Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Kódolás Qwen3-mal saját gépen, Cline AI-alapú autonóm kódolási ágenssel
- Samsung LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Calibre, az elektronikus könyvtár
- Mellényzsebbe csúsztatható retrokonzol közeledik az Anbernic színeiben
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- BIOS frissítés
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Gaming notebook topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
bepken
veterán
válasz
tom120514 #18056 üzenetére
én úgy vettem észre, hogy a CM7 romok kevesebbet kérnek enni, persze nyílván nem ugyan azok a szolgáltatások vannak, mint mondjuk egy CM10 esetében (talán ez is számít)
az viszont nagyon sokat számít, hogy milyen governor-t használsz! én a BoostedASSv2 vagy SmartASSv2-t ajánlom, ezek okosabban gazdálkodnak az energiával.
ezen kívül, ahogy előttem is írták, ajánlott kideríteni, hogy van e olyan háttérfolyamat, ami beragadt vagy akár szándékosan fogyasztja az energiát.de egyébként szerintem nem vészes a fogyasztás az általad felsorolt dolgok tükrében...
(#18057) 105kacsa! tényleg nem kötekedni akarok, de néha olyan nehezemre esik kiolvasni a szavakat a linkjeid között, hogy el se hinnéd
(gondolom telefonról írsz ilyenkor)
-
belavagyokbp
aktív tag
válasz
tom120514 #18056 üzenetére
Rom szempontjából elvileg a gyári a legtakarékosabb. Tedd fel a CPU spy nevű programot, azzal megtudod nézni, hogy melyik CPU szintet mennyi ideig használja a telefon, elvileg ha lezárod a billentyűzetet, deepsleep állapotba kell, hogy lépjen. Ha nem teszi, akkor valamelyik program nem engedi "aludni", ezért fogyaszthat sokat.
Próbálj még meg azért egy akksit is kalibrálni, ezzel a programmal megtudod tenni, előtte felkell tölteni 100%-ra, majd lemeríteni 0-ra, hátha segít valamit.Ha semmi nem válik be, akkor marad a rom-csere, (#18057) 105kacsa ajánlott jópár alternatívát.
-
105kacsa
őstag
válasz
tom120514 #18056 üzenetére
Wajk 2.9.27 http://goo.im/devs/Wajk/Defy%20Plus/GB/WajkIUI_multilang_2.9.27_Plus.zip Fuzz http://fitsnugly.euroskank.com/?rom=cm7&device=jordanplus maniac103 https://github.com/maniac103/android_device_motorola_jordan-common/downloads cm7.2 stable http://get.cm/?device=jordan_plus&type=stable Az első nálam a wajk féle miui vonal, a többi egyszerűbb fapadosabb sima fekete cm vonal.Jelenleg ezeket érdemes defy+ rakni, full magyar nyelvűek és gyakorlatilag hibamentesek.Blogomba egy kis teszt is van nézd meg: http://logout.hu/blog/105kacsa/index.html
Új hozzászólás Aktív témák
ma A DEFY egy új kategória első képviselője volt, most pedig eljött az idő a ráncfelvarrásra, ami inkább a belsőt érintette.
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Kódolás Qwen3-mal saját gépen, Cline AI-alapú autonóm kódolási ágenssel
- Milyen légkondit a lakásba?
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Samsung LCD és LED TV-k
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- AKCIÓ BONTATLAN Új iPhone 16 PRO MAX 256GB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB 6GB RAM Dual Sim Független ajándék üvegfólia és tok
- új bontatlan iPhone 16 Pro Max 256GB black titanium fekete titán független Apple 3 év garancia
- új bontatlan iPhone 16 Pro Max 256GB natural titanium natúr titán független Apple 1 év garancia
- AKCIÓ! ASUS ROG THOR 1000W Platinum II tápegység garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G6 - i7-8GEN I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Telefon Felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Honor Magic7 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A35 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest