Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jancsiszeg80

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, él-e még ez a topik? Nemrég vettem egy Sony Bravia Androidos TV-t és felraktam rá a Kodi-t, hogy a külső, USB-s vinyókon tárolt filmjeimet és sorozataimat tudjam nézni külön media box bekötése nélkül.

    Minden szép és jó, ahogy lennie kell. Mostanában kijött egy új verzió a Kodiból, és ekkor éreztem azt, hogy ideje kihasználni ezt a médiatáras dolgot. A filmeknél remekül is működik, igaz ráment egy egész napom, hogy minden filmemhez megcsináljam (generáljam) a hozzá tartozó NFO fájlt. A cél, hogy a magyar cím, és - amennyiben van - a magyar borító jelenjen meg. A leírás nyelve - egyelőre - irreleváns. Ez is sikerült.

    A bajom a sorozatokkal van. Meg velem, hogy a régi sorozatokért rajongok. A wiki szerint így kéne kinéznie az NFO fájlnak: [link]

    A kérdésem: meg lehet-e valahogy mondani a Kodinak, hogy ne a TVDB-t, hanem az Imdb-t vagy esetleg a port.hu-t használja a sorozatokhoz is? Kipróbálnám azokkal is, mert nem vagyok maradéktalanul elégedett a TVDB-s scraperrel. Esetleg be lehet valahogy állítani, hogy a sorozatokhoz is az Universal Movie Scraper-t használja ([link])?

    Előre is köszi a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák