtódik az exit task, ahol aztán felveheted a hangerőt, meg ilyesmi.
-
G.I.JOE
senior tag
Ahh, nem úgy van az!!
A dolog úgy működne, hogy ha megvan az SSID, akkor feljön egy ablak, hogy bekapcsolja-e a gépet! (nem biztos, hogy mindig be akarom) Viszont ha úgy érem el a wifim hatósugarát, hogy már megy a gép, akkor nekem ne jöjjön fel ablak! (ha idő után eltűnik, azt még átgondolom)Ezt most egy változóval küszöböltem ki, 0-ra áll hajnal 2-kor és ha 0 az értéke, csak akkor jön párbeszédablak és átállítja a változót 1-re, ha ébresztek.
De akkor is jobb lenne pingeléssel!

-
G.I.JOE
senior tag
Sziasztok. Hogy tudnám megnézni, hogy a hálózaton lévő gépem be van-e kapcsolva? Valami pingelős plug-int kerestem, de nem találtam. (WOL-hoz kellene.)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Tasker - AZ Android alkalmazás
- Noctua NH-U9S chromax.black (teljes gyári szett)
- Zbook Studio G8 15.6" 4K OLED érintő i7-11800H RTX 3070 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Garanciális Gamer PC Ryzen 5 5600GT Rtx 3060ti 8GB 16GB RAM 512GB SSD
- ZBook Firefly 14 G10 ,14" FHD+ IPS érintő i7-1355U RTX A500 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- 27% ASUS ROG Strix OLED XG27AQDNG Monitor !
- Apple iPhone 11 Pro Max 64GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS X670E R7 9800X3D 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4080 16GB Lian Li O11 Dynamic EVO RGB 850W
- Használt Sharkoon Skiller SGK3 német mechanikus billentyűzet / 12 hó működési garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- TP Link HS100 Távolról vezérelhető Wi-Fi-s dugalj (Smart Plug)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Már alakul is, csak más dolgom is van.
A dolog úgy működne, hogy ha megvan az SSID, akkor feljön egy ablak, hogy bekapcsolja-e a gépet! (nem biztos, hogy mindig be akarom) Viszont ha úgy érem el a wifim hatósugarát, hogy már megy a gép, akkor nekem ne jöjjön fel ablak! (ha idő után eltűnik, azt még átgondolom)


