Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ijk #18 üzenetére

    Viszont ha elmegyek Cod2, Quake3 meg Warcraft3 LAN-ra sokkal egyszerűbb a hátizsákba belerakni mint a gépemet cipelni ami jobb esetben kompletten mindennel úgy 30kg. Notival elbuszozok a gépemhez meg minimum kocsi kell, ezen van a fő hangsúly.
    Szerk.: Amúgy simán lehet alacsonyabb felbontáson medium beállítással tolni a Crysis-t az ilyen gépeken, sőt még a 8600m Gt-ken is elmegy szaggatás nélkül, ha nem natív felbontáson meg medium high beállításokkal akarod futtatni. Ehhez képest a többi gamma sokkal kevesebbet igényel UT3 motoros játékokat simán lehet etetni ilyen noteszokkal.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Digitalis

    senior tag

    válasz Ijk #24 üzenetére

    Konnektor mellett lehet ezt használni bivaly játékokra simán, turbóval vagy anélkül, lefogadom, hogy a crysis nativan, fullban hasít. Nem annyira rossz azért ez a samu panel szerintem, meg hát betekintési szög ide vagy oda, én szemből szoktam nézni a monitort általában.
    Mellesleg ott az 5 funkciós ECO menü, mellyel lehet rugalmasan bárhol használni, illetve a telken vagy szabin is jó, mivel hosszabb távollét alatt, néha azért nagyon kellene a net ügyeket intézni. Na meg, mikor esik az eső és nem tudok kapálni, :DDD jó egyet játszani, illetve itt ott fórumozni vagy az időt elütni. Minden hová asztalit venni, vagy cipelni meg elég gáz lenne.

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Új hozzászólás Aktív témák