- Milyen TV-t vegyek?
- HP notebook topic
- SSD kibeszélő
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Gaming notebook topik
- Asztrofotózás
- Ez lenne a népkártya? Teszten a GeForce RTX 5060 Ti 16 GB
- Milyen notebookot vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
Új hozzászólás Aktív témák
-
spiky03
veterán
Látom még mindig megy a téma
És mivan akkor ha ez már nem olyan walkman, mint maik voltak régen?? eljut a telcsiből a zene a füledbe? El. Akkor meg mi a probléma?? A telcsi jó, most az meg, hogy az SE rányomta, hogy walkman és még sem tükrözi a régi telefonok minőségét, akkor ők tehetnek, az ő hibájuk. Örüljünk annak ami van.
Én W810et használtam sokág, teljesen emg voltam vele elégedve. A MegaBass nem használtam, hanem csináltam magamnak olyan EQ beállítást, ami megfelelt. Utána vettem egy C510-et (ezt használom jelenleg is, és ezt akarom majd lecserélni erre a telcsire) a w810-es fülessel, és ebben is teljesen megfelelő számomra a zene. tiszta és erőteljesek benne a mélyek (pedig ebben sincs MegaBass). Úgyhogy ha így fog szólni majd ez mint azok, akkor én már teljesen elégedett leszek.
1szó mint 100, szerintem örüljünk, hogy ilyen jó áron (Telenor) kapunk egy igazán erős telefont (a tesztben használt hibás darabot leszámítva)
Ámen
Új hozzászólás Aktív témák
ma A japán-svéd duó új okostelefonja pont olyan, mint az Xperia család tagjai, mégis zenésznek hívják.
- Samsung Galaxy A35 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook E754 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" HD I HDMI I W10 I Garancia!
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G8 I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest