Hirdetés

Hirdetés

!!! SZERVERLEÁLLÁS, ADATVESZTÉS INFORMÁCIÓK !!!
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcs

    veterán

    válasz atenza #57 üzenetére

    Régebben adott ki több normális Windforce konstrukciót is, de például a mostani 1060asom gyári bordája is gyászosan sovány. 75-80 fokig felment a gpu nem is olyan halk süvítéssel, és a zakatolás 65%nál hab volt a tortán. Most a Twin Turboval alig duruzsol 1000-1300 rpmen és csupán 60ra melegszik úgy, hogy a házam nem is szellőzik annyira jól. :)
    Amikor az egy ventis 1050et szedtem szét olajozás céljából, a guta megütött majdnem, annyira hitványul rakták össze, ráadásul meg is repesztettem a ventit tartó keretet egy laza mozdulattal. :D
    Az eladósorba került Asus Dualommal embert lehetne ölni, mint egy féltégla, annyira masszív, pedig ugyanúgy olcsóbb darab. :)

Új hozzászólás Aktív témák