Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #54072192 #103 üzenetére

    A #29-re adott #30-as válaszod egyértelműen úgy próbál beállítani, hogy az általam felvázolt probléma már rég megoldott, nem létezik, csak én vagyok helikopter.

    Aztán egy másik reakciómra jött ez: "Érdekes módon sosem tart sokáig nálam a frissítés". Ebben is érezni némi szarkazmust... A többi hsz-edre is ugyanígy ez mondható el, meg egyéb topikokban is láttam már hasonló hangvételű kommentedet, amikor valaki valami negatívat mert írni a winről.
    A megjegyzéseimet meg kezeld helyén. Ha nem igaz, akkor csak engedd el, viszont már kétszer is felemlegetted, tehát betalált. A fanboyozás meg nem én voltam.
    Hinni meg nem akartam semmit, ez látszik a te írásképedből. A félreértések elkerülése végett próbáld magad egyértelműen kifejezni.

    Illetve még egy mondat:

    ""Sőt, telepítésnél kellene kérdezni, hogy ez-azt szeretnéd-e feltelepíteni."

    Ez marha jó ötlet, mert ugye ez egy Linux disztró, amit csak azok telepítenek, akik értenek is hozzá. Fel kellene fogni, hogy a Windows olyanoknak is készül, akik abszolút nem értenek a géphez."

    Szerintem nem kell hozzáértőnek lenni, hogy pl. egy candy crush sagát, vagy a ms által dollármillárdokból tönkretett skype-ot feltelepítsen-e az ember, vagy sem. Ilyenekre gondoltam, a sok bloatware softwarre. De lehetne egy expert telepítő is akár, nem nehéz összehozni.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák