- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Apple MacBook
- Így festenek a PowerColor AMD Radeon RX 9000 sorozatú VGA-i
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Azonnali informatikai kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Új hozzászólás Aktív témák
-
UFO1
senior tag
válasz
kelna91 #1013 üzenetére
VV insta
#1014¤Envy¤
Leírtál egy mai fiatal lányt/nőt. Az insta, face miatt ilyen mindenki megy a másolás!#1016Zsadi +
Mi értelme lenne, hogy a szerkesztők photoshop-olnák a képeket ráadásul rengeteg van mit nyernek velük és miért lenne érdekük!#1018lowzor
Ha lesz időm megkeresem azt a felvételt amikor egymást fotózták és nincs a telefonon semmilyen szépítés funkció. Minek írnám ha máshogy lenne. A TV kamera képe meg torzít és úgy hogy +10 látsz mint a valóság. Természetesen van rajta zsírpárna ezt már én is irtam de minden többnek látszik mint a valóságban! Különben érdemes visszanézni olyan műsort ahol mennek a telefonnal a kezükben és az be van vágva adásba és teljesen máshogy néznek ki rajta pl. ki hova áll melyik csapatba!Más:
Reninek meg tetszett nem is értem miért, lehetett volna viccesre is írni de baszna direkt hozta a szokásos paraszt stílust!
Az a baj ebből sem ért Reni hogy csak arra kell és még mindig megy majd rá!
Már mondta is hogy ki tudsz engesztelni!
Villalakók: vers mindenkinekLissza ki van akadva hogy #gyök2 azt mondta neki hogy büdös a lába úgy hogy az övé a legbüdösebb és ki vigasztalja, baszna. Reni meg hogy egy kurvának nevezik örül és viccesnek értelmezi.
Baromi nagy baj van ezzel a nővel! -
UFO1
senior tag
válasz
kelna91 #1008 üzenetére
A TV adásban 5-10 kg pluszt látsz és az összes hibát kihozza a nagy felbontású kamera (ezért csont sovány minden TV-ben szereplő, ill. színész leginkább a nők és ezért van a smink is) az instán látod valós kinézetet mert olyan butított teflonjuk van (élőben látszódott) amin nincs szépítés funkció. Ők is mondták alig ismerik meg magukat mikor bejátszanak részleteket a benti TV-n keresztül!
-
UFO1
senior tag
válasz
kelna91 #1004 üzenetére
A Reni mellet valószínű sose volt normális férfi aki úgy szerette volna ahogy egy nőt kell és elfogad mindent vagy „akkora játékos” hogy nem akar konfliktust igaz ez utóbbi esélye egyenlő a nullával.
Ez a műsor neki talán a legnagyobb segítség lehet mert egy görbe tükröt állít elé hogy hogy kéne élni egy normális nőnek!A TV adás csalós nézd meg instan a szeplőket teljesen máshogy néz ki 1-2 játékos.
Más:
Élőben pár órája 40+ mellé befeküdt baszna és elkezdte tolni tangán keresztül + volt kis fogdosás is!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- TAVASZI BOMBA AKCIÓK! STEAM, UBISOFT CONNECT, EA APP, XBOX EREDETI KULCSOK 100% GARANCIA
- Medion Erazer Beast X40-hez vízhűtés (MD 60961) (ELKELT)
- Bomba ár! Dell Latitude 7320 - i5-11GEN I 8GB I 512SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Air 15 M3 8GB 256GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- ProCaster 50UNB800H 50" 127cm FULL HD üzleti kijelző
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest