Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) NoLF

NoLF
(addikt)

az igen
egészségetekre, pistik :)

"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred" Soichiro Honda

(#2) mephi666

mephi666
(veterán)

na, ez így jóval karcsúbb is lett a b30as elődöknél... :) így már szerintem lenne értelme szép cfx-et is építeni belőlük, nem lenne egymás hegyén-hátán a 2 kártya és talán az alaplapon se takarnák le teljesen a csatikat... meg mellesleg a felső csatikat se takarja el borda meg semmi (mint amit láttam pár esetben) és nyugodtan át lehet kötni a 2kártyát... :)

(nem mintha a pénztárcám megengedné többkártyás rendszer építését, de ebben már látnék fantáziát, ha nyernék a lottón :D)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(addikt)

Durván 130 ezer ft az szerint nem is rossz ár érte:) Karaj kártya:)

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI MCP6 Exclusive

(#4) CocooN-z válasza NoLF (#1) üzenetére

CocooN-z
(őstag)

Ez a fránya szarkazmus :D

BRSZK 5.0 - https://bit.ly/2IgQqox

(#5) Fáraó

Fáraó
(őstag)

Még a táska is tetszik.

VIGYORRRGAZMUS..... "Igen Főnök! Mindjárt kész! Az UML már megvan, csak implementálni kell..."

(#6) jones965

jones965
(Modder)

Kiváncsi lennék, hogy az single radi milyen hőfokon képes tartani a kártyát, figyelembe véve a 300 w fogyasztást.
Szerintem csak parasztvakítás.

(#7) Ste

Ste
(addikt)

a koffer jöhetne belőle :)

(#8) Bluegene válasza NoLF (#1) üzenetére

Bluegene
(addikt)

azért elfogadnék egy ilyet ;]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#9) jones965 válasza mephi666 (#2) üzenetére

jones965
(Modder)

(nem mintha a pénztárcám megengedné többkártyás rendszer építését, de ebben már látnék fantáziát, ha nyernék a lottón:lottó nyeremény ide vagy oda, ezt tényleg csak a vér pistikéknek fejlesztették.
Nem sértésnek szántam

(#10) Bluegene válasza jones965 (#9) üzenetére

Bluegene
(addikt)

hát ha ott van a pénz, miért is ne?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#11) Integra válasza NoLF (#1) üzenetére

Integra
(titán)

azért ha megtehetnéd, megvennéd, nem?
én pont telibeszarnám, hogy valaki lepistikézik, mert ilyenem van, mert úgy volt kedvem és bementem a boltba és eltapsoltam ca 150rugót.. bárcsak itt tartanék már.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) mephi666 válasza jones965 (#9) üzenetére

mephi666
(veterán)

ha nyernék párszáz millát szerintem tuti, hogy elvernék belőle 1-2misit arra, hogy pár hasonló kaliberű kártyát megvennék, szereznék hozzá valami izom lapot, tuningbarát procit meg ddr3as ramot... aztán pár üveg jófajta pálinkával önbizalmat gyűjtenék és leülnék próbálgatni mekkora tuningpotenciál van a cuccban :) hátha sikerülne felkerülni pl 3dmark-ban a top10be :) szerintem még mindig értelmesebb elfoglaltság lenne, mint kokóra és prostikra költeni a pénzt :) aztán meg ha megunnám, elpasszolnám vér istván népes családjában a cuccot, a veszteséget meg elviselném...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) atti_2010

atti_2010
(nagyúr)

Jó-jó de minek egy ilyenből 2 darab? Mivel használják ki, talán kivetiton játszanak, 1 darabot azért elfogadnék. :C

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#14) shteer válasza jones965 (#6) üzenetére

shteer
(félisten)

az a 300W nem túlzás kicsit? :)
fordulatszámtól függ, de elég vékonyka hőleadó :K

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#15) Bluegene

Bluegene
(addikt)

mondjuk az a +50mhz nem sok, ennyit a jóval olcsóbb ref kártyák is tudnak, ezért +50-60 ezret(90K a léghűtéses kábé)

(#16) shteer

shteer
(félisten)

a legolcsóbb blokk X2-re, h legyen viszonyítási alap :) persze ehhez kell még szivattyú, radi, csatik, csövek... de akinek ezek már adottak :) amúgy sem tartom ésszerűnek csak egy hw-elemet vízzel hűteni

(#17) Bluegene válasza shteer (#16) üzenetére

Bluegene
(addikt)

amúgy sem tartom ésszerűnek csak egy hw-elemet vízzel hűtenimiért? ha a pénz nem számítana szvsz én mindent azzal hűtenék, ha a pénz számít akkor nem

végülis jobb :U

(#18) jones965 válasza shteer (#14) üzenetére

jones965
(Modder)

Idézet a cikkből: A közel 300 wattos hőmennyiség elvezetésére felkészített hűtőrendszernek

(#19) Thrawn válasza jones965 (#18) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Az egy dolog, hogy a hűtőrendszert felkészítették 300 wattnyi hő elvezetésére, ettől még a kártya nem feltétlenül fogyaszt ennyit.

