Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz MiklosSaS #17 üzenetére

    ,,Na most a baj csak az hogy Jim Keller jelen pillanatban az Intelnél tevékenykedik. Szóval a következõ 2-3 év lesz az amikor az Intel elõhúzz valami Conroe-hoz hasonló csodachip-et szerintem. "

    Jim Keller és az Intel a következő 2-3 évben maximum a fszát huzkodja, mivel olyan gyártástechnológiai lemaradásban vannak hogy nincs az a mérnöki bravúr amivel egy közepesen jól menedzselt vetélytárs ne verné tönrke őket. Siratod őket a szpeciális 5nm-rel, a helyzet viszont az hogy mire az Intel 7nm-re felfut asztali szegmensben addigra az AMD 3nm-en fog gyártatni. Soha az életben nem verte még gyártástechnológiai lemaradásban az Intel az AMD-t.
    Jelenelg a következő 3 évet elnézve az AMD elég csak a fiókból előhúznia valami chiptervet és legyártatni a TSMC-vel, ez is elég hogy feltörölje az Intellel a padlót :) Akkor változna ez, ha az Intel számításba venné a bérgyártást, de szerintem a nincs erre olyan partner aki ki tudná szolgálni az ő kapacitásukat. Mondjuk most majd fognak szépen visszaesni, lassan ideje bevetniük a régi piszkos zsarolós trükköket mert verseny alapon nem fognak labdába rúgni.

    ,,Ezt valamivel bizonyitani is tudod? Mert én ugy halottam/olvastam hogy több mint 50 %-ban az õ munkája."

    Aha, erről egy linket, elkézpelem ahogy zet egy cikk leozza hogy xy fejlesztés xy embernek az 50+%-a :DDD Kicsit sem olyan mintha most találtad volna ki.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák