Hirdetés
- Riasztó topik
- Az Intel szerint a régebbi processzoraikat keresik az ügyfeleik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Milyen videókártyát?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- SDQHD felbontású monitor jött a JapanNext műhelyéből
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Azonnali informatikai kérdések órája
-
PROHARDVER!
Minden ami szünetmentes tápegységgel (UPS-sel) kapcsolatos. Ha kérdésed van akár készülék vásárlással, akár hibával kapcsolatban, vagy csak tanácsot kérnél, írd meg ide, és lesz aki segít!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
hunace #19019 üzenetére
Számold ki! A brosúrájában láthatod, hogy 2 db 9 Ah-ás 12 V-os akksi van benne. Ez papírforma szerint 216 VAh energiának felel meg. Ha 120 W-tal (jobban mondva 120 VA-rel) terheled, az papírforma szerint 1,8 óra alatt szívja le teljesen. Ha mindezt átülteted a gyakorlatba, tehát számolsz egy rakás veszteséggel, akkor esélyes, hogy kivitelezhető az 1 órás áthidalási idő.
-
Cs1csó
titán
válasz
hunace #18997 üzenetére
SPS SOHO 300 vagy 600 (a nagyobbra esetleg később is tudsz valami nagyobb fogyasztót rákötni az árkülönbség minimális)
Hozzá pedig egy vagy két darab jó nagy akku. Egy UPS-re specializált boltban ha vázolod a fogyasztási adatokat az eszközök számát és hogy mi mellé - SPS SOHO - szeretnéd biztos ajánlanak méretet és típust, tehát mekkora Ah-ás akku kell.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Samsung S24 8/128GB, Kártyafüggetlen, Újszerű állapot, Garanciával!
- Lenovo ThinkCentre M910q Mini PC / i7 7gen/8GB RAM/240GB M2 SSD/12 hónap jótállással
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest