- Samsung Galaxy Tab S10 FE - a szoftvertámogatás felára
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Gaming notebook topik
- DLNA
- Házimozi belépő szinten
- Melyik tápegységet vegyem?
- Androidos tablet topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Xiaomi Pad 7 Pro - fél kiló, maradhat!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Akos1994
aktív tag
Viszont az emberek többsége pont ilyen kis fosokkal oldja meg olcsón a közlekedést, mert nem is kell brutális mennyiségűt ingáznia, csak egyszerűen szar a tömegközlekedés és így viszont fenntartható és nem pénznyelő. A futrinkák futrinkáját birtokoltam két évig, egy 1.5 szívódízel Peugeot 106-ost. 4,5liter/100km. Budapest agglomerációs körzetében élek, de mégis pl. ha a szomszédos városba akarok menni akkor (+10 perc) gyaloglással együtt MÁSFÉL ÓRÁT kéne utaznom tömegközlekedéssel mondjuk Érdről Törökbálintra. És a kettő egymás mellett van. Ne magadból indulj ki.
Szerk.: amúgy képzeld a 206-os egy atombunker a 24 éves konstrukciójú 106-oshoz képest. -
Akos1994
aktív tag
válasz
Cingáriusz #7 üzenetére
"Hiába na, a digitális kor a jövő"
Ez így ebben a kontextusban azért hülyeség, mert egy hangszóróból csak analóg jel jöhet és nagyon nem mindegy, hogy az a bizonyos digitális/analóg konverzióért felelős elektronika a telefonodban van benne, vagy minden egyes szar hangkeltő eszközzel újra és újra megvásárlod, + ezáltal nagyobb lehetséges meghibásodási arány lesz. Arról meg ne is beszéljünk, hogy magas(abb) hangminőséget képviselő chip/elektronika (vagy akár még egy szar is) nem fér bele egy átlag IEM vagy sima fülhallgatóba. Egy élmény lesz a kábelen egy bumszlit hordani vagy egy kétszer akkora IEM füles házat a fülbe rakni.
Új hozzászólás Aktív témák
ph Most már csak idő kérdése, hogy mikor kezdődik és meddig tart a 3,5 milliméteres aljzat leépítése a mobil és ulramobil eszközökben.
- Formula-1
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Xbox Series X|S
- Spórolós topik
- Vicces képek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Samsung Galaxy Tab S10 FE - a szoftvertámogatás felára
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- További aktív témák...
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 13 2022 M2 8GB 256GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- LG 45GR95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest