Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egopista

    tag

    válasz MacEdm #642 üzenetére

    Szia!
    A hosszabb megoldás, hogy hagyod lemerülni, ebben tud segíteni egy befőttes gumi, és egy fültisztító, ha a vattával benyomva tudod tartani a bekapcsoló gombot, állítólag 5-6 alatt lemerül :U
    A türelmetlenebb megoldás, hogy lepattintod a hátsó borítást, kihajtod a felső panel csavarjait, majd az akkuhoz futó két szalagkábel csatlakozóját lepattintod, utána kb 20 mp-ig nyomod a bekapcsoló gombot, hogy az alaplap teljesen áramtalan legyen, aztán bedugod a telefont töltőre és ezután visszapattintod a 2 akku csatlakozót, MIKÖZBEN a másik kezeddel nyomva tartod a bekapcsoló pöcköt (a gomb ugye lejön a hátlappal). Erre el kell hogy induljon.
    A gazdaságos megoldás pedig az, ha gariba visszakéred az árát, amíg még nem csavaroztad szét :(

    Nekem amúgy a lemerulős változat nem működött, csak kíváncsiságból 1% töltöttséggel újraindítottam, aztán a fülpucolós megoldás 4 órán át, de nem jött össze, csak a fenti második megoldással. Ha nem lett volna sosem szétszedve, akkor utolag végiggondolva jól vissza kellett volna kérnem az árát :( de szeretek kókányolni :DD

    Decmeber 24-én amúgy kijött az android 11 alapú global a telefonra, lehet hogy megérne egy próbát a fejlesztői NON-HLOS.bin-nel.

    Kellemes ünnepeket mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák