Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz niof #38 üzenetére

    Jók azok, ha nincs is különösebb igényed jobbra. Nekem lett, miután benéztem a tévés topikba mit érdemes venni, hogy milyen lcd-k mennek még 4-500e-ért is, nem hogy az általam eredetileg becélzott ~120-150e forintért (felhősödés, bevilágítás, 'kopogtatásos panelteszt' kell hogy megtudd milyen, stb). Így inkább bevállaltam egy olcsó oledet (Hisense, 300e), aminek az árát azóta sem bántam meg, pedig már a 150e-et is eléggé sajnáltam egy szimpla tévéért, mert felesleges kiadásnak tartottam (csak már nem 24"-on akartam filmeket nézni).
    Egy idevágó hasonló példát én is fel tudok amúgy hozni. Míg egyesek több százezret ölnek bele a hangrendszerbe a tévéhez, hogy 'tökéletes hangzás legyen', meg 5,1/7,1 meg minden apjaf..sza, én ezt totál feleslegesnek tartom és hidegen hagy, ez a tévé számomra elég jól szól ahhoz, hogy élvezni tudjam rajta még a zenehallgatást is, pedig én attól agyfaszt kapok ha nincs elegendő mély a zenénél és cincogást kell hallgatni, mint tesóméknál vagy a nappaliban lévő tévénél.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák