Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kodmen

    tag

    válasz Szaszabond #2368 üzenetére

    Amiket mondasz, két külön dolog. A GSM boltok kétféleképpen trükköznek az árakkal, hogy a keresőkben alacsonyabb árat hirdethessenek, mintanagyobb forgalmazók (MediaMarkt 130.000,- Ft):
    1. "Nem dobozos", "Light Box", "OEM 1-2-3" stb verziók azt jelentik, hogy nem kapsz töltőt, kábelt (valakinek nem is kell hála a micro usb szabványnak), fülest :-D és esetenként gyári akksit sem. Emiatt ugye olcsóbb

    2. nincs Samsung Garanciajegy (vagy nem érvényes ?), hanem a bolt vállalja, hogy 1 évig ha nyűgöd van, akkor segít. Ahogy valaki írta is, ebben az is benne van, hogy "pityuka" hátul szétkapja és megpróbálja megoldani a problémát. SzVSz egy ilyen telefonnál ez nem bevállalható kockázat.

    Tapasztalat (olvass vissza a hozzászólásaimnál): VIP-Phone és XXL GSM -tehát nagy nevek- is trükköznek az elsővel: amit kinéztem telefont, nem volt rendesen feltüntetve, hogy mik a feltételek, aztán 25.000-el drágábban ajánlottak olyat, ami nekem kell :(( . + nem független + voip korlátos stb.

    Javaslat: mindíg vedd fel a kapcsolatot a bolttal lehetőleg írásban, mielőtt leadod a rendelést, és kérdezz rá mindenre! Csak utána rendelj. Én is vidéki vagyok, de több óra alatt, sikerült találnom egy jó készüléket (full, független, 2 év gyári gari 95.000-ért) a systemini.hu-n, de az óta sajnos elfogyott náluk. Nézz szét árgépen, árukeresőn, és amik még beleférnek a keretbe, azok boltjában nézz utána a feltételeknek, ha nem egyértelmű, akkor meg kérdezz rá. Nem kis munka, de 20-30e forintért lehet, hogy megéri! :U

    A készülékem még nem ért ide, hét vége felé várható, ami 1 hetet jelent, de a bolt oldalán korrekten fent volt, hogy nincs készülékük, hanem rendelnek, szóval nem háborgok. Remélem nem is lesz semmi gond...

Új hozzászólás Aktív témák