Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz joysefke #65 üzenetére

    Érdekes elgondolás, de szerintem ott hibás, hogy a Google bejelentése alapján a Stadia-nak szoftveres oldalon csak Chrome-ra van szüksége. Az pedig van Windows-on is.
    Arról nem beszélve, hogy aki igazi, echte elkötelezett PC "masterrace" gamer, az továbbra is fogja szórni a pénzt a tuningra, egyben lesznek majd összehasonlító Digital Foundry videók a stream és natív futtatás oldalán. De arra jó lehet, hogy ha lesz ideiglenes trial, akkor bele lehessen nézni egy-egy játék elejébe. (Az OnLive-nál volt.)

    (#67) Male A Stadia, mint felület, ingyenes lesz, de a havi előfizetés meg 10 dollár, azaz 120 egy évre. Ebből milyen aktuál-gamer PC-t lehetne összerakni? :U

    (#66) Sinesol Az alkalmazás kliens oldalon lényegében egy videó stream, csak több és gyakoribb inputtal. Ha az androidos tévé képes megbirkózni pl. HBO Go-val, akkor szerintem a Stadiaval képes lesz megbirkózni. Megfelelő netkapcsolatot feltételezve, persze.

    (#68) opr "Tablet az mas vilag, abba nem szolok bele, mert szamomra mindig is ertelmezhetetlen volt a kategoria"
    A tabletnek addig volt értelme, amíg az okostelefonok képernyője 3-4 hüvelyk volt. Mihelyt azonban elkezdtek nőni képátlók, ez a kategória másodlagossá vált, elvégre egy kb. 7 inches telón már jobban lehet bármit nézni.

    (#69) joysefke "Mobiltelefon kijelzője kicsi, nem alkalmas az immerzív játékra"
    Ellenpéldaként lásd: Nintendo Switch. Amire olyan AAA játékok is megjelentek, mint a 2016-os Doom, az Skyrim, az Assassins Creed, a Witcher 3 meg az Overwatch (utóbbi kettő máma). Nyilván megkötésekkel egy PC vagy PS verzióhoz képest, de mennek rajta, handheld módban is - szóval van létjogultsága egy hasonló méretű telefonon játszásnak. Pláne, hogy ma már csak 5-6-7 colos készülékeket kapni.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák