Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    Én baromira nem vagyok menő a zinternetten. Nem vagyok regisztrálva egyetlen nyomorult közösségi oldalon sem. Van egy msn accountom, talán 1 hónapja léptem fel rá üzleti ügyben, ennyi.

    Régimódi vagyok. A barátaimmal összejárunk, beszélgetünk, irl :DDD Ha valaki messzebb van és akarok neki valamit üzenni akkor hadrendbe állítok egy mammutot: az e-mailt. Nem, semmi se olyan baromi fontos ami ne tudna addig várni, amíg el nem olvassa. No és persze legtöbbnek úgyis van push. :U

    Régimódi vagyok. Megkapom ezt sokszor, csupa nagyon menő embertől akik minden trendet követnek a zinternetten. Sok éve a chaten nyomták hajnalokig, aztán jött az msn-mánia majd csacska gportalos weblapokat gyártottak, később jött a blogőrület és most itt van a social networking nekünk. Ugyanmár, majd ezt is felváltja valami. Ha tudnám mi, akkor nagyon gazdag lehetnék :)

    Mindig minden újdonságra rásütik hogy ez a jövő. Én meg a hétvégén megyek ki a kertbe, sütök inkább valami finomat a grillen a barátaimmal, majd ott lájkoljuk egymást egy sör mellett ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák