Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz Plazmacucci #43 üzenetére

    "Oldja meg ahogy tudja, guglizzon a hibára, olvasson fórumot. Cska hogy a Windows tíznek erről nem szabadna szólnia."

    Az a nagy baj hogy az emberek totál elkényelmesedtek, ellustultak és képtelenek venni a fáradtságot arra hogy utána nézzenek valaminek vagy esetleg megkérdezzék egy ismerősüket aki jobban ért hozzá. Helyette panaszkodnak, szitkozódnak, mérgelődnek.
    Sokan úgy akarnak számítógépet használni hogy semmi előképzettségük nincs hozzá aztán mikor elhívnak hogy lassú a böngésző és miután bekapcsolom a gépet és elindítom a böngészőt majd kapásból 5 popup jön fel, hogy vírusos a géped meg, ezt töltsd le azt töltsd le, plusz egy kamu kereső oldal plusz az asztalon lévő 4-5 "hát ezt nem tudom milyen program én nem telepítettem fel" akkor legszívesebben a fejem a falba verném..

    Hogy ha valaki nem tud valamit vagy nem ismer miért indítja el/nyitja meg? Aztán meg szidják hogy milyen lassú a gép meg milyen szar ez az egész windóz! Az emberi tudatlanságtól nincs védelem.
    A kedvencem mikor felhívnak, hogy kiírt valamit a gép és vissza kérdezek hogy mit, jön a válasz: nem tudom már bezártam... :W

    A win10 nem egy szórakoztató központ, nem véletlen van a legtöbb cégnél letiltva gyak az összes szolgáltatás (bele értve a letöltéseket) hogy a felhasználók ne barmolják szét aztán rohannak a rendszergazdához hogy lassú a gép..

    Ja igen elmenni egy tanfolyamra vagy figyelni infó órán az már luxus. Haveron infó tanár egy középsuliba.. 14-ből 2 max 3 diák ha figyel óra közben arra amit mond. Arról nem is beszélve, hogy még egy beadandót se képesek megcsinálni. Akkor miről beszélünk? A win10nek kellene kitalálni hogy a felhasználó mit akar? Na nee...

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák