Keresés

Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Rekordmagasba lökte az EPYC és a Ryzen az AMD-t

    ph Az asztali és a szerverpiacon még sosem mértek ilyen magas piaci részesedést a kisebbik CPU-gyártónak.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertb88

    tag

    válasz Gabbana #3817 üzenetére

    Hát szerintem nem nagyon lehet hitelre órát venni. De lehet tévedek....!

    Egyébként engem is meglep, hogy a citizen csak 12hónap garanciát ad.....az pont fele annak amit a svájci testvérei vállalnak.
    De még a divat órákra (Armani, Boss, stb.)is 2 év garanciát adnak.

    Egyébként remélem te tisztában vagy vele, hogy a citizen az nem svájci, hanem, japán......!

    Egy másik fórumon 3hétig ment a duma a citizenről, hogy az is jó kis svájci, mire megelégeltem regeltem és leirtam nekik, h az igazából abszolut nem svájci hanem japán! Erre az üzenetemre fél órán belül kb. 72-en letámadtak, h ez nem igaz, aztán linkeltem nekik egy ezt bebizonyitó oldalt. Ezután kb. 50% belátta, a másik 50 szerint a linkem tuti rossz volt! :D

    Egyébként semmi bajom a japán órákkal és az általad feltöltött citizen is tetszik!

    De azért 200E-ért már nagyon jó kis svájci órákat (Certina, Tissot, Doxa, sőt quartz longines-t is) lehet kapni!!! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák