Hirdetés

Aktív témák

  • Sonek

    tag

    válasz woodpaul #4623 üzenetére

    Thx :)
    Hát most visszanéztem, én ano 19.99-et fizettem érte (szállítással), de pl amit most linkeltem az már kapásból kevesebb... 24-n rendeltem, másfél hét nagyjából standard idő.
    Nem fém! Valahol a szilikon, gumi és műanyag közt van: van tartása, nem lehet "összegyűrni", viszont nem "kopogós", kemény. A felülete meg olyan, mint a Desire vagy az N95-öm hátlapja volt kb.
    És ami a legfontosabb: ahogy írtam, perfect fit. Nem lötyög, nem szorul, nem kell igazgatni, rápattintod és kész. A power és a hangerő gombok a vastagsága miatt már nem állnak ki a felületről, de simán kezelhetőek, sőt nekem pl így jobban is tetszik. A kamera és hangszóró kivágása sincs elcsúszva, a méretezés ott is tökéletes. A kijelzőt nem zavarja, épp csak akkora perem van felül (mármint jobb és bal oldalt a kijelző oldali felületen), hogy szépen rácuppanjon a készülékre.
    Ja, és ahogy már valaki leírta, ha nem tetszik az aranyszínű felirat a hátlap közepén, van a csomagban egy ezüstszínű is. Én ezzel kezdtem :D

    [ Szerkesztve ]

    Sonek

Aktív témák