Hirdetés
- Friss alaplapszériát avat az ASRock
- Gaming notebook topik
- Bluetooth hangszórók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Apple asztali gépek
- Az elmúlt 30 év legjobb processzorai
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Ilyen se volt még: mégsem kell sok memória az új James Bond játékhoz
Aktív témák
-
Dzsekó
addikt
Szia!
Az Aida-t ismerem. Nem teljesen egészséges a vinyód!
Árulkodik erről a Reallocated sector count = 1. Azaz 1 darab bad sectorod volt, amit letiltott és a tartalék lemezterületről feloldott egyet. Azaz a tárkapacitás ugyanakkora, mint volt. Figyeld, hogy szaporodik-e (nő-e ez az érték).
A másik nem egészséges dolog, az Ultra ATA CRC error rate. Kábel nem megfelelő rádugásával fordul elő ált. Tipikus a hordozott vinyóknál. Ez azért nem vészes hiba.
A harmadik, hogy a Raw Read Error Rate = Seek Error Rate-el. Azaz kéne, hogy legyen Seagate-eknél. Nálad nem az. Nem tudom miért, de a Seagate-eknél így van. A többi vinyónál 0 és 0 kell, hogy legyen (Pl: az IBM-ednél, persze, ha nem hibás az is). Ez egy fontos tényező. Mivel nálad nem jók ezek az értékek, ezért készülj fel rá, hogy esetleg beadja a kulcsot. Készíts róla biztonsági mentést, menj rá gyári diagnosztizálóval, particionáld újra (lehetőleg 1be), majd formázd meg, és nézd meg a smartot újra. Ha valamelyik érték a rossz irányba változott, akkor szabadulj meg a vinyótól!
Üdv:
Dzsekó
[Szerkesztve]
Aktív témák
- Friss alaplapszériát avat az ASRock
- Gaming notebook topik
- Bluetooth hangszórók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- bkercso: Társadalmi stabilitás az AI szemszögéből
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Elektromos autók - motorok
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Apple asztali gépek
- Spórolós topik
- További aktív témák...
- Huawei Freebuds 6 fülhallgató
- Használt Radiolink AT10 II távirányító készlet / 12 hónap működési jótállás
- Dell Precision 7550 i7-10850H 32GB 1TB Nvidia RTX3000 6GB 1 év garancia
- Xiaomi Mijia Smart Socket Plug kínai WIFI-set keresek
- BESZÁMÍTÁS! HP Elitebook 745 G6 14 üzleti notebook - R5 3500U 16GB DDR4 256GB SSD Vega 8 IGP WIN11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


