- Philips LCD és LED TV-k
- Apple MacBook
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Menekül a HEVC licencdíja elől a HP és a Dell
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Projektor topic
- Milyen videókártyát?
- Belerohan a hazai piac Kína saját csúcsmemóriába
- Milyen egeret válasszak?
Új hozzászólás Aktív témák
-
5leteseN
őstag
Amikr valakinek van elég tudása egy területen(meglepően sokaknak) és van elég tudása, hogy a tudása értéket érvényesítse is(Mo-on meglepően és sajnálatosan kevesen), akkor az ilyen cégek úgy járnak gyorsan (a kilépett "tudás" miatt), mint a korábban említett "Cégem" és annak csődje!
-
5leteseN
őstag
Nálad sajnos nem lehet bevetni a nálam bevált megoldásokat az eltérő körülmények miatt. Kár. Ezt a pár perc billentyűzést rászántuk.
A viszonylag sajátos körülményeidhez te tudod megkeresni a megoldást, ha lesz eléggé motiváló tapasztalatod.
Megoldás szinte bármire van, csak a (megkeresésére)ráfordított időd és a céged ráfordítható összege a határ!

-
5leteseN
őstag
Igaz!
Nálam: Én egy-két év hasonlói problémái után már inkább viszem mindig magammal a megszokott vezeték nélküli billentyűzetem, mikor valamelyik ismerősnél/megbízónál IT-feladatom van. Ez ugyanaz, amit az otthoni gépeimnél is használok! Mind az 5-6-tot("laposokat" is, 3 félét) is azzal az eggyel! Nincsenek megszokási, átszokási gondjaim.
Én így oldottam meg. Van belőle egy tartalék is, mikor a saját tesztelés után bevált, jött mindjárt a második is. Minden gépnél, mindenütt ugyanazt a keyboard-ot tudom használni. Ennyi pluszt(kicsi-könnyű-...) az átszokásos problémák nélküli, sokkal gyorsabb, hatékonyabb, nekem kényelmesebb munkáért "cipelgetek". -
5leteseN
őstag
Ezek szerint sokat billentyűzöl! Ehhez egy "lapos" billentyűzete eleve nem szokott kényelmes lenni az asztali PC-nél kisebb hely miatt és a sokszoros billentyűkiosztások miatt.
Ilyen helyzetben az én ismeretségemben sokan vezeték nélküli(profi) billentyűzetekkel oldották ezt meg, ahol a maguk területére optimalizált változatot kerestek a rendelkezésre álló tengernyi változatból.Dokkolókkal is meg lehet oldani(előzni) az említett csatlakozó problémát most, vagy ha a következő lapos is spórolós lesz ezekből a szempontokból.
Ezt a pár tízezres kiadást szerintem még a céged is inkább kifizeti neked(ha kéred), ha megemlíted a pár százezres laptop különbséget, mint másik-szokásos megoldás! rendes helyen még meg is szokják köszönni, hogy segítettél megoldani a problémátVannak persze kivételek: Mikor nekem tizen(+) éve az akkori cégem vezetése még ezt sem akarta kifizetni(a többi rossz előjellel összegezve): eljöttem!
Következő évben csődbe mentek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo LOQ i7-13700HX// RTX 5050// 32GB, 2TB// Premium Care
- 2020 MacBook Pro 13 i7 32GB 512GB Akku Jó
- Gyors, vékony és könnyű Lenovo Thinkpad X1 Carbon gen 8 (10.gen Core I5 16Gb DDR4 512Gb SSD) laptop!
- Tervezős Lenovo Thinkpad P14 S gen2 Laptopom (Nvidia 4Gb-os videokártyával) kifogástalan eladó!
- Core I9 ERŐMŰ Lenovo P1 G3 (Core I9 10885H 32Gb 1 Tb) Tervező/vágó/gamer - Nvidia 4Gb!
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
- Bomba ár! HP ProBook 430 G5 - i5-8GEN I 8GB I 128SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 512GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3684, 100% Akkumulátor
- Xiaomi Redmi Note 12 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




