Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mesa23

    aktív tag

    válasz Loituma69 #297 üzenetére

    Jó lett a videó, köszi!
    Jövő hónapban én is benevezek egyre! :)

    Én a táblagépemen próbáltam a Sygicet(Galaxy Tab 10.1), és ott úgy tudtam házszámot megadni, hogy amikor kéri a házszámot, és kiírja, hogy mondjuk 1-33-ig, akkor a billentyűzeten beírom a konkrét számot, ahová konkrétan menni szeretnék, mondjuk 8-as, és nyomok egy entert, és akkor az összesítésnél már beírja az utca után a 8-as számot!

    [ Szerkesztve ]

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    Tegnap megkaptam a neten rendelt GPS-t! Be sem kapcsolt, annyira le volt merülve! Töltőre rakás után bekapcsoltam, és azt vettem észre, hogy a kijelző bal felső részén picit megdöntve a készüléket furcsa bevilágítás tapasztalható, ami nagyon zavaró! Olyan, mintha nem lenne a kijelző a helyén! Azt szeretném megkérdezni, hogy ez nem normális jelenség ugye?

    Egy nagy nevű cégtől rendeltem (Ext. Dig.), és azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor mi a teendő? Mivel 250km-re lakom Budapesttől, ezért nem tudom vissza vinni! Szerintetek írjak nekik? És ilyenkor kicserélhetik?

    Válaszokat előre is köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat!

    Írtam a Wayteq-nek is a jelenségről, és mellékeltem a képet is! Azt mondták, hogy mivel ha pont szemből nézem a készüléket akkor ez nem látszik, ezért ez nem hiba, ezek ilyenek, és ha cserélnék akkor is ilyen jelenséggel találkoznék, de ha gondolom küldjem el nekik bevizsgálásra, és majd kiderül!
    Nehezen hiszem el, hogy ezek ilyenek! Másnak is ilyen?

    Nagyon örülök ennek az egésznek, ugyanis karácsonyi ajándék lenne a készülék, de így most nem tudom mi lesz vele! :(

    [ Szerkesztve ]

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    Sziasztok!

    Múlt heti kijelzős problémámat úgy orvosolták, hogy beutaztam Debrecenbe, (ez volt a legközelebb a lakóhelyemhez) és kicserélték az E-digital-ban!

    Most lenne egy olyan kérdésem, hogy találkoztatok-e már olyan problémával, hogy ha kikapcsolom a kijelzőt, és mondjuk 2 óra múlva bekapcsolom, akkor az óra a kikapcsolás idejétől folytatja a számolást!

    Válaszokat előre is köszönöm! :)

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    Üdv!

    Érdekes dolog történ pár perce! Lehúztam a gépet a töltőről, be akartam lépni a beállításokba, erre újra indult a gép, majd kiírta hogy a tanusítvány hitelesítése nem sikerült, és csak az a lehetőség volt hogy táblagép újraindítása, erre újra indult, és mindent törlődött a gépről, és most a jól belakott gépem egy nagy nulla, ugyanis mindent törölt!

    Ez mi lehetett? Ha ez útközben történik, akkor nagyon sokat segít nekem a gép, ha minden törlődik róla, ha ő úgy gondolja! Ezek után nem nagyon merek elindulni vele sajnos! :(

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

Új hozzászólás Aktív témák