- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- A processzorba integrált hűtésen dolgozik a Microsoft
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Gaming notebook topik
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Projektor topic
- OLED monitor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sztonee
csendes tag
Mi alapján prémium az Apple.... XD El vagy tévedve. 10 éve vagyok kénytelen céges szinten ezt az almás hulladékot használni.
Szoftveres biztonság??? 2007-ben még talán, ma több rá a vírus mint bármi másra.
Szoftveres ökoszisztéma... Ebben azért van valami, pár funkciójuk jópofa, de ma már egy Win10+android is tudja.
Hardverspecifikus optimalizáció. Ja, cserélni semmit nem tudsz, ha mégis, omlik össze a rendszer. Erre anno a Microsoft kitalálta a directx-et,és nem omlott össze 1 millió gépen az egymillió szoftver. De prémium....Anyaghasználat. Gyűlölöm, hogy hideg a MacBook, egyszerűen rossz hozzá érni. Szerelési minőség: Ajánlom, hogy nézz meg egy iPhone kijelző cserét YouTube-on. Botrányosan kaka szerelni, iszonyatos szívás. Ergonómia. Ízlések és pofonok, de a laptopon kimondottan undorító az a hatalmas tapipad, akarva akaratlanul is hozzá ér az ember. Bosszantó.
Radikális megoldások. Akkora gyökér a cég, a megoldásaival, hogy amikor a világ belátta, hogy szabvány töltő kell, ezek középső ujjat mutatva a világnak telibe tettek rá. Kényelmetlen , hamar elhasználódik a töltő és gagyi is.
Mondom ezt úgy, hogy 10 éve használom. Egyáltalán nem prémium csak sok elmebajos annak tartja. Túlárazott ipari hulladék.
Ja, és a seggem se nyalja ki, csak bosszant az apró szarságaival.
-
tothzoltan
tag
"Mégis mi a prémium benne? Mert semmivel nem nyújt többet, mint a csúcs androidok"
Ő.. vegyük sorra milyen irányelvek szerint piacvezető az Apple: Szoftveres biztonság, szoftveres ökoszisztéma, hardverspecifikus optimalizáció, anyaghasználat, szerelési minőség, gyártástechnológia, ergonómiai megoldások, radikális újítások. Dióhéjban ettől prémium.Azt most hagyjuk hogy az M1-el konkrétan térdrefektették az Intelt, és részben az AMD-t is, mert az bőven mellékes. Megvan nekik a kiváltságuk ami egyetlen másik cégnek sincs ezen a piacon: az Apple csak önmaga riválisa lehet. (szintén M1-el ez már betonbiztos, de már az A szériával is az volt)
Mint az itt is sokan benézik, nincs olyan hogy Apple vs Android. Ez csak egy ilyen kényszeres zászlólengetés. Ez két teljesen más platform.
Ha neked az android a csúcs akkor legyen, senki nem kérdőjelezi meg, de ha te nem dolgoztál Apple ökoszisztémában napi szinten legalább egy évig akkor ne kérdőjelezz meg minket sem. Mi, akik Apple cuccokon dolgozunk 10 éve nekünk nincs olyan hogy csúcs Android, mert eszünk ágában nincs a fenn említett szempontok valamelyikében is kompromisszumot kötni. Pláne mostanában.
Nem az árától lesz valami prémium, hanem attól hogy userként azt érzed hogy nagyon igyekeztek kinyalni a s*gged.
-
cacasz02
aktív tag
A xiaomi nem n1-edik gyártó csak gyárt az alsóbb szegmensbe is termékeket. De kérdezz meg valakit aki 700k-ért vett egy macbookot, és futkozhat a szervízbe. Na meg ha rendelte, mert nem Pesten él posta oda vissza, addig meg dolgozik a régi win-pcjén. Nekem nincs és nem is létfontosságú hogy legyen, de megérteném ha valakit bosszantana. A plebsz meg jogosan röhög az ilyen bakin, mert ha valaki ilyen árazás mellett, plusz a prémium érzést hírdetve elkövet egy olyan hibát hogy kínában rakatja össze a cuccát hát megérdemli...
-
hallador
addikt
-
moleculez
veterán
Sorozatgyártott cuccokról beszélünk, beszállítókkal dolgoznak, előfordulhatnak hibák. Ez nem egy Bentley, vagy RR higy egyenként kézzel építik őket. A konstrukciós hibák (lásd Butyerfly keyboard) az tényleg ciki. Ok, elmentem nyaralni, előtte leadtam, mire hazajöttem kész lett (plusz új akksit is kapott ingyen). Nagy kaland... De korrektül visszahívják, ingyen javítják. Igazából ezen kár rugozni.
-
biscuit
aktív tag
Ebben rettenetesen tévedsz. Azt a "nem túl sok" embert is érdekli. Ahhoz képest hogy "prémium" brand, elég sok hibát vétenek, főleg ahhoz képest, hogy egy jóval zártabb rendszer, mint másé... de legalább jó drága.
#5
Bezzeg a tiéd, mennyi értékes tartalommar bír, már meg ne sértődj...
-
duracell89
senior tag
Kommentek szokás szerint óvoda, kivéve Sinesol.
-
SunyaMacs
aktív tag
"very small percentage of users"...
-
arn
félisten
Majd legkozelebb nem adnak toltot, aztan lesz mire fogni. Eljen a kornyezetvedelem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- EAFC 26
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Kerékpárosok, bringások ide!
- A processzorba integrált hűtésen dolgozik a Microsoft
- Kis méret, nagy változás a Motorolánál
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Jövedelem
- További aktív témák...
- Nitro ANV15-51 15.6" FHD IPS i5-13420H RTX 4050 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv gar
- újszerű MacBook Air M3 16GB 256GB SSD midnight éjfekete Apple magyar garancia
- újszerű 15 hüvelykes MacBook Air M3 16GB 256GB space gray asztroszürke Apple magyar 3 év garancia
- Asus TUF Gaming A17 - 17.3"FHD IPS 144Hz - Ryzen 7 6800H - 16GB - 512GB - Win11 - RTX 3050 Ti - HUN
- újszerű MacBook Pro M1 256GB SSD Apple magyar silver ezüst
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Honor Pad X9 / 4GB RAM 128 GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Samsung Galaxy A56 5G / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Bontatlan
- Acer TravelMate P214 i3-1115G4 16GB 512GB 14" FHD 1év garancia
- Playstation 4 Pro Konzol! CUH-7216B
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest