Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • sztrogoff19

    tag

    Mindenképpen érdemes várni, hiszen mint említettem korábban "gyerekbetegségek" egy csúcskészüléknél is előfordulhatnak, sőt...

    t72killer (remélem jól írtam) fórumtársnak igaza lehet, talán nem rögtön a kövi generációra érdemes váltani...

    Mindenesetre szorgosan kell olvasgatni a fórumokat, hogy mit írnak a tulajdonosok, mi a jó, mi a nem jó, így aztán mindenki eldöntheti, hogy kell-e neki az S2, vagy hogy egyáltalán megéri-e.

    Én ma frissítettem JS8-ra, tudom, tudom, már rég kint van a GB, de engem nem győzött meg az azt használók véleménye, pontosabban az győzött meg, hogy nem feltétlenül kell rá váltani.

    Ki is próbáltam egy friss Igo és Sygic progival, de csak úgy lazán az ablakból :DDD , rettentő gyorsan talált jelet, mondjuk pár órával később már nem volt annyira fürge, de még így is uszkve 20 mp alatt talált holdakat. A régi ROM-l ennek a közelében sem volt, de majd holnap munka közben meglátjuk, hogy mit tud :K

    Ha javult a GPS, akkor szerintem nem is cserélek ősszel telefont, mivel ez volt egyedül ami bökte a csőrömet. A sebesség, a net, minden egyéb nekem tökéletesen megfelel :C

    Morituri Te Salutant

Aktív témák