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#20) jones965 válasza Thrawn (#19) üzenetére

jones965
(Modder)

Valószínűsíthető, hogy a gyártástechnológiából adódóan kevesebbet fogyaszt a kártya, de azt Te is belátod vízhűtéses felhasználóként, hogy ez a 300 w-os hődisszipálás ettől a rendszertől egy kicsit meredek.Kérdés milyen értékeken képes tartani a vizet-az sok mindent elárulna.

(#21) waterman_

waterman_
(tag)

270 watt..

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe.. "A kormány az a testület, ami mindig megtartja, amit ígér. Ha pénzt ígér, azt is megtartja." Karinthy Frigyes

(#22) Peter13

Peter13
(senior tag)

"...és tessék mondani, azt a szép koffert mire teccik majd használni?..."
:)
De tényleg...megkapom, csóválom a farkam, boldogan berakom a kártyát, ámuldozok hogy milyen jó, meg szép, meg halk, meg hogy nem sül meg az alaplap csak a tapéta a vízhűtő mögött (sőt, ha elég hosszúak a csövek, ki lehet rakni akár lábmelegítőnekis: 300W-al nem lenne gond), meg minden...de mit csinálok a kofferral? Nem hiszem hogy gyakran fogom csak a kártyát cipelgetni, pláne hogy vizes, és nem olyan egyszerű kikapkodni-visszadugdosni...esetleg ebben viszem az uzsit lanpartira?

Persze mindettől függetlenül én sem tiltakoznék, ha valaki rám akarna szuszakolni egy ilyet...csak helyet szorítanék neki valahogy. :))

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#23) Peter13 válasza Bluegene (#17) üzenetére

Peter13
(senior tag)

Szerintem Shteer is erre gondolt: nem érdemes csak egy elemet vízzel hűteni, akkor már jobb mindent (amit lehet)...azt hiszem ebben mindannyian egyet is értünk.

Mod: Sorry, közben leesett mire gondoltál...hmmm, ahogy írtad: "végülis jobb" :)

[ Szerkesztve ]

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#24) mephi666 válasza Peter13 (#22) üzenetére

mephi666
(veterán)

kiteszed a polcra porosodni a fallout3 ce uzsidoboza mellé: :)

(#25) shteer válasza jones965 (#18) üzenetére

shteer
(félisten)

olvastam. arra gondoltam amit Thrawn is említett :K

(#26) Balika911 válasza Bluegene (#17) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Egyszer kipróbáltam ezt a "pénz nem számít, mindent vízzel" témát, s ne tudd meg, hogy örültem, amikor végre potom pénzért megszabadultam tőle! Aránytalanul sok vele a szívás, bár ha valakinek az kell, hogy egy RAM csere 10 perc helyett egy napig tartson... ;]

Ez a kártya meg tényleg a Pistikének való, akinek pénze az sok van, az igényei viszont kimerülnek abban, hogy új legyen, nagy, gyors és minél drágább. :K

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#27) Balika911 válasza Peter13 (#22) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Én inkább becserélném egy GTX280-ra. ;]

(#28) Robi BALBOA válasza jones965 (#20) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

"ez a 300 w-os hődisszipálás ettől a rendszertől egy kicsit meredek."

El kell simán birnia megfelelő keringés és levegő szálítás esetén!
Mondjuk egy dual radi mindjárt jobban hangzana. ;)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#29) shteer válasza Balika911 (#26) üzenetére

shteer
(félisten)

msot miért mondod ezt? én 5 perc alatt cserélek ramot ;]

(#30) NoLF válasza Integra (#11) üzenetére

NoLF
(addikt)

szerintem nem. értelmes dolgokra próbálnék pénzt költeni, ha milliomos lennék.

"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred" Soichiro Honda

(#31) Balika911 válasza shteer (#29) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Ezek szerint Te sem hűtesz mindent vízzel. ;)
Feleannyi modult pedig jó hogy feleannyi idő alatt cserélsz. ;]

(#32) .mf válasza jones965 (#6) üzenetére

.mf
(veterán)

Kezd kissé unalmassá válni ez a vérpistikézés/parasztvakítás. Abba remélem belegondoltál, hogy ezt gyárilag mindössze egy kb 80mm-es ventilátor léghűti, amihez képest már egy single radi is jóval erősebb. Tehát ha avval kibírja, akkor evvel is ki fogja.

(#33) jones965 válasza Robi BALBOA (#28) üzenetére

jones965
(Modder)

Nem arról van szó hogy nem bírja el.
300watt körüli hőmennyiséget 1 single radival, 60cfm légszállítású ventivel és egy nem túl bizarr kinézetű szivattyúval nem épp ideális vízhűtés.
[link]
[link]
A megfelelő légszállítás alatt meg ha azt érted hogy megnövelt ventisebesség, akkor mire jó az egész, ott vagy mint a széria kártya. Ennek állítólag 30 dbA hangerőssége van, ami el is hihető a légszállítást figyelembe véve.A vízhőfokra meg kiváncsi lennék, eddig még nem találtam tesztet róla, de a vízhőmérséklet véleményem szerint 35 és 45 fok közé tehető.

--------------------

#32) .mf : ebben benne van neked is a válasz

[ Szerkesztve ]

(#34) tomzi1 válasza .mf (#32) üzenetére

tomzi1
(tag)

helyesen: az+val=azzal és ez+vel=ezzel, ugyanis a v hasonul.

(#35) Gonosz15 válasza mephi666 (#12) üzenetére

Gonosz15
(aktív tag)

drogra valóban nem, de a kurvákra meggondolandó... :))

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#36) jones965

jones965
(Modder)

Az előző hsz-ben ezt akartam még linkelni:hivatalos oldal

(#37) Robi BALBOA válasza jones965 (#33) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Hát egy tesztre én is kíváncsi lennék.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#38) Symbio válasza Gonosz15 (#35) üzenetére

Symbio
(senior tag)

De ahhoz drog kell, hogy kurvához nyúljak :DDD

(#39) Mystic

Mystic
(tag)

Jó kis kari, a léghűtésnél biztos hatékonyabb megoldás.

Az akasztott embert még az ág is húzza

(#40) jones965

jones965
(Modder)

Itt egy teszt, igaz a kistervérről, ami ugyan ezekkel a vízhűtő komponensekkel bír.

eredeti cikk 3870 X2

[ Szerkesztve ]

(#41) shteer válasza Balika911 (#31) üzenetére

shteer
(félisten)

nem, hdd-t nem :DDD

(#42) Robi BALBOA válasza jones965 (#40) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Hát akkor ezzel a karival 60 fok lesz kb!
De ez attól is függ, hogy a kistesón a szivattyú és a venti hogy tekert.

(#43) Kopi31415 válasza tomzi1 (#34) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

ellenben egyes videkeken bevett, mai napig hasznalt, igy nem helytelen forma az avval, evvel fomra sem.

Ami nekem furcsA: ha mar egy slot magas lett, miert nem lehetett csak egy slot helyniyre kialakitani a veget sem? Igy melle semmi nem teheto be. Vagyis egy foglalatot igy is elfoglal. Vagy reszelhetsz otthon.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#44) .mf válasza tomzi1 (#34) üzenetére

.mf
(veterán)

Kedves túlbuzgó nyelvész kolléga, ajánlom figyelmedbe "A magyar helyesírás szabályai" című könyvecskét, miszerint mindkét formája helyes :P

Jones965: persze, hogy rosszabbak a hőmérsékletek egy jól összerakott, átgondolt vízhűtéses rendszerhez képest, de a gyárinál jobbak, nemde?
Nem értek görögül, ezért nem tudom, hogy mit írtak oda, a híren kívül volt-e egyéb info, de az elitebastards tesztben kiemelték, hogy halkabb és sokkal hűvösebb volt a gyári hűtéses verziónál.

(#45) jones965 válasza .mf (#44) üzenetére

jones965
(Modder)

A témához a hsz-el nem ilyen értelemben szándékoztam hozzászólni, hanem alapvetóen hogy ez a rendszer milyen vízhőmérsékletek mellett lenne képes eldisszipálni 300 w hőt 1 db single radival.
Senki nem vitatta hogy rosszabb lenne a léghűtéses társánál.
A teszteket nem véletlenül linkeltem ide.
Viszont aki vízhűtéses gépben gondolkodik, nem biztos hogy a legjobb alternatíva ha megnézzük az ár/érték arányt.
Az meg hogy ez vérpistike szlogen elterjedt, hááááááát biztos volt-van valóságalapja.

(#46) Devid_81

Devid_81
(veterán)

Tjűű, szép darab! :)

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

(#47) Nyugdíjas válasza mephi666 (#12) üzenetére

Nyugdíjas
(veterán)

Én azért szánnék arra is pénzt ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#48) Hunter2 válasza Gonosz15 (#35) üzenetére

Hunter2
(addikt)

pont erre gondoltam én is :DDD

Eladó cuccaim (munkaállomások,LCD kijelzők, PC-k, SAS vinyók)--> https://tinyurl.com/ycn92zv2

(#49) Gonosz15 válasza Hunter2 (#48) üzenetére

Gonosz15
(aktív tag)

ejjj, fene a mocskos pofánkat :DDD

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#50) Gonosz15 válasza jones965 (#45) üzenetére

Gonosz15
(aktív tag)

A vérpistikézésnek van alapja, ala 9600GT - 1GB DDR2 például..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.