Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Erdő #31761 üzenetére

    Annak ellenere nem kepzodtek, elkepzelheto, hogy nem valt napszakot,azert.Nalam pl - es gondolom nalatok is, mert le van irva hibakent - van amikor folyton nappal, vagy ejjel van, menteni kell, es ki-be/lepni, hogy helyrejojjon.
    Akkor ellatogatok a szennyviztisztitohoz, hatha talalok valami szerszamot, hogy lassam egyaltalan spawnolja-e a jatek a cuccokat.A zsoldoskaktol meg begyujtok par szikrancsot is, most kerdes, hogy villam, vagy szikrancs kell-e igazan Kardannak, majd kiderul.
    En azzal szivtam meg - hasonloan hozzad - hogy beleptem a Hajnalhoz.Igy sem Csapajev, sem a Monolitos faszi nem ad kuldetest, mondjuk a monolitot kisepertem a Vulkan hadmuvelet kereten belul,meg is kell nezzem, hogy hany X-labor feljegyzesem van, azaz Cyborg cuccai kozott volt-e ilyesmi.
    Elkepzelheto, hogy megyek es lelovom Csapajevet is, vagy nem tudom, pl Noetol sem jott uzenet, hogy jon a mutanshorda.
    Mondjuk engem ezek a kuldetesek mar nagyon nem izgatnak - mar unom is oket kisse - mert anno en mar vegigtoltam asszem az SGM-et, es az Enot-ot is, azokbol emlekszem meg halvanyan, hogy a monolitos kuldeteseknek annyi volt a celjuk, hogy egy rakas dolgot kellett csinalj, hogy a Monolit megbocsassa az ellene altalad elkovetett bunoket, a banditasra es hajnalosra mar nem emlekszem.

    De amugy mintha az is le lett volna irva - tan Shield altal - hogy nyugodtan kinyirhatsz barkit, mert mar ugysem adnak uj kuldetest, ezt epp a zsoldosokra irta, a monolit es hajnalnal nem biztos, nem tudom...
    Ha a kiuritest valasztod, attol meg utanna lesz jopar km koricalni valod :D

Új hozzászólás Aktív témák