Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    válasz devil-k #2135 üzenetére

    3200 forintért meg ott a Netflix HD-ban korlátlanul bármilyen eszközre, 2 felhasználóval, HBO GO még olcsóbb...

    Ez meg "csak" egy lejátszó program....

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

  • blakey

    titán

    válasz devil-k #2135 üzenetére

    A 9.000 Ft-os lifetime-ot egyébként kicsit soknak találom - szerintem nem lifetime, az csak egy verzióra vonatkozik, jelenleg a 6-osra, vagy most épp akcióznak :F , 42$-ért vettem ami nem 9e Ft volt akkor sem.
    Mit nem játszik le az Infuse? - nem is az a legfőbb gond, mert kb. mindent visz, 1-2 DV anyagot SDR-ben játszik le míg a MrMC DV-ben valamint ugye még nincs Dolby Atmos és Emby támogatás és nekem hiányzik a zene is, a többi nem a lejátszás képeségeket illeti, a korábban említett felirat letöltése csak saját, rejtett mappájába történik és nem teszi a fájl mellé, a dual feliratot (egy időben két felirat, bár ez ritka) nem kezeli illetve a színesen megjelenítendő feliratot sem kezeli jól. Ezek vannak amik a MrMC-hez képest hiányosságok, mert az mind tudja. Tehát ha így nézzük akkor a MrMC jobb lejátszó és olcsóbb is, én még 1700Ft körül vettem meg.

    (#2137) reggi
    de egy olyan tartalom ami korábban gond nélkül ment és most nem az egy kicsit fura. - miért az? Új OS van, vagy te nem azt használod? Ha igen akkor nem kellett volna frissítened tvOS 13-ra, mert új alapokra helyeztek 1-2 dolgot, kernel is változik, stb. Semmi köze az app készítőjéhez, az Infuse 6-ot is fel kellett készíteni a 13-as OS-re, mert bizony ott is voltak gondok, legalábbis a tesztelők véleményét olvasva.
    Mert hogy nem kapom meg az új funkciókat vagy az új formátumok támogatását az ok, de hogy a régiek sem mennek azért több mint érdekes - az új OS miatt van, annak köszönd.
    De persze kibirhato az összeg csak kicsit rossz érzésem van ezzel kapcsolatban. - akkor a jövőben nem frissíts új verziószámú OS-re, maradj azon amihez az utolsó verziójú app-ot fejlesztették. Az Infuse 5 tvOS 12-n érezte jól magát.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